Şimdi Ara

Erkekte en harika boy kaçtır? (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
316
Cevap
0
Favori
22.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aga dedigim abilerin boyları kısa ama harbi t*ş*klı herifler benim bi arkadas daha vardı sana yemin ederim cocugun boy 1.67.168 ama herkese kafa tutuyor karizma bi cocuk kaç kızla içli dışlı konusuyor bu dedigim kisiler boylarını kafaya takmıyo reis acaba sen mi çok takıyon beya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.84 üm 1.70 1.75 falan olmak isterdim.

Neden? :

Sosyal hayatta ve tüm koşullarda standart alınan şeylere karşı uzun kalıyorsunuz ve eğilmek büzülmek sıkışmak durumunda kalıyorsunuz.

Kilo 80-83 civarı gezer benim genelde taş gibi derler överler ama 173 falan olsaydım keşke

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence ideal olan 175-180

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-97901DBF5

çüktür ede ede ztn arkadaşım kalmadı kimsem kalmadı yalnız bir başımayım. sosyal hayat sıfır. bak benim için umutsuz vaka bile diyenler var. yani utanmasalar öldükten sonra nasıl bilirdiniz sorusunua çük kadar boyu vardı dicekler
    kevin hart'ı örnek al
  • daquied kullanıcısına yanıt
    Hocam sende sıvadın aynı boydayız boyumuz gayet orta bence sevinmelisin

• reis diktir et şu andavalları ya boyundan ötürü sürekli birini aşağılayan arkadaşım olsa direk diktiri çekerim onlarla arkadaş falan olunmaz takma kafana bunları anlıyorum senide şöyle 1.85-190 boyum olsa fit vücudumla kızları ıslatırdım falan die düşünüyosun ama 1 kıza aşık olmak sevmek sevilmek ilgi görmek falan bunlardan çok daha güzel illaki giricek hayatina kızlar merak etme hayatını yaşa gez toz kaç kere gelicen a q dünyasına

• o herifi ciddiye alan yok be. tüm filmlerinde bile hep beta erkek rolünü oynuyo
  • mustafa1524 M kullanıcısına yanıt
    ya arkadaş sende ne çelişkilisin daha demin akraban hakkında üzücü dedin şimdi yok kız kaldırıyolar yok tşklılar bilmem ne. ben anlamadım seni. madem o kadar iyiler neden onlar için üzücü bir durum diyosun?
  • mustafa1524 M kullanıcısına yanıt
    Valla kral o senin görüşün bendr kendi görüşümü söyledim çıkarsam mutfak tezgahına yatırırım boyun ve omuz ağrısı çekiyorum artık hep aşağıya eğilip büzülmek sıkışmaktan dolayı. Ben 173 falan olmak isterdim sen memsunsan ne mutlu

• her yer böyle. adım başı boy konusu açıp alay eden oçlarla dolu. kavga mevzusunda bile heriflerin bi yerleri mi kaşınıyo anlamadım kısa olanlara sataşıyolar sürekli. karşısında kısa erkek olsun kavga etmek için türlü laflar atar. çünkü kısa erkekler hiç bir şekilde dövüşemezler. brock lesnar gibi heriflere bak her yerde kabadayılık taslıyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: daquied

1.84 üm 1.70 1.75 falan olmak isterdim.

Neden? :

Sosyal hayatta ve tüm koşullarda standart alınan şeylere karşı uzun kalıyorsunuz ve eğilmek büzülmek sıkışmak durumunda kalıyorsunuz.

Kilo 80-83 civarı gezer benim genelde taş gibi derler överler ama 173 falan olsaydım keşke

Saçmalığa bak yok artık

Jsjsjsjsjs

Ya boyunu yanlış olcuyorsun 195+ sin

ya sagdan soldan duyduklarinla tribe giriyorsunuz sjsjsnsns

veya diğer ihtimal de şirinler köyünde filan yaşıyorsun anlattigin durumları yasaman icin baska ihtimal yok

Nerede olctun boyunu harbiden

Millet orta boyla tribe girer olmuş ya ajsjsnsns

He yawrum he 184le ne zorluklar yaşıyor :'((

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir tezgahın boyunun kaç olmasını bekliyorsun? Benim evimde 1 metre daha uzununu getir o zaman.

Çoluk çocuk konusu olduğu için daha fazla cevap yazmayacağım. Kısayım diye üzülen arkadaşlar için üzülmesinler bence.

Cevap verdiğim şahıs bir dahaki uslubuna dikkat etmeni rica ediyorum.

Edit: 25 yaşındayken harp okulunda ölçtüler sürekli boy ölçmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 28 Mayıs 2020; 1:20:32 >
  • daquied kullanıcısına yanıt
    reis sende teselli vericem die söylediğin şeylere bak eğilmek zorunda kalıyorum bilmem ne o kadar zorluğu olsun bi zahmet

• Hocam tşak diyorum tşak heriflerde diz boyu tşak var kafalarına takmıuolar boy meselesini sende takma diyorum

• Hocam şehir neresi?
  • 1.87 ayakkabı ile 1.90 m. İyidir.

• Bence goruntu ve proporsiyon olarak 1.77-1.85 arasi

Daha uzun olunca kafa, eller, ayak filan da cok buyudugu icin kaba durmaya basliyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: daquied

Bir tezgahın boyunun kaç olmasını bekliyorsun? Benim evimde 1 metre daha uzununu getir o zaman.

Çoluk çocuk konusu olduğu için daha fazla cevap yazmayacağım. Kısayım diye üzülen arkadaşlar için üzülmesinler bence.

Cevap verdiğim şahıs bir dahaki uslubuna dikkat etmeni rica ediyorum.

Edit: 25 yaşındayken harp okulunda ölçtüler sürekli boy ölçmüyorum.
    Tmm hocam haklısın ben de çoluk cocuk konusu oldugu icin sizi öyle zannettim yanılmışım üslup için özür diliyorum, saygı en büyük erdemdir profilinize baktim yasca da benden buyuksunuz

Demek istediğim sadece dediğiniz sıkıntıları yasayan adamlar genelde 195 üstü. 184 zaten orta-uzun boy yani standart sayılır 180 ve altı kısa

eviniz ozelinde yaşadığınız sorunlar boyunuzun anormal olduğunu veya dezavantajlı oldugunu göstermiyor

Harp okulunda genelde eksik olcuyolar mülakatlarda:D

Benim de son mesajim olsun zaten luzumsuz bir konu görünce direkt daldim ama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1593E8EC2 -- 28 Mayıs 2020; 2:9:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 180'e bu kadar çok insanın ideal boy demesini beklemiyordum valla, demek benim boy idealmiş :D Yurtdışında boy ortalaması daha uzun bence, doalyısıyla 185 falan avrupa için ideal
  • 1.93'ten bildiriyorum, buralar çok sıkıcı.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.