Şimdi Ara

Eşi bu sabah ölen erkek muhabbet kuşum :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
13.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3,5 - 4 yaşlarında ele alışkın kuşlarım vardı dişiyi bu sabah kaybettik erkek kuşum yalnız kaldı şaşkın durumda sürekli dişiyi arıyor evin içinde odandan odaya uçuyor sürekli bağırıyor bu durumuna üzülüyorum çok ne zaman alışır bu duruma bu durumu yaşamış arkadaşlardan yardım bekliyorum birde eş aramaya başladım ele alışkın yavru olmayan 1 ile 4 yaş arası dişi kuşunu gerçekten sahiplendirmek isteyenlerden msj bekliyorum. Fotolar kuşlarım kendi fotolarıdır sarı olan dişiyi kaybettik :(

• Neden öldü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bir süredir kursak rahatsızlığı vardı veteriner kontrolünde antibiyotik tedavisi uyguluyordum düzelme beklerken birden bire bu sabah kafesin dibinde cansız yatıyordu akşam falan gayet normaldi yem yiyiyordu düzelemeye de başlamıştı
  • Allah Rahmet Eylesin hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnkAdA

Yazık tek kaldı demek.

malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bobber

quote:

Yazık tek kaldı demek.

malesef

hocam sen bu aralar onunla aşırı ilgilen,bir süre sonra da yeni bir eş al,zavallı yalnız kalmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: DündenBugüne

quote:

Orijinalden alıntı: Bobber

quote:

Yazık tek kaldı demek.

malesef

hocam sen bu aralar onunla aşırı ilgilen,bir süre sonra da yeni bir eş al,zavallı yalnız kalmasın

rengi rengine uygun yaşı yaşına uygun yeni gelin adayı aramaktayım buradan herkese duyurulur. neyse işin şakası bir tarafa gerçekten evde bakılmış ele alışkın ve sahiplendirilmek isteyen dişi kuşlara talibiz tabiki izmir içi veya yakın çevreden gelip alabileceğim yerler olabilir

• Merhaba, bugün benim de başıma geldi bu olay. Siz ne yaptınız?
  • Kursak mantarı etkilidir. Birden bire candostunuzu kaybetmenize neden olur. Yavru ölümlerinde genel itibari ile karşılaşın bir durumdur. Bu tip hastalıklara neden olmak için mama yapılmasını tavsiye ediyorum.

Kuşunuz size alışıklığı var ise devam edin yanına eş almayın. Eğer size alışıklığı yok ise herhangi bir eş alıp deneyin. Zaten erkeğin yaşı var dişi ona göre gençmiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.