Şimdi Ara

Erkek olarak doğmak çok büyük şansızlık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Erkek olarak doğmak çok büyük şansızlık.

Yüzde 50 şans vardı. Tutmadı.

• Erkek olarak doğmanın bedelini ödüyorum

• kes kurtul

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maraz Alinin sağ kolu kullanıcısına yanıt
    kesince arafta kalıyon kız olmuyon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu zamanda şu anda kadınlar için bu ülke cennet ağa

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ben halimden memnunum aga sadece kız çevrem yok başka da herhangi bir sorunum yok şahsen

• Yine erkek olmak isterdim

• Erkek olmak candır gerisi canan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bir savaş çıkması durumunda bizi cephelerde bozuk para gibi harcarlar.

• Maraz Alinin sağ kolu kullanıcısına yanıt
    Modern sorunlara modern çözümler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Doğuştan gelen bir şey bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srp1953 -- 11 Mayıs 2024; 22:33:31 >
  • Evet ama daha onurlu... Bir şeyler için çaba gösteriyorsun ve başarının tadını büyük bir zevke çıkarıyorsun.

• 01001101 kullanıcısına yanıt

Bende şans olsa anamdan kız doğardım.

Kadın olunca rahat rahat davranma özgürlüğüne sahipsin. Bir erkeğe nazaran dayak yeme ihtimalin çok, çok daha düşüktür.

Alkollü kadın trafiği birbirine katıyor. Rahat rahat cırlıyor. Kadın diye bir şey yapmıyorlar. Erkek bir güzel bam güm bam güm dayak yerdi.

Kadın olmanın verdiği sınırsız özgürlüklerden bir video

youtube
    İstanbul'da bir kadının İETT çalışanının önünde dans ettiği görüntüler sosyal medyaya bomba gibi düştü. Videoda kadının İETT çalışanının yanına giderek dans ...
    https://m.youtube.com/watch?si=8HPUCnZtscZbw7Ug&v=VU1Bk54rqNA&feature=youtu.be

Şu yukarıdaki videodaki olayda bir de cinsiyetlerin değiştiğini düşün.

Bir erkek ise tanımadığı bir kızla tanışmak için konuşmaya kalkışması dayak yeme sebebi olabilir.

Dünya karşı cinsin etrafında döner. Ben kız olsam g*tüm çok kalkık olurdu mesela. Elimi sallasam yüz ellisi olurdu. Küçük dağları ben yarattım derdim. Sokakta birisi laf atsa, laf atan erkeği dövecek namus bekçileriyle dolup taşıyor zaten dışarısı. Hoşlanmadığım birini beni taciz etti deyip dövdürebilirim etrafdaki namus bekçisi erkeklere.

Bir erkek olarak hiç kız arkadaşım olmuyor, sevgilim olmuyor. Kız olsam benim keyfimi kalmış olurdu sevgilim olup olmayacağı. Ellimi sallasam yüz ellisi olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srp1953 -- 5 Haziran 2024; 19:30:22 >

• Kadın olmanın avantajları. Videolu.

https://www.youtube.com/watch?si=Lv_Yerho6VBNdH91&v=oKQWB4wty00&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srp1953 -- 7 Haziran 2024; 17:26:6 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.