Şimdi Ara

ERR_CONENECTION_RESET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba.Sinirimi bozan bir konu hakkında yardıma ihtiyacım var.Bilgisayarım yeni,temmuzun 25'inden beri kullanıyorum.Bir süre sonra(hep böyle miydi bilmiyorum)outlook,ea answers ve birçok siteye erişmeye çalışırken ERR_CONNECTION_RESET hatası aldım.Her sitede olmuyor ama bazı sitelerde bu soruna sahibim.Son zamanlarda da Apex Legends adlı oyuna güncelleme geldi.Güncelleme sırasında verifying game files barı asla dolmuyor ve bunun ardından ''Error: 196620:0'' hatası veriyor.Anlamadığım olay,birkaç kez sorunu düzeltmeye çalışırken o sitelere girebildiğimi fark ettim ve ardından oyunu güncellediğini fark ettim ama virüs gibi sebeplerden ötürü baştan başlatmam gerekti ve yine aynı hatayı almaya başladım.Yani ERR_CONNECTION_RESET hatasının buna sebep oluşturduğunu düşünüyorum.VPN ile çok rahatça girebiliyorum ama anladığım kadarıyla bu Apex Legends oyunuma etkiyor,denedim ve aynı hatayı aldım ama vpn siz bir şekilde kendi kendine düzeldiğinde olmuştu.Birçok program denedim bilgisayarı temizleme amaçlı ama pek işe yarar sonuçlar alamadım.Forumlara baktım ama yine işe yarar bi sonuç alamadım.Eğer yardımcı olabilecek varsa lütfen görüşünü belirtsin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SalihS55 -- 4 Eylül 2019; 17:45:29 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.