Şimdi Ara

Eşine fallout 4 alan üyenin konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sabah sabah aklıma geldi, merak ettim. Yılbaşı hediyesi için forumdan yardım istemişti, biraz bakındım ama bulamadım. Bilen varsa söylesin de eşinin tepkisini öğrenip başkaları adına mutlu olayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cok sevinmis ve mutlu olmus esi sonra da yaptigi hediyeleri cekmesini istemis.Cektiklerini bize atti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam link var mı

• mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=112596448&p=1#112596448

• Sağol kardeş
    Ah bi tarafta eşine oyun alanlar, diğer tarafta kaç yaşına geldin hala ne oynuyorsun diyen annem

• quote:

Orijinalden alıntı: asosyalist

Sağol kardeş
    Ah bi tarafta eşine oyun alanlar, diğer tarafta kaç yaşına geldin hala ne oynuyorsun diyen annem

Benim hatun da ilginç ilginç oyunlar getirip sürpriz yapıyor Şirkette oturup benim için ps4 oyunu mu araştırıyor anlamadım... Geçen Until Dawn diye bir oyun almış, o izledi ben oynadım.

Şimdi de iphone 5 telefonu bozuldu. Bana 6+s 64 gb sipariş etmiş, hem kendine hem bana yılbaşı hediyesi niyetine. Şu an kullandığım 6+ 16 gb olanı da kendi kullanacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reguse -- 5 Ocak 2016; 9:07:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: reguse

quote:

Sağol kardeş

Benim hatun da ilginç ilginç oyunlar getirip sürpriz yapıyor Şirkette oturup benim için ps4 oyunu mu araştırıyor anlamadım... Geçen Until Dawn diye bir oyun almış, o izledi ben oynadım.

Şimdi de iphone 5 telefonu bozuldu. Bana 6+s 64 gb sipariş etmiş, hem kendine hem bana yılbaşı hediyesi niyetine. Şu an kullandığım 6+ 16 gb olanı da kendi kullanacakmış.

Para bok olunca böyle oluyor herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: reguse

quote:

Sağol kardeş

Adam medcezirde ki yaman beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 5 Ocak 2016; 9:21:16 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.