Şimdi Ara

Ersun Yanal İstifa!Ana konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
1
Favori
10.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

-hasan ali ve altyapıdan pırıl pırıl bir cebrail çıkmışken, kolarovu neden istediğini kendisi de bilmeyen, "siz alın ben onu stoper oynatırım" diyen (sanki dünyada stoper kalmamış gibi)
    -kerametleri olsa önce Avrupa takımlarının çökeceği irfan&mahmuta talip,
    -TR liginden başka lig takip etmediği için genelde transferlerini TR liginde oynayan/oynamış oyunculardan yapan
    -Takımın belkide geçen sezon tek iyi ortasaha oyuncusu jailsona kafayı takmış
    -Takımdaki yerini koruyabilmek için takımın abileriyle iyi geçinen, onlarla sözleşmeler uzattıran

bir TD dir bizimkisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 18 Temmuz 2019; 9:49:1 >

• Ersun Yanal formuna devam ediyor kendisini kovdurtmak için elinden geleni yapmaya devam edecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 28 Temmuz 2019; 20:57:6 >
  • 5. haftada muhtemelen gönderilecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caped 117 Crusader

5. haftada muhtemelen gönderilecek
    Bir hocanın oyuncular üzerinde etkisi ancak bu kadar az olabilir. Emre araya girmese Dirar ın peşinden koşturacak. Anında çıkarıp oturtsana, ağırlığını koysana hoca ne bekliyorsun. Bu seyirci Alex'i, Anelka'yı ıslıklamış da böyle trip görmemiş.
  • Dİrarla kavga
    Sadık'a yat yat de süre erit

Şu adamı bu takımın hocası yapan herkese yazıklar olsun.Fenerbahçe bu adamın elinde çok şeyler kaybetti
  • Kimse kusura bakmasın da. Bir Galatasaraylı olarak 1 yıldır söylediklerimi buradada dile getireyim.

1. Fenerbahçe geçen seneye başlarken kadro kalitesini düşürdü. Bu başarısızlığa sebep.
    2. Teknik direktör değişti aykut hoca varken 2 oyuncu alınsa ligde şampiyonluk mücadelesi verirdi.
    3. Fenerbahçe geçen sene kötü idi moral yok, yeni oyuncular alındı, alındı ama. Potansiyel belli çoğunun. Fakat dediğim gibi moral kötü özgüven yok. Senin neyine audi kupası git antik kuntık takımlarla maç yap. Yen yen ki moral özgüven istek oluşsun. Ama gittin 6 tane yedin beklenen morali daha kötü yaptın oyuncun maçı bıraktı TD müdahale ağırlık koyamadı.

Ali Koç iyi karakterli bir insan olabilir ama kusura bakmayın futboldan gram anlamıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum sonuna kadar haklısın taraftarı kandırmakta on numara o işi cok iyi yapıyor ama ersun ne yapsın taraftar akıllı degilki hala kendilerini kandırıp bu takım iyi süper ligde harika olucak bu takım iş yapar yok kaleci kazandık ya arkadaşım sen her macta 5 tane yiyorsun kaleci kazandık bunu kazandık diyorlar ne deyim ben ersun hocaya gelince onun için hiç bir şey fark etmiyor fenerbahce yenmiş yenilmiş 5 gol yemiş onun için önemli degil o parasını alıyor sonra cıkıyor pişkin pişkin fenerbahce büyük takım biz kazanmak için oynarız daha iyi olucaz kazanacaz şampiyon olucaz gecen sene dedigi gibi ersun hoca icin hiç bir sey degişmiyor öyle güzel paraya imza attıki kovulsda umrunda degil adamın parasını alıcak bizde mesaj yoluyla para göndermeye devam edilimki ersun hoca cıksın taraftar bir daha futbolculara bagırnasın manasında acıklamaya yapsın ersun hoca ben fenerbahceyi sen gelen gidenden 5 yiyesin diye tutmuyorum sayın ali koç gece sene kimsenin yüzüne bakamadık galatasaray ve beşiktaşın alay konusu olduk küme düşme hattında derbi oynadık yazıktır yazık yolun başındasın bu hocanın kandırmalarına gelme bizi kandırıyor baren sen kanma bir fenerbahceli olarak daha lig başlamadan korkkuyorum gecen seneden daha kötü olucaz bir oyun kurgumuz yok kimse kimsenin nereye koşacagnı nerede duracagnı bilmiyor ya arkadaş sen bu takımı gecen seneden beri calıştırıyor hiç mi bir şey ögretmedin yada bi yerden kopya cekip böyle yap demedin ya bu adam okuma yazma biliyormu ondanda şüphe etmeye başladım ama oda haklı böyle kulüpler varken uyanıklar nasıl para kazancak süsleyerek sizi şampıyon yapcan fenerbahce kazanmak oynar ve kazanır sonuç hüsran acıklama fenerbahce büyük takımdır bunları aşacaz sonuç yine hüsran dizi gibi gidiyoruz cok yazdım kusura bakmayın bir fenerli olarak bu durum beni aşırı cok üzmektedir daha yolun cok başındayız bence hemen göndermeli kovmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

-hasan ali ve altyapıdan pırıl pırıl bir cebrail çıkmışken, kolarovu neden istediğini kendisi de bilmeyen, "siz alın ben onu stoper oynatırım" diyen (sanki dünyada stoper kalmamış gibi)
    -kerametleri olsa önce Avrupa takımlarının çökeceği irfan&mahmuta talip,
    -TR liginden başka lig takip etmediği için genelde transferlerini TR liginde oynayan/oynamış oyunculardan yapan
    -Takımın belkide geçen sezon tek iyi ortasaha oyuncusu jailsona kafayı takmış
    -Takımdaki yerini koruyabilmek için takımın abileriyle iyi geçinen, onlarla sözleşmeler uzattıran

bir TD dir bizimkisi
    Amma boş yapmışsın be kardeşim. Eleştirecek şey bulamayıp full sallamasyon şeyler yazmışsın.

Kafanı Aspor, Fotomaç gibi şeylerden kaldır da arada bir futbol izleyip kendin yorumlamayı öğren.

• bu hoca takımı 17 sıradan sanki bedavayamı aldı o gömlegi 12 milyon tl ye yıllık giydi mükemmel para kovulsa bile harcasa bitiremez adam bunun farkında fener gol atmış yemiş yenmiş yenilmiş hiç umrunda degil bana göre hep aynı basın toplası taraftar kandırma vermiş oldugu bir şey varmı yok takım oyunu varmı yok ögrettigi bir sey varmı yok aaa var emreyi aldırdı emre takıma nasıl yönetcegini ve oynucagnı anlatıyor yani kısca bunu için 5 hfta 6 hafta beklemeye gerek yok bence yinede inşallah yanılırım dicem ama arkadaş hiçmi hazırlık macında rahat rahat bi mac seyredemedim ersun yanalı fenerbahcemin başında görmek istemiyorum istemiyorum
  • Pazartesi 2 berbat takim mac yapacak
    Hangisi daha az kotu oynarsa o kazanacak
    İkiside buyur abi maci sen al diye birbirine ikram edecek
    Beraberlik diyorum
    Ama ts macindan sonra ersuna yol gorulur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ersun Yanal diye bikbik otenleri goremiyoruz artik. Neyse, kufretmek istemiyorum.

• Ersun Yanal top class bir hoca değil. Defoları olan bir hoca. Geçen sene psikolojik olarak çöküntüye uğramış bir takım-yönetim-taraftar üçgeninin için düştü. 2-3 şanssız maç oynamasa belki de takımı uefa'ya taşımıştı.

Aykut Kocaman'la kıyasını kabul etmiyorum. Aykut Hoca ne kadar büyük bir Fenerbahçeli olursa olsun, -asla tartışmam saygıyla eğilirim- asla takımı ileri taşıyabilecek bir oyun mentalitesine sahip değil.

Ben bu sene Ersun Yanal'ın güzel işler yapabileceğine inanıyorum. Gidip gereksiz bir yabancı hocayla sözleşme yapıp tazminatını nasıl ödeyeceğiz diye düşünene kadar Ersun Yanal'da şansımızı deneriz daha iyi.
  • Ersun giderse gattuso gelsin isterim ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

Ersun giderse gattuso gelsin isterim ...
    Gattuso hayatini verdiği kulupte ne yapmişda fenere istiyosun oyuncu dövmekden başka bildiği bir şey yok tam bir barbar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt
    italya liginde o rakiplere karşi iyi bile dayandi
  • quote:

italya liginde o rakiplere karşi iyi bile dayandi
    Az araştir bakiyim gattusoya kaç milyon bonservis harcamis milan yönetimi

yanliş anlamayin ama bu adam balonsa fatih terim ersun yanal aykut kocaman ne sizce
    ayrica hakan çalhanoğlunun yıldız yerine konduğu takımdan ne bekliyorsunuz bence gayet iyi sonuç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 28 Ağustos 2019; 21:46:10 >
  • quote:

yanliş anlamayin ama bu adam balonsa fatih terim ersun yanal aykut kocaman ne sizce
    ayrica hakan çalhanoğlunun yıldız yerine konduğu takımdan ne bekliyorsunuz bence gayet iyi sonuç
    Daha Uefa lisansi olmayan oyunculuğunda yaptiği gaddarlikla td olarakda başarili olabileceğini sanan tırt hocanin kendisi o saydiğiniz 3 türk teknik adamla karşilaştirmamiz için kendileride 100 150M harcayarak kadro kurmamiz lazim anladinmi?

o kadar tırt olduğu için milan yönetimi adamı td yapti zaten

geçiniz bunlari efenim
  • Forum tarihinin en boş konusu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.