Şimdi Ara

eşime cep telefonu hediye alacağım 800-900 tl bütçem var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Eşime doğum günü için eskiyen telefonu yerine yenisini almak istiyorum;
    800-900 tl civarı bütçem var;
    şık bir model düşünüyorum lg nin optimus 970 modelini araştırdım;
    bu veya bunun yerine geçebilecek bir telefon tavsiye edebilecek Arkadaşlardan bu konuda yardım bekliyorum..
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: electrohawk

Merhabalar;
    bu veya bunun yerine geçebilecek bir telefon tavsiye edebilecek Arkadaşlardan bu konuda yardım bekliyorum..

Samsung Galaxy Ace 2 ( 850 TL civarı)
    Motorola Motoluxe ( 600 TL civarı )
    Sony Xpreia Sola ( 900 TL civarı )

Bayan olduğu için performansından ziyade görünüm ve şarj önemli diye düşünüyorum. Bu modellerin tasarımlarına bakabilirsin fiyat / performans, tasarım ve düşük sar değeri ile Ace 2 diğerlerinden daha iyi diye düşünüyorum.

• tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim önerilerinizi göz önünde bulunduracağım :)
    söylediğiniz gibi bayan olunca dış görünüm biraz öne çıkıyor...
  • Dış görünüm diyorsanız Sony Sola'ya bakın derim ya da LG'de kalın. Ama yazılım açısından Sony daha önde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __Tyler Durden__

Dış görünüm diyorsanız Sony Sola'ya bakın derim ya da LG'de kalın. Ama yazılım açısından Sony daha önde.

hocam şuan indiirm takip ediyorum sola almak için motorola atrix hayran kalmıstım ama olmadı hayalimi gerçekleştiremedim çok üzüldüm ama solayı gördüm beğendim atrix ile mukayese edbilirmisnz veya yine çift çekirdek inidirmler ile 800 750 tl gelecek bir cep telefonu tavsiye edebilrimisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: electrohawk

Merhabalar;

Beyaz renk, Sola ya da Ace 2.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickbaron

quote:

Dış görünüm diyorsanız Sony Sola'ya bakın derim ya da LG'de kalın. Ama yazılım açısından Sony daha önde.

hocam şuan indiirm takip ediyorum sola almak için motorola atrix hayran kalmıstım ama olmadı hayalimi gerçekleştiremedim çok üzüldüm ama solayı gördüm beğendim atrix ile mukayese edbilirmisnz veya yine çift çekirdek inidirmler ile 800 750 tl gelecek bir cep telefonu tavsiye edebilrimisiniz

Valla hocam alabilirsen Atrix al, sola'dan kalır yanı yok hatta pil,ekran büyüklüğü, çözünürlük ve dahili hafıza konularında daha iyi Atrix ayrıca fiyat olarak da daha uygun.
    http://www.hepsiburada.com/liste/motorola-atrix/productDetails.aspx?productId=telcepmotatrix&categoryId=371946

• Bana göre Atrix kaba bir telefon.Sola iyidir
  • gold bilgisiyardavar ama peder beye aldıracam telefonu kredi kartından alışverişe izin vermiyorya vallhi cahiller gold türkiye markası dedim bişe olmaz dedim inan dıramadım arkadaşlar gold güya atrix çok gözüm kaldı ilir değilmiven
  • quote:

gold bilgisiyardavar ama peder beye aldıracam telefonu kredi kartından alışverişe izin vermiyorya vallhi cahiller gold türkiye markası dedim bişe olmaz dedim inan dıramadım arkadaşlar gold güya atrix çok gözüm kaldı ilir değilmiven

Eşime alacaksın demişsin, Atrix'i kafadan çıkar ve beyaz renk Ace 2 ile Sola'yla, 2.el Galaxy R modellerini incele.Bayanlar için önemli olan şey tasarımdır, ne performans ne de multimedya yönüne bakarlar ve tecrübeyle sabittir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrasya Kurdu -- 26 Eylül 2012; 22:48:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TÜRK Aygırı

quote:

gold bilgisiyardavar ama peder beye aldıracam telefonu kredi kartından alışverişe izin vermiyorya vallhi cahiller gold türkiye markası dedim bişe olmaz dedim inan dıramadım arkadaşlar gold güya atrix çok gözüm kaldı ilir değilmiven

Eşime alacaksın demişsin, Atrix'i kafadan çıkar ve beyaz renk Ace 2 ile Sola'yla, 2.el Galaxy R modellerini incele.Bayanlar için önemli olan şey tasarımdır, ne performans ne de multimedya yönüne bakarlar ve tecrübeyle sabittir.

Görsellik açısından bakacaksanız Sola'yı tek geçerim.
  • xperia arc s tam aradığın model renginide beyaz al
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_5866

xperia arc s tam aradığın model renginide beyaz al

O parayı verdikten sonra One X alsın çok daha güzel
  • quote:

quote:

xperia arc s 799 tl bana bir tane 799 tl one x göster hemen alacağım.1799 tl fiyatı one x in sen galiba baştaki 1 i görmemişsin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TÜRK Aygırı

quote:

Görsellik açısından bakacaksanız Sola'yı tek geçerim.

Sola'nın ekranı daha iyi ama, bayanlar telefonun sadece ve sadece dış görünüşüne bakıyor gerisi onlar için önemli değil.

• quote:

quote:

quote:

xperia arc s 799 tl bana bir tane 799 tl one x göster hemen alacağım.1799 tl fiyatı one x in sen galiba baştaki 1 i görmemişsin.

Ben temmuzda 1470 liraya aldım şu an 1200 lira civarı
    http://www.sanalpazar.com/Htc-One-X-Sifir-Avrupadan-Pasaport-Kayitli__isp4402769
    Ben Xpreia'ya Bimeks'te bakmıştım 1000 liraydı tamam şimdi sanalpazar'dan baktım dediğin fiyata varmış

• tek sanalpazarda değil bir çok sitede 799 tl.limango techte, sanalreyonumda, daybuydayda, arabulvarda vs vs...
  • Sola gayet zarif.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.