Şimdi Ara

Escape In Goleme Tp Out

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aynen. Goleme Tplemek out oldu. yeni moda ESCAPE (Mage lvl 35 Basic Skilli) adam seeking açıyor ve partye girdiğinde escape çekip çıkıyor. ölüm yok ama zar zor bi party toparlamışsın. harpye son 1 mage alcan mesela. adam esc çektiğinde bütün herkes gidiyor. partyde alt üst oluyor. bakalım ilerde neler gelcek başımıza. daha ne haysiyetsizlikler çıkacak.

edit:

bu da eskidi baksanıza taa ne zaman açmışım konuyu. şimdi yeni bişey gördüm. adam TS kullanıyo. 5 tane Lamentationun arasına giriyo. Seeking açıyo. LvLi yüksek olduğu için çoğunlukla harpy partye falan alıyolar. partye girince Call Party Scroll dan kullanıyo ve bu sefer bütün party ölüyo. artık uyuz olmaya başladım bunlara. size tavsiyem partye girince eğer o partyde 1 kişi varsa anında disband etmenizdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HollowKing -- 27 Nisan 2006; 21:48:31 >

• sizin başınıza gelmedi mi?
  • hem de ne çok.dün de ilk defa goleme çekildim bua arada .kötü bi durum ama ölenler izlemek eğlenceli oluor.şükür rezzer geldi de kaldırdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi findikkiran69 -- 22 Nisan 2006; 22:17:15 >
  • o ..... lıgı bana da yaptılar golem e cekti yattım ama nese ki rezzer geldi bi tane de kaldırdı saolsun
    dikkat edin seeking pek kullanmayın bence
  • dooru dıosun bugun pbde 2 tane supper harpy yaptım ıkısınede escape cektıler
  • quote:

Orjinalden alıntı: worldugly

dooru dıosun bugun pbde 2 tane supper harpy yaptım ıkısınede escape cektıler

arkadaş konuyu kavramış. escape çekmişler. diğer ikisi goleme çektiler diyor. konu escape golem değil. ama burdan anlayacağımız golem tam out olmamış. ama ben 1-2 haftadır goleme çekilmedim. her partye stealth koyup gidiyom.

• Evet, yenı mode escape çekmek... Sırf bu yuzden artık partime mage almıyorum.
  • bu aralar hiç denk gelmedi ama adamlar işi abartmış... 1 mage ve 1 resser birlikte kuruolar partyi... zaten çekildiğin anda yatıosun..bi de üstüne seni resser kaldırıo tekrar... eğer kaçamazsan bi daha yatıosun... bidaha rezzlio.. taşın bitene kadar... yani tam anlamıyla şerefsizlik!!!
  • Ya benimde başıma aynı şey sürekli geliyo. 2 gün önce eslantta 60+ bi party le harpy slot 2 yi kapatmıştık cv revent harpy hepsini toplayıp kesiyodul ne güzel party den bi adam çıktı bizde yeni adam için seeking açtık herifi aldık lvl 45bu arada adam daha ilk seferde yattı hemen esc çekti partide dağaldı. Adama sövmekten azım yüzüm yamuldu ya. Ben artık mage liğimden utanıyorum böle adamlar yüzünden çünkü artık adamlar mage i potansiyel bir tehlike olarak görüyorlar. Bu tip adamlara

• Beyler Bir Mageyi Partynizden atıysanız Onu 1daha ALmayın ESC çeker
  • Ben Eskiden Proveke İken Zombide KAsıodum ve KS Party Gelince Aralarına Bir Mage Sokup Esc çektiriodum
  • golemlerin içine rezci nasıl geliyor yani mesela yattın. arkadaşın rezzer gel beni kaldır diyosun . arkadaşın geliyo senin yanına geldiği anda yatması gerekmiyomu .yoksa buna göre bir skili filan mı var?
  • Bu aralar bu işi ticarete döktülermage cekio golemlere orda rezcide beklio taş kasıolar öyle...
  • quote:

Orjinalden alıntı: fox_w

golemlerin içine rezci nasıl geliyor yani mesela yattın. arkadaşın rezzer gel beni kaldır diyosun . arkadaşın geliyo senin yanına geldiği anda yatması gerekmiyomu .yoksa buna göre bir skili filan mı var?

transformation scrool kullanıo yad abütün canavarları uyutuo
  • yaa sizde war yaa goleme yatıosunuz rezz e dua ediosunuz rezz sizi goleme çekenin ark. ı oluyo hep siz onlara dua edin sizi yatırdılar die..banada yaptılar öle gittiler bide 4 taşa kaldırdılar
  • Ne yaparsın Kardes ezıkle ezık olunmas
  • Beyler siz yanlıs bılıyorsunuz daha goleme cekme donemı yenı basladı aslında sıra bana geldı bekleyın lvl 43 mage yaptım cypher clanı yandınız !!! Bilginize
  • ßunlara
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.