Şimdi Ara

ERSUN YANAL ANLAMIYOR'DA..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İsmail Kartal ve Kendi yardımcısıdamı anlamıyor arkadaşlar ? Malumunuz, Salih Uçan'ı konya maçında, ön liberoda oynayan Alper'in yerine aldı. Salih Uçan OOS. Bu adamın ne işi olur Defansif ortasahada ? + Adam'ı hasteyken oyuna almışlar. Ersun Yanal hamleyi yapıyorda yanındaki antrenörlerdemi söylemiyor ? Hocam Salih'i geçen sene OOS'da başlattık. Gayette, verim aldık diye ?

Topuz'un olduğu kanat zaten otoban. Onun yanına, hayatında hiç kanat oynamayan Webo'yu koyarsan defansa yardım eden Kuyt'ı alırsan tabikide kanatlıktan çıkacak. Uğur Tütüneker anladıki sağ kanadımızın olmadığını 2.Yarı'ya Mehmet Uslu(Solbek) ve Ömer Ali(O.sahanın solunda) Bu oyuncuları soktu ve olanlar oldu zaten.

Sen, 13M Verdiğin adamı ve 8M Verdiğin adamı bu sezenun bence en önemli maçıdır oynatmıyorsun. 5 Maç Sağ bek oynayan ve hamleleri Bekir'e göre çok hızlı olan adamı oynatmıyorsun. E adam 6 Maç Topuz'u oynattın en önemli maçta neden birden oyuncu değiştiriyorsun ? Bekir, ortasahaya gelmez hücüma çıkmaz.Ki maç eksiği var.

Bugun Es-Es Maçında hamlelerine dikkat edeceğim. İnşallah Salih, Alper ve Emenike ilk11'de olur. Salih'te OOS'da oynar. OOS'miz yok çünkü.

Özet geçersek, Ersun Yanal Oyunu okuyamıyor. Konya maçında, ''sırf daha fazla gol atacam'' takımda oynayan, en iyi 2 Adamı alıyorsun ki aldığın adamların ve koyduğun adamların mevkileri çok farklı burdan kaybediyorsun.

Ersun Yanal kesinlikle oyunu okuyamıyor. Aykut Kocaman, olsa orda sokardı bir tane defansif ortasaha hem 1 gol atardık hem yemezdik.

Bugun son maçını oynuyor Ersun Yanal. Ya iyi oyunla kazanacak ya Arsenal maçından sonra gidecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu sezon oynadığımız maçlar;
     ERSUN YANAL ANLAMIYOR'DA..

Durum çok kötü ne yazıkki.

• Salih konusuna katılıyorum konya maçında önlibero oynadı geçen sene ofansif orta saha olarak cok etkili oluyordu ve savunma arkasına top atabilen tek oyuncu takımda inşallah bu akşam 11 de başlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androalphus

"Da" ayrı.

Taktığın şeye bak. ''Ersun Yanal Anlamıyor''

• quote:

Orijinalden alıntı: Tamirci Çirağı

quote:

"Da" ayrı.

Taktığın şeye bak. ''Ersun Yanal Anlamıyor''

Taktığımı nereden çıkardın ki?

Ersun Yanal'ın anlamadığını bilmeyen mi var.
  • Noktalama işaretlerini nasıl kullanacağını öğrenmelisin. Ne yazdığını anlamak zorlaşıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Da eki bir yerde bulunma anlamı taşımıyorsa ayrı yazılır. Birleşik yazıldığı durumlarda da ' işareti kullanmazsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: gFalcon

Da eki bir yerde bulunma anlamı taşımıyorsa ayrı yazılır. Birleşik yazıldığı durumlarda da ' işareti kullanmazsın.

ne abarttınız yazım yanlışlarını yav. konunun içeriği önemli.

• Okuduğumuzu anlamadıktan sonra konunun içeriğinin önemi kalmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: oacar84

Okuduğumuzu anlamadıktan sonra konunun içeriğinin önemi kalmıyor.

Sen anlama o zaman. Anlayan anlıyor. Türkçe yazılısı yok burada

• Hacı bağlaçları geçtim de virgüllerle çok büyük sorunun var.
  • quote:

Hacı bağlaçları geçtim de virgüllerle çok büyük sorunun var.

usta haftalık 4 Konu açıyorum ortalama. İlk defa yazım yanlışı yapmıyorum. Konunun içeriğine birkişide yorum atmıyor. Herkes yazım yanlışı nokta virgül vs..

Yemin ediyorum düz yazmaya çalıştım hızlı hızlı. Direk küçük harfli yazsam bunlar yazılmazdı

biz en en iyisi normal yazımızya devam edelim.

• quote:

quote:

Da eki bir yerde bulunma anlamı taşımıyorsa ayrı yazılır. Birleşik yazıldığı durumlarda da ' işareti kullanmazsın.

Yaptığın hatalar direk anlamayı zorlaştıracak cinsten.

• quote:

quote:

quote:

Konuyu şikayet et yazım yanlışı var anlayamıyorum de silerler belki. Durum çok vahim çünkü.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Konuyu şikayet et yazım yanlışı var anlayamıyorum de silerler belki. Durum çok vahim çünkü.

Senin dediğin damlatan çatıyı onarmak yerine yeri silmek. Türkçe öğrenmelisin.

• @zokoko41- isimli kişiyi tebrik ediyorum. Yazını anlayan bir tek o. Onun tut ve bırakma.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.