Şimdi Ara

Erzurum Adıyaman Sivas Zonguldak [[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Erzurum, Adıyaman, Sivas, zonguldak bu şehirlerden hangisi daha yaşanılabilir, daha güzel. Sıralarsanız daha iyi olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Adıyaman türkiyenin kaliforniyasıdır gittiğinizde otogarda bikinili sarışın ponpon kızlar karşılayıp size krema sıkarlar otogarın dışına doğru ilerledikçe sizi limuzinle alıp malikanenize götürürler orada da sizi elinde viskiyle belediye başkanı karşılayıp şehrin anahtarını takdim eder
  • Hocam ölüm grubu

• lilkuti L kullanıcısına yanıt
    Hiç gideri olan yok mudur hocam ya

• Adıyaman türkiyenin kaliforniyasıdır gittiğinizde otogarda bikinili sarışın ponpon kızlar karşılayıp size krema sıkarlar otogarın dışına doğru ilerledikçe sizi limuzinle alıp malikanenize götürürler orada da sizi elinde viskiyle belediye başkanı karşılayıp şehrin anahtarını takdim eder

• Manisalı mısın

• Benim de buna benzer bir ölüm grubum var maalesef hukuk için. Benim tercihim erzurum olacak hocam köklü ve iyi bir eğitime sahip üniversite en azından.
  • Sivas

• lilkuti L kullanıcısına yanıt
    Yes

• Mao tun kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de eczacılık düşünmüştüm ve köklü diye Erzurum diye karar vermiştim ama uzak baya.

• erzurum pişmanlıktır... ramazanda dayak yemediğimiz mi kaldı yoksa kız arkadaşlarımızın dışarda yalnız başına gezememesi mi?... CEHENNEM V2. ben yatay geçiş yaptım memleketim aksaraya. allah kimseye yaşatmasın. yerlisi değilsen gitme
    Zonguldak en temizi
  • zonguldak

• Zonguldakk

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.