Şimdi Ara

ESET Yükleme Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
7.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ESET Nod32 yüklerken WİN7 64 Bit notebook'ta problem yaşıyorum.
    Software\Eset\EsetSecurity\CurrentVersion\Schduler\ 1 anahtarına Name değeri yazılamadı .Bu anahtara yeterli erişiminizin olduğunu doğrulayın .... gibibir mesajgeliyor.Forumda bu konuyla ilgili olan sayfayı okudum ama çözemedim...
    Ne yapabilirim..

• eset nod 32 YASAL SÜRÜM mü? 64 bit ini indirdim ve son 1 yıl içinde ben hiç sorun yaşamadım ( xp - win 7 de )

başka bir prg. deneyin, WİN 7 kullanıcı + güvenlik ayarlarından kaynaklı olabilir
  • Evet yasal sürüm.Güvenlik ayarlarında nereyebakmalıyım?Teşekkürler..
  • win7 kullanıcı izinleri kısmı var,
  • Denetim Masası>Kullanıcı Hesapları>Kullanıcı Hesap Denetim Ayarları

Burada yönetici görünüyorum.Ancak Kayıt Defterinde ancak güvenli modda açtığımda değişiklik yapabiliyorum.Güvenli modda açarak ESET yüklemek istedim ama bunu kabul etmiyor.Halledemedim bu problemi..Teşekkürler..
  • Yardım edebilecek kimse yokmudur
  • Sanırım kayıt defteri ile ilgili bir kısıtlama var..
  • yardım edebilecek birileri varmıdır?
  • Sorun çözüldü.revouninstaller ile baktığımda ESET görünmüyordu.Ancak daha sonra program Files içinde olduğunu farkettim.esetuninstaller diye bir program buldum ve onunla programfiles içinden de kaldırdım ama bunu güvenli modda yaptım.Daha sonra normal başlatarak ESET i kurdum.
  • kardeşim nasıl hallettin :D

Ben Halledemedin Ya Lütfe n
  • sorunun çözümü bulundu arkadaşlar. aynı sorun bende vardı şuan düzeldi.nod32 removal diye bir program var onu çalıştırıp kurmayı deneyin.
  • Google'da arattım ve gerçekten arkadaşın dediği işe yaradı.
  • Eset gibi zayif bir antivirus yazilimi kullanarak kisisel bilgisayarinizi olasi tehditlere karsi savunmasiz birakmayin. Comodo guvenlik firmasinin resmi sitesine baglanip comodo internet security guvenlik yazilimini ucretsiz olarak indirerek bilgisayarinizi meydana gelebilecek butun saldirilara karsi koruyabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.