Şimdi Ara

eshop Bölge Değiştirmeyle İlgili Bazı Sorular

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba yenilerde nintendo switch aldım. Almak istediğim bazı oyunlar var. eshop-prices'ta en uygun fiyatlar genelde japonya, güney kore gibi ülkelerde oluyor. Benim merak ettiklerim; bölge değiştirip oyunları bu ülkelerden alıp tekrar bölge değiştirdiğimizde oyunlar kaybolur mu? Yani mesela bölgeyi japonya yapıp oyunu aldık sonra bölgeyi amerika yaptık, bu oyunu oynayabilir miyiz? Japonya yapınca bütün eshop japonca oluyor, ingilizce yapmayı bulamadım. Bi de hafıza kartı alırsak oyunları hafıza kartına mı yüklemeye başlıyor dahili hafıza dolunca nasıl oluyor? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umtsznaut -- 10 Nisan 2023; 11:34:50 >

• Merhaba aynı soruları bende merak ediyorum cevap bulabildiniz mi acaba

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ONG_bagTR O kullanıcısına yanıt

Bölge değiştirince hiçbir sorun olmuyor, oyunları oynamaya devam edebilirsiniz ama şöyle bir durum var benim gibi bu işin cılkını çıkarırsanız geçici olarak sizi banlıyor nintendo. Şu an satın alım yapamıyorum bu yüzden, çok fazla oyun aldım ve ülke değiştirdim. Mantıklı olan uygun fiyatlı bir ülke seçip orada takılmak hem biriken puanlarda oluyor. Ama diğer ülkelerde çok güzel bir indirim olunca tabiki insan satın almak istiyor. Hesabın ülkesi eshop dilini belirliyor, ben google translate kullanıyorum kamera ile ekranı okutup çeviriyorum.

Diğer soruya gelirsek hafıza kartı takılıysa öncelikli olarak karta yükler oyunları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaujas kullanıcısına yanıt

Sizin gibi banladım galiba, ne Amerika'dan, ne de Japonya'dan hiç bir şey alamıyorum. Ne kadar süre beklemek lazım bu banın kalması için biliyor musunuz, bir voucher kod alamadım?

• İdrak İstimlak kullanıcısına yanıt

Dostum bir arkadaş hiç denemeden 2 hafta beklemiş düzelmiş. Ama herkeste aynı mı olur bilmiyorum? Bende aynı şekilde tekrar denemeden 15-20 gün bekleyeceğim. Allahtan çok oyun aldım cephane sağlam 😅

• zaujas kullanıcısına yanıt
    Bakalim artik, mecburen bekleyecegiz...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Genel olarak en ucuz bölge neresi ?

• TLamir kullanıcısına yanıt
    Japonya, Arjantin, Kolombiya örnek verilebilir ama eshop price'dan bakmak daha mantıklı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.