Şimdi Ara

Ersun Yanal'a tenekeyi ne zaman bağlarız ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: selimergin

Ersun hoca geldiğinden beri rakip taraftarlar da telaş başladı. Hocayı karalamaya çalışıyorlar.Boşuna konuşmuyoruz.

Alıntıları Göster
    Ersun'a gomenler sizdeki aykutcu tayfa. Konuyu açan kişiye bak bakalım hangi logolu? Ayrıca diğer büyükler de kan ağlıyor, Fenerbahçe sahlansa ne olur kendi takımım kötü olduğu sürece? Kendi kendiniz gelin güvey oluyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

2019 da en çok konuşulan Türk takımı Fb olacak. Artık gerisini siz düşünün. Küme düşmeyeceğiz o kesin.

Alıntıları Göster
    Sana bakıp hayata iyimser bakmayı ogrenicem

• ya haftaya ya 2 hafta sonra.
  • FLameS.7 kullanıcısına yanıt
    Şu yazdıklarınızı tekrar bir filtrenizden geçirin. Sonra ben cevaplayayım. Baştan aşağı rezalet bir yorum olmuş çünkü. Daha fazla rezil olun istemem. Değişikliğe gerek duymuyorum diyorsanız da bildirin yine cevabımı yazayım
  • Arkadaşlar, kardeşler. Konuyu ersunculuğa, aykutculuğa, oculuğua buculuğa getirmişsiniz.

Ben meramımı biraz daha açayım.

Ben öncelikle fenerbahçe taraftarıyım. İsimler benim için bişey ifade etmiyor. Fenerbahçeye faydalı olacağına inandığım herkesi desteklerim.

Aykut kocaman geldiği gün Aykut Kocaman istifa diye konu açtım. Sebebide şampiyon olamayacağıydı ve olamadı. 2. likle bazı arkadaşlar kendilerini avutabilirler benim için 12. olmakla 2. olmak arasında fark yoktur. Aykut 5 sene bu takımın başına kalmış çok şanslı bir insandır. Aynı sabır ondan başka hiç kimseye gösterilmemiştir ve bu şansları değerlendiremediğine inanıyorum.

Ersun Yanal'a gelirsek, kendisine has stili olan ve kötü hoca olmadığına inandığım bir isim.

Bizde yaşadığı şampiyonluk kendisinin anasının ak sütü gibi helaldir. "LAKİN !!"

Şu anki konjüktürde fenerbahçe'de başarılı olabilmesine inanın en ufak bi ihtimal dahi yok. Kendisi kriz hocası değildir !!!

Trabzonspordan örnek alabilirsiniz. Trabzonda asla kriz bitmez ! Ersun hoca'da defalarca eline yüzüne bulaşmıştır.

Ersun Yanal istisnasız olarak çalıştırdığı hiç bir kulüpte oyuncu gurubu tarafından sevilmez !

Milli takımda da böyleydi. Bizdeykende böyleydi. Trabzonspor'da da böyleydi. Hatta gitmesi için sabotaj yapıp 6 şar şar gol yedi takım !!

Bizim şu anki durumumuza bakalım. Yönetim acemi, astığım astık kestiğim kestik. Ona kadro dışı buna göreve son verme. Takım küme düşmek üzere.

Oyuncu gurubunun içersinde karakterli ve takımı sahiplenecek oyuncu tek elin parmağını geçmez. Bu insanlara fenerbahçeliliği aşılayacak LİDER DURUŞU olan karizması yüksek takımı peşinden sürükleyecek HOCA lazım......

Ersun Yanal bunların hiç birisini karşılamıyor. Başarılı olması ihtimal dahilinde değil. Hem kendi kariyeri açısından, hem fenerbahçe açısından çok yanlış bir tercih !

İnsan gibi tüm düşüncelerimi net bir şekilde ifade ettiğime inanıyorum. Bana gelip ocu bucu yakıştırmaları yapmayın. Ben fenerbahçeliyim.

İsimlerin peşinde koşacak bağnaz fanboy tayfasına sokmayın beni.

Gelecek sezon başı uplayın mümkünse.

• Ersun hocanın kadro tercihleriyle ilgili ufaktan çatlak sesler çıkmaya başladı. Ve benim ön görüm olan kısa vadeli ivmelenmeye henüz geçmişte değiliz. Bu konu üzerinden yanılacaksam gelecek sezon 8. hafta kovulması yönünde olacak. Nitekim süre daha erkene dönecek olabilir.
  • Valla ne yaparsanız yapın, adam ultra lüks bir emeklilik için yağlı bir kapı buldu ve ceplerini doldurdu. Bu saatten sonra kim nereye düşmüş kim nereye kalkmış umrunda olacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: martax32

Ersun hocanın kadro tercihleriyle ilgili ufaktan çatlak sesler çıkmaya başladı. Ve benim ön görüm olan kısa vadeli ivmelenmeye henüz geçmişte değiliz. Bu konu üzerinden yanılacaksam gelecek sezon 8. hafta kovulması yönünde olacak. Nitekim süre daha erkene dönecek olabilir.
    Ersun hocanın kadro tercihlerinde bir sıkıntı görmüyorum lakin oyuna müdahale etmiyor. Sadece izliyor saha kenarından.
  • quote:

Aykut kocaman hoca olarak ersun yanalın yanından geçemez.Katılıyorum sana. Rakipler çok telaşlandı nedense...

Alıntıları Göster
    Rakipler çok endişeli çok

• bu akşam itibariyle ona da teneke bağlanmış durumda. soldado' yu ilk 11' de başlatmayıp slimani' ye doksan dakika sabır gösterebildiyse eğer bunda bir sorun var demektir. artık ayyuka çıktı. fenerbahçedeki tek sorun comolli' dir. 100% müdahale ediyor. soldado' yu ısıtmaya başladı ne zaman oyuna aldı. adamda biraz utanma olur çek git artık ya..
  • Yaklaşıyor yaklaşmakta olan.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.