Şimdi Ara

erkeklere özel lazer epilasyon (84. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.351
Cevap
211
Favori
409.764
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kış aylarında aşırı yoğun diğer aylarda ise sadece yoğun oluyoruz. Normalde yazın en az yoğun olduğumuz dönemdir ancak elemanlarım yoğun tempo sonrası tatile ihtiyaç duydukları için eleman azalmasına bağlı yoğun oluyoruz. Yazın yoğunluğun nedeni yıllık izinlerinde işlemlerini halletmek isteyen çalışan il dışı hastaları. Birde yaz dönemi daha ucuza olması. Zira iğneli epilasyon oldukça pahalı bir işlem olup ne kadar maliyet ucuzlarsa o kadar iyi. Bloklarımız o nedenle yaz döneminde daha yoğunlukta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • naturel erkek epilasyon N kullanıcısına yanıt
    Hocam peki iğneli epilasyonda, vücut bölgeleri arasında fiyatta farklılık var mı? Neticede hepsinde de kıl köklerine giriyorsunuz değil mi? Yani kol bacak karın bölgesi vs. fark ediyor mu?

Bir de size nasıl ulaşabilirim?
  • Yüz bölgesinde fiyat 200 tl dir diğer vücut bölgelerinde Saat ücreti 175 TL olarak hesaplanır ancak paket alımlarında Saat ücreti 20 saat 2500 TL olduğundan 125 TL'ye düşer. Yine anahtar teslim diye adlandırdığımız tüm işlemler için ödeme yapıldığında belirlenen ücret iş bitiş fiyatıdır ve bunda Saat ücreti 100 TL'ye kadar düşer
    Bize 0506 114 91 11 nolu telden ulaşabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturel erkek epilasyon -- 27 Haziran 2019; 15:18:49 >
  • Hocam sakal üstü ve boyun bölgesi için ortalama kaç seans sürüyor ve seans ücretleri ne kadar acaba?

EDİT : Bir de seanslardan sonra o bölgelerde çıkan sakallar tıraş ediliyor mu yoksa traş etmemek mi gerek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Circassian81 -- 29 Haziran 2019; 15:53:54 >
  • Circassian81 kullanıcısına yanıt
    Sayın circassians81 lazer için seans ücreti 150 tl dir. En az 6 seans yapılması gerekir. İğneli epilasyon için ise bölgeyi görmek gerekir. Zira kıl miktarı ve ne kadar süreceği önemlidir. Fiyatlandırma süreye göre verilir. Saat ücreti 200 tl dir ve genelde o bölgeler ortalama bir yoğunlukta 7 veya 8 saat sürer. Seans sonrası bölgede traş sadece traş makinesiyle yapılacaksa izin verilir. Saygılarımla
    Op.Dr.Kadir Aksu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturel erkek epilasyon -- 29 Haziran 2019; 18:42:38 >
  • merhaba hocam, hiç saça epilasyon yaptınız mı, yapılması sağlıklı olur mu, mesela ön saç çizgisini bir miktar yukarı almak için?
  • Freakk F kullanıcısına yanıt
    Sayın freak kurumumda saç çizgisi ve yanlış saç ekim revizyonu nedenli defalarca işlem yapıldı elbette. Ancak böyle bir şeye karar verdiyseniz kesin emin olmanız gerek zira işlem kesinlikle geri dönüşsüz bir işlemdir. O nedenle kesin kararınızı verirseniz 0506 114 91 11 nolu telden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımla
    Op.Dr.Kadir Aksu

• naturel erkek epilasyon N kullanıcısına yanıt
    !!! GERÇEK BUZ LAZERDE GERÇEK KAMPANYA !!!

Sayın forum kullanıcıları Lazer Epilasyon ile ilgili YAZA MERHABA KAMPANYAMIZI bu yılda devam ediyor...

Fiyatlar ve kontenjanlar aşağıda yazılıdır.
    İğneli epilasyondaki aşırı yoğunluk nedeniyle iğneli için kampanya yapamadık. ilerleyen zamanlarda oluşacak boşluklara göre iğneli için yine fiyat bildirimi yapılacaktır. İğneli epilasyon güncel fiyatlar için watshapp hattından fiyat alabilirsiniz..

** LAZERDE MAKSİMUMA 6 TASKİT / BONUSA 9 TAKSİT / ELDEN 3 TAKSİT

**** TÜM VÜCUT KALÇA KASIK DAHİL 8 SEANSLIK PAKET / 3 TAKSİT 3500TL / MAKSİMUM KARTA 6 TAKSİT 3600 TL / BONUS KARTA 9 TAKSİT 4250 TL

**** TÜM VÜCUT KALÇA KASIK HARİÇ 8 SEANSLIK PAKET /3 TAKSİT 3000 TL / MAKSİMUM KARTA 6 TAKSİT 3100 TL /BONUS KARTA 9 TAKSİT 3750 TL

**** KEMERÜSTÜ 8 SEANSLIK PAKET 2500 TL 3 TAKSİT / MAKSİMUM KARTA 6 TAKSİT 2600TL / BONUS KARTA 9 TAKSİT 3 000 TL

Taksitlendirmeler elden de yapılmaktadır.

Kullandığımız cihaz Alman Corss firmasına ait 2017 yılında teknoloji ödülü almış piyasadaki en üst segment cihaz olan ADELA 810 PLUS PLUS FİBER OPTİK BUZ LAZERDİR.

saygılar
    op.dr. kadir aksu
    www.naturelestetik.com
    0212 590 44 42
    0 506 114 91 11

Adres: Reşitpaşa cd. Altıntaş iş merkezi No:55 Kat:4 D:69 Avcılar/İstanbul
  • Tüm vücut derken penis kenarı da dahil mi?
  • Deníz kullanıcısına yanıt
    Sayın deniz tüm genital bölgede lazer uyguluyoruz. Genital bölge uygulamalarını ben yapıyorum. Saygılarımla
    Op.Dr.Kadir Aksu

• yüz bölgesi sakal üstü ve yanakta iğneli epilasyondan sonra oluşan ve bir kaç ay devam eden görüntü çok mu kötü şu an her şey tamam gibi ama sakal üstü ve yanaklardaki operasyon sonrası izlerin aylarca devam edecek olması biraz düşündürüyor. yüz olduğu için saklayamayız da bir de sakalı traş edeceğiz yanaklardaki izler kalacak felan aylarca yüzümüzdeki izler geçsin diye bekleyeceğiz bu tip sorular var kafamda sakal üstü yanak tecrübesi olan da göremedim operasyon sonrası iyileşme süreci yüz bölgesindeki izler nasıldır hocam cildim çok fena değildir hızlı yenilenir ama koyu noktalar yanak ve elmacık kemiği etrafında uzun süre beklerse ve tuhaf bir görüntüye neden olursa diye tedirgin oluyorum. kısacası yüz de elmacık kemiği ve özellikle yanakta yapılan operasyon sonrası izler çok mu belirgin kalır bunu merak ediyorum?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mortalmahluk M kullanıcısına yanıt
    sayın mortalmahluk işlem sonrası öncelikle 3 gün ila 4 gün boyunca bölge kızarık olacak.. her kılın aldığı yerin kırmızı nokta şeklinde olduğnu düşünün.. bu kırmızılıklar 4 gün sonra yerini küçük kabuklara bırakacak.. 10 gün içinde kabuklar dökülecek ve kabukların yerine yine kırmızı küçük noktalar kalacak. bu noktalar cildinizden bir yada 2 ton daha koyu lekelere dönüşecek. bu görüntüyü küçük çiller yada güneş lekesi gibi düşünebilirsiniz. öncelikle bölge ne kadar az yoğunsa lekeler o kadar az dikkat çekecektir. Bölge ne kadar yoğunsa o kadar çok giriş yapılır ve lekeler o kadar yaygın ve görünür olur diyebiliriz.. ne zaman düzeleceği cilt yenileme hızınızla ilgilidir önceden söylemek malesef mümkün değildir. bir çok hastamız var yanak çalıştığımız... Çok çirkin yada kötü bir görüntü olmadığını söylüyorlar ama tabi bu kişisel bakış açısına göre değişir. Kurumua geldiğinizde müsaade eden hastalarımızın fotolarını görebilirsiniz burada malesef paylaşmam etik olmadığı için yayınlamıyorum.. işlemi eylül sonrasında yaptırmanızı tavsiye ederim. yaz aylarında güneşten korumak çok mümkün olmadığı için tavşiye etmiyorum çünkü bölge aşırı güneşe maruz kalırsa lekelerin geçmesi daha uzun sürecektir.

saygılar
    Op.Dr. Kadir Aksu
  • Kadir Bey merhaba, elden 3 taksiti tedavi süresi boyunca ödeyebiliyor muyuz yoksa ilk 3 ayda tamamlamak mı gerekiyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • terabyte_ kullanıcısına yanıt
    Sayın terabyte taksitler 3 ay içinde ödenmekte. Zira bazen 8 seansın bitişi 2 yılı bile bulabiliyor. Genelde 4. Seansran sonra seans aralıkları 2-3 aya çıkıyor ve son 2 seans arası 5- 6 ayı buluyor. Bu nedenle ödemeler ilk 3 ayda tamamlanıyor. Onuda seansa geldikçe alıyoruz ki tekrar tekrar gelmek zorunda kalmayın. Size bir tüyo verecek olursam genelde seans araları 1.5 ayı bulmakta😉 saygılarımla
    Op.Dr.Kadir Aksu

• Cevabınız için teşekkür ediyorum, diğer bir sorum ise birkaç mesaj yukarda yazdığınız tüm vücutta hangi bölgeler var? Muhakkak yazılmıştır fakat 84 sayfada bulmak biraz zor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • terabyte_ kullanıcısına yanıt
    Tüm vücut deyince aklınıza gelen her bölge dahildir. Yani şu bölge hariç diyeceğimiz bir bölge yoktur. 3000 olan pakette kalça ve kasık hariç iken 3500 olan pakette bu bölgelerde dahildir. Saygılarımla
    Op.Dr.Kadir Aksu

• Bacak kıllarını seyreltme gibi bir şey olabilir mi?

• Merhaba arkadaşlar. Çok fazla özel mesaj gelmiş. Tek tek cevap vermek zor geldiği için genel bilgilendirme yapayım burdan. Soruları yazmıyorum direk yanıt veriyorum soruyu sanırım çıkarırsınız.

1. Öncelikle 3-4 seansta işlem bende tamamen bitmedi. %90 bitti diyebilirim. Kalanlar için arada gidip ücretsiz 1 2 saat işlem yaptırıyorum. Ama benim kıllar uzun olduğu için halen rahatsız edici durum devam ediyor. Ama tabiki gorilden, saçma sapan yerlerde tek tük kıllar çıkan bir insana döndüm.

2. Lekeler başımızın belası ne yazık ki. Yapılan 3-4 seanstan sonra en az 18-24 ay daha süre geçmesi lazım lekelerin büyük ölçüde geçmesi için. ( Hairtell sitesinden öğrendiğim kadarı ile cilt yapımız ki fritzpatrick 3-4 aralığında genelde Türklerin, hiperpigmentasyon yapmaya çok müsait. Zaten lazerde de bu cilt yapısı yüzünden kaybediyoruz ve sadece bacaklarda düzgün sonuç alabiliyoruz. Beyaz gözükmeniz sizi kandırmasın. ) Tamamen düzelmesi daha da uzun sürecektir. Bu bağlamda vücüdün diğer yerlerini pek önemsemiyorum ama özellikle kollara dikkat etmek; olabildiğince yüze çalışır gibi azar azar çalışmak mantıklı olabilir. Yan yana kıl köklerine girmekten kaçınmış olunur böylece. Sonuç olarak da kısa kollu ile gezebilmek yazları mümkün olur belki. Benim 2 yıl olmuş başlayalı sanırım en son yoğun kol çalışmamdan 10 ay geçti. Onun üzerine tek tük çalışma yapıldı ama 5 dk en fazla. Sanırım önümüzdeki yaza problem kalmaz. Ama halen rahatsız edici derecede leke var.

3. Avuç içi gibi temiz oluyor mu diyenler var. Açıkçası kıllarınızın kalın uzun olduğu yerlerde oluyor.( ne kadar kötü o kadar iyi aslında) Göğüs bölgemin meme uçlarından alt kısmı göbek bölgesi dahil( sırtın kenarla birleşen yerleri hariç) avuç içi gibi oldu. Ama omuzlar ve sırt gibi çok ince tüylerin olduğu yerlerde pek mümkün değil. Zaten kadınların bile büyük kısmında oralarda göze gelen tüyler oluyor özellikle güneş ışığı altında. Kollarım da ne yazık ki avuç içi gibi oldu olacak. Öyle lanet bir kıl yapım vardı ki azaltma yapamadık.

4. Daha önce de yazdım ama 4 ana tur yapıldı bana uzun süreli sonra zaten pek kıl olmadığı için 2 3 kere daha 1- 2 saatlik gittim işleme. Sanırım bir o kadar daha da gitmem gerekecek tek tük çıkanlar için.

5. Tavsiye eder miyim. Evet ederim. Ama kesinlikle normal kıllıysanız girmeyin bu işlere. Çok uzun zamanınız bu işlere uğraşmakla gidiyor. Tezlü yüksek lisans gibi bir süreç. Acısı lekesi vs. Çok kötü durumdayssanız ve girerseniz bu işe kollara dikkat edin. En büyük problem o. Yazın çalışanlar için özellikle. Benim öyle bir kıl yapım vardı ki. Göğsümü gören 50 saatlik işlem ilk tur sürer diyordu ama 14 saat sürdü sadece. Kılların uzunluğu inanılmaz fazla olduğu için insanı yanıltıyor.

6. İzler için hiç bir şey kullanmayın. Orjinal emu yağı ve taze aloe vera hariç ( onlar da bir nebze işe yarıyor). Uzun süren Lekeler dermiste ve dermise kadar geçen bir yağ krem yok. Microneedling vs denenebilir ben seneye yazın da geçmezse deneyeceğim. Sonuç itibari ile bu işin uzmanı olan michael bonoyo attığım işlem sonrasına ithafen eninde sonunda geçecektir. Son işlemden sonra 2 sene bekle yorumunu yapmıştı.

7. Evet acıyor ben baya bir para da emla kreme verdim.

Sonuç olarak Kısaca keşke hiç lazere bulaşmasaydım üst vucut için. Şu ana kadar belki de hem kıllardan kurtulmuş hem de belki de lekelerden de kurtulmuştum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prisoner9 -- 2 Ağustos 2019; 2:9:11 >
  • Avengement kullanıcısına yanıt
    Sayın avengement elbette olabilir. İster iğneli isterse de lazer epilasyon ile uygun kıl renk ve derinliğine sahipseniz dilediğiniz her bölgede seyreltme işlemi yapabiliriz. İletişim için 0506 114 91 11 nolu telden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımla
    Op.Dr.Kadir Aksu

• Prisoner9 P kullanıcısına yanıt
    Sayın prisoner9 işlemle ilgili süreçler için yazdığınız objektif yorum için kurumum adına teşekkür ederim. Bunca yıldır bu işle uğraşan ve hekim olmama rağmen izlerin tedavisi konusunda yaptığınız bilimsel araştırmalardan benim bile öğrendiğim şeyler olduğunu itiraf etmem gerek. Ayrıca dünyanın en iyisi kabul edilen michel bononun kurumumdaki işlemlerin kalitesini denetlemesi ve onay vermesi hususunda kurduğunuz köprüde beni fazlasıyla gururlandırdı. Vesselam bize yeni ufuklar açmış bir hastam olarak sizi tanımış olma şerefini bize sunduğunuz için sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Saygılarımla
    Op.Dr.Kadir Aksu

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.