Şimdi Ara

Erkek Hakları ve The Red Pill Belgeseli (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
43
Favori
14.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
227 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Anka024

Konuyu baştan sona okudum, bir tek çocukların vasiyeti konusunda haklısın.

Ama ona da sebep sizin gibi hırbolar, erkek kadından üstündür diyebilen geri zekalılar var.

Çomarlar sizi. Sonra ülke neden gelişmiyor.

Erkekler kadınlardan üstündür her konuda bunu görmemek aptallıktır asıl olan.Ben burda üstün olup kadınlara şiddet uygulayalım demiyorum ama bu yadsınamaz gerçektir ki erkekler kadınlardan üstündür zeka olarak bak bu kadar net diyorum.Medeniyeti uygarlığı ileri taşıyanlar hep erkekler olmuştur.Kadınların tek derdi ise üremek :D
  • Behnanbalaban kullanıcısına yanıt
    İsveç ve İskandinav adaletinde yüzde 100 kanıtlara bakıyorlar.İsveç'de en son başa gelen sol parti eğer değiştirmediyse kanunları,bu şekilde devam ediyor diye biliyorum.Ki şimdi baktım öyle bir şey görmedim.Bir kaç şeyi değiştirmiş ama "kadın beyanı esastır"gibi saçma bir şey yok.Yüzde 100 kanıtlara bakıyorlar.Aksi yönde bir kanıtın varsa paylaşabilirsin.
    Hatta Danimarkalıların bir sözü var.100 kişiden 99u suçlu olsa ama bilemesen,1 masum kişiyi hapse atmamak uğruna 100 ünü de serbest bırakmak daha iyidir.Adamların adalet anlayışı bu kadar gelişmiş ve insan odaklı.
    Ama İsveç de dahil f*minizm(erkek düşmanlığı) sorunu dünyanın bütün ülkelerinde var.Bu gitgide azalıyor,istatistiklerle de belli.The red pill,youtube anti f*minist videoları vs ile f*minizm bitme noktasına geldi.Hatta İngiltere'de anti f*minist parti bile kuruldu.Ki İngiltere erkek haklarının dünyada en kötü olduğu ülke.Kısacası f*minizm bitiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxkingdom -- 23 Ocak 2018; 14:18:14 >

• Konuyu destekliyorum, maalesef bu bir realite. Yalnız şunu da farkettiniz mi bilmiyorum, farketmediyseniz bundan sonra bu açıdan da izleyin. Söylemeye çalıştığım şeyi en kolay reklamları izlerken farkedeceksiniz, sonra eğlence yarışma programları falan...

Bu saydıklarımda kullanılan erkek tiplemelerine bir bakın, genelikle maymun gibi, hoplayıp zıplayan, gözleri fıldır fıldır , yerinde duramayan, orası burası oynayan, ciddiyetsiz, adam yerine koyulmayacak tipler pompalanıyor vee bir de kadın tiplemesine bakın, akıllı, sorun,çözen, çocuklarıyla birlikte kocasını da çocukmuş gibi idare eden, bir sorunda bir sıkıntıda başvurulacak tek çözüm merci imiş gibi gösterilen kadın tiplemeleri.. Ha bir de cesur kadın, cesur poz gibi ifadelerle kadınlara verilen gaz.. Aslında benzeri çok şey var dikkat ettiğinizde farkedeceksiniz.

Sorun aslında çok kadim bir sorun, dini boyutuna girmek istemiyorum ama kesinlikle oraya da gider.

Şu an için şunun farkedilmesi yeterli, yani asıl sorun ve asıl düşman tespit edilirse çözüm arayışı daha verimli olur.

Asıl sorun; insani olmayan bir sistemden kaynaklanıyor, bu sistem kadın taraftarı ya da erkek düşmanı değil, tamamen insana düşman bir sistem, insan türüne düşman..

Düşman en çok ve en kolay kadınları kullanıyor, cennetten çıkarılma dünyaya geliş konularını hatırlayın, düşman o zamandan beri aynı stratejiyi kullanıyor, kadınları etkisi altına alıp hedefine ulaşmaya çalışıyor, günümüzde bu saldırıyı medya ile (diziler,reklamlar,vs. tümü), siyaset, hukuk, sağlık, gıda (katkı maddelerinin yol açtığı hormonal değişiklikler vs.) hemen hemen sistemin tüm olanaklarıyla yapıyor, kadını erkeğe, erkeği kadına düşman ediyor. Zaten hepimiz içinde yaşıyoruz daha fazla örneklendirmeme gerek yok, gözünü açıp insaflıca bakan önyargısız bakan görür.

Erkek sevmek ,sevdiğini korumak ona şefkat göstermek ihtiyacı duyar, kadında sevilmek, korunmak, güvende hissetmek, ilgi görmek ister, velhasıl bu iki cinsin yaratılışı temel olarak böyle programlanmıştır. Doğada da çoğunlukla bu böyledir

Günümüzde medya yoluyla erkekler ve kadınlar üzerine yoğun şekilde psikolojik harekat yapılıyor, bunu yapanlar(karşı taraf diyeyim😏) insan psikolojisini çok iyi bilen toplum mühendisleri.. Zaten psikoloji ekollerini de ortaya atan zümreden bahsediyorum, biliyorsunuz sistem tamamen avuçlarında, ekonomi, medya, siyaset,aklınıza ne geliyorsa.. Bunlar, insan türüne düşman, kendilerine göre biz insan değiliz, onlar için kadın erkek, islam, hıristiyan farketmiyor, toplumları içerden kemiriyorlar, sosyal açıdan toplumu oluşturan en küçük birim aile, aileyi kadını manipüle ederek bozdular sayılır, foruma bakmışsınızdır gençler evlilik konusunda ne düşünüyor, çoğunluk evlenmeyi düşünmüyor düşünenlerse artık düzgün bir eş bulabileceğine inanmıyor.

Özetle insan türüne karşı açılmış bir savaşın içindeyiz, mağduruyuz.

Saldıranı ve onun hedefini doğru tespit etmeliyiz diye düşünüyorum. Kadınları düşman görmek doğru bir strateji olmaz, zaten tezgahın amacı da bu, kendi haklarımızı korumalıyız, uyanmak isteyen sisteme malolmamış önyargısız kadınları da uyandırabilmenin bir yolu olmalı. Uyanmak istemeyenleri de Allah bildiği gibi yapsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxkingdom

"Yazıya kısaca bir göz attım." İşte sıkıntı da bu.Hepsini okuma.Maazallah seni f*ministlikten atarlar.Belli düşünceler içinde kaybolmuşsun.Dogmatik fikirler içindesin.Karşıt düşünceden çekiniyorsun.Zira yoksa bu yazının tamamını okur, the red pill belgeselini de izlerdin.Feminazi diye bir kelime veya bir kavram yok.Bu sadece f*ministlerin f*minizmi aklamak için uydurduğu bir kelime.
    Hiçbir f*minist kadın-erkek eşitliğini savunmaz.Bu sadece bir yalandır.Hiçbir f*minist erkek hakkı da savunmaz.Tam tersine erkek haklarına karşıdırlar.Erkek hakları için eylem yapmazlar.
    "Tacizde tecavüzde kadın beyanı esastır" kanunu Türkiye'ye f*ministler yüzünden geldi.Yani yüzde 100 kanıtlara bakılmadan sadece kadının beyanını esas alan, kanıt alan bir yasa.Tüm f*minist sayfalar bunu savunuyor ve destekliyor.Yıllarca propagandasını yaptılar.Yine 2016 yılında hadım işkencesi getirildi.Bu da f*ministlerin propagandasıydı ve f*minist(erkek düşmanı) akepe bunu da getirdi.Yani ucu erkeklere dokunan her şeyi f*ministler savunuyor.Çünkü gynocentric(kadın merkezli) düşünce yapısı ile hareket ediyorlar.
    Kadınlar askere de gidebilir,işçi de olabilir,savaşa da gidebilir,erkeklerin yaptığı hemen hemen her işi de yapabilirler.Bunlara mazeret bulma.Sen kadınların üstünlüğünü savunuyorsun,kadınlara tapıyorsun,dini inancın f*minizm olmuş.
    Senin öğrenmen gereken daha çok şey var.Daha 3 fırın ekmek yemen lazım.

Bana dogmatik fikirler içinde olduğumu ve karşıt düşünceden çekindiğimi söylemişsin. Kusura bakma da feminizm ülkemizde yaygın bir düşünce mi? Yaygınsa benim mi haberim yok? O yüzden mi önemli siyasi figürler bile kadın haklarına karşı düşünceler beyan ediyorlar? Bu ülkede karşıt fikir sayılabilecek düşünce varsa o da sizinki değil feminizmdir. Tamam feminizm adı altında sapır saçma işler yapan kadın aktivistler var, yok demiyorum. Tecavüz veya taciz suçlamasıyla suçsuz yere hüküm giyen erkekler de var, eyvallah. Ama ataerkil yapı yüzünden mağdur olan kadınlar bunlardan çok daha fazla. O yüzden kadınlara biraz daha hoşgörülü biraz daha makul davranılmalı. Ben aktivist veya herhangi bir görüş topluluğunun piyonu değilim. Sadece düşünce olarak kendime feminist diyebilirim. Feminizm kadın-erkek haklarının eşitliğini savunmak demektir, kadın üstünlüğünü savunmak değildir. Önceden söylediğim gibi bunu suistimal edip kadınların üstün olduğunu savunan erkek düşmanı kadınlar var. Bunlara feminazi diyorum ben. Konuda yer alan tacizciye meydan dayağı videosu var mesela. Ben okula girmeden önce benim şu anda okuduğum fakültede çekilmiş bir video o ve o videoyu izlediğimde bir erkek olarak o videodaki kadınlardan korktum. Ya suçsuz yere ben de böyle rezil olursam diye aklımdan geçirdim. Dediğim gibi feminazilik ve gerçek feministlik ayrı şeyler. Gördüğüm kadarıyla bu konudaki mesajlarda erkek hakları yerine ataerkil düşünceler ağır basıyor. Ben iki cinsiyetin de eşit haklara sahip olmasından yanayım. Tabii fiziksel olarak kadınlara ağır yüklerin bindirilmemesi gerektiğini de düşünüyorum. Hepsi bu. Her kadın ve her erkek senin dediğin gibi her işi yapamaz. Bunu kabul etmemiz gerekiyor. Kadınlar fiziksel yönden erkeklerden zayıf durumdalar. Bunu suistimal eden kadınlar var, yok demiyorum. Ama bunlar var diye diğer kadınların mağduriyetini ve haklarını savunmamak için bir sebepte yok.

• xxxkingdom kullanıcısına yanıt
    http://m.ensonhaber.com/isvecin-tecavuz-yasasi-degisiyor.html

Biraz araştırırsanız benzeri pek çok kaynağa ulaşabilirsiniz. Avrupa'da tecavüzde 1. Sırada isveçin yer alması da aynı sebepten. Olmayacak şeylere bile sırf kadın dedi diye tecavüz deniyor olmasından. Yasalar ile alakalı kısaca.

• quote:

Orijinalden alıntı: Orange.

Erkeklerin sorunlarını da kadınların sorunlarını da erkekler yaratıyor.

Bu erkeklerin dünyası onlar ne isterlerse o oluyor.

Askere gidip ölmenizin suçlusu kadınlar değil.

Erkeklik işte bütün canlılara zarar.

Sen nasıl bir ruh hastası erkek düşmanısın aklım almıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilgilenenüye34

quote:

Orijinalden alıntı: Orange.

Erkeklerin sorunlarını da kadınların sorunlarını da erkekler yaratıyor.

Bu erkeklerin dünyası onlar ne isterlerse o oluyor.

Askere gidip ölmenizin suçlusu kadınlar değil.

Erkeklik işte bütün canlılara zarar.

Sen nasıl bir ruh hastası erkek düşmanısın aklım almıyor

Blokla kanka,gözünü yormaya değmez😎

• xxxkingdom kullanıcısına yanıt
    Bakın olay burda patlak veriyor, özellikle barlarda tanışıp sonra alkolün etkisiyle sarhoş bir şekilde birlikte olan kadınlar ertesi gün ayıldıklarında ben istememiştim ve bilincim yerinde değildi diyerek şikayet ediyorlar. Ne yazık ki bu şekilde olduğunu duyduğum hadiseler pek çok.

Ancak üslubunuz sebebiyle bu tartışmaya daha fazla devam etmeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: InScienceWeTrust

quote:

Orijinalden alıntı: Anka024

Konuyu baştan sona okudum, bir tek çocukların vasiyeti konusunda haklısın.

Ama ona da sebep sizin gibi hırbolar, erkek kadından üstündür diyebilen geri zekalılar var.

Çomarlar sizi. Sonra ülke neden gelişmiyor.

Erkekler kadınlardan üstündür her konuda bunu görmemek aptallıktır asıl olan.Ben burda üstün olup kadınlara şiddet uygulayalım demiyorum ama bu yadsınamaz gerçektir ki erkekler kadınlardan üstündür zeka olarak bak bu kadar net diyorum.Medeniyeti uygarlığı ileri taşıyanlar hep erkekler olmuştur.Kadınların tek derdi ise üremek :D

Hayatımda gördüğüm en çomar insanlardan birisin.

Hırbo herif, erkekler zeka olarak üstünmüş.

Kadınlara okuma şansı verdiniz mi de biliyorsunuz?

LAN SENİN NE GİBİ BİR BAŞARIN VAR HIRBO? DAHA TÜRKÇE YAZMASINI BİLMİYORSUN!

Dipçe; Erkeğim, evet.

• Bu konu belli ki çoğu insanı rahatsız etmiş.Bu konunun karşıtları da fanatik galiba.Bir admin Bağnaz dediğim için 4+4 gün ceza verdi itiraz ettim ama sistemin yoğunluğundan 3 gün ban yemiş oldum kaldırılana kadar.Bunu yazıyorum çünkü o cezayı veren adminin bu konuya kızdığı için o cezayı verdiğini düşünüyorum.Ona buradan diyorum ki cesaretin varsa buradan yaz korkak gibi sahip olduğun saçma bir ünvanı kullanıp olmayan şeylerden ceza üretip insanlara aklınca zarar verebileceğini sanma.
  • Anka024 A kullanıcısına yanıt
    Asıl çomar sensin.Kadınlara şuan okuma şansı veriliyor zaten ne farkı oldu peki :D Hiçbir şey anca instagrama resim atsınlar.Benim başarımı yazmama gerek yok burda.Türkçemde ne sıkıntı var gösterirsen iyi olur.Sen erkek falan olamazsın erkek düşmanısın net.Muhtemelen aptal bi kız da olabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sembroni

Erkek oldugu icin kendini ustun zanneden elemanlar neye guveniyorlar acaba?

Neymis evsizlerin cogu erkekmis

Evsiz kadinlara sahip olmasino biliyorsunuz. Evlenmeyin o zaman? Kadin icin olecek adamlar kadinlar hayatini yasiyor diyor.

Cinayet sonucu olenlerin cogu erkekmis. Cunku erkekler kavgaci ve egoisttir. Daha gecen gun bir kiz icin 2 kisi kavga etti

Zamaninda kadinlari insan yerine bile koymuyordunuz. Haklarino bulduklari icin mi kuduruyorsunuz? Kadinlari artik mal gibi alamiyorsunuz istedikleriyle beraber oluyorlar diye ki kuduruyorsunuz?

Babete susadın galiba

• Haklısınız hocam ancak internet ortamında, özellikle hiç kız olmayan platformda bahsettiğiniz erkeklerin sayısı çok fazla. Tüm gün csgo-lol oynar, futbol izler kendini geliştirmesi 0dır ancak en güzel kızları hak ettiğini düşünür. Forumun büyük bir çoğunluğu böyle, laf anlatılmaz burada

• Behnanbalaban kullanıcısına yanıt
    Hocam size biraz haksızlık ettiğimi düşündüm yorumda.O yorumumu da kaldırdım.Kusuruma bakmayın. Çünkü haklılık payınız var.Bu tarz bahsettiğiniz olayları ben de okudum. Gerçekten dünyanın her ülkesinde erkeklere ayrımcılıklar yapılıyor.İsveç de dahil.Ben deist olduğum için , ateist İsveç'i savunma refleksiyle böyle bir yorum yaptım.Aslında çoğu ateist,deist de bu yüzden bu ülkelerdeki yanlışlıklarda objektif olamıyor.
    Dünyanın her ülkesinde erkeklere ayrımcılık yapılmasının nedeni f*ministler(erkek düşmanları). Barda içki içme olayı sonrası sahte tecavüz bildirme olayı gerçekten en çok İskandinavlarda oluyor. http://www.internethaber.com/norvecli-kizin-tecavuz-oyunu-194224h.htm bir örnek bu.Türkiye'de yaşanan bu olayda sahte tecavüz bildiren kıza ceza bile verilmiyor.Hatta bunun benzeri bir haber de istanbul'da olmuştu. İsveçli kızla birlikte olan Türk erkeğine 12 yıl hapis cezası verilmişti.Ve olay dediğiniz gibi içkiyle de bağlantılıydı. Şu an bulamadım linki. Ben onun da sahte tecavüz olduğunu düşünüyordum , çünkü haberin içeriğinde yazılanlardan belliydi ve erkeğe hapis cezası çıkmıştı.

"Olmayacak şeylere bile sırf kadın dedi diye tecavüz deniyor olmasından." Bu sözü eğer ki İsveç'de bu durumun böyle olduğunu söylemeye çalıştıysanız bu sözüne yine de katılmıyorum hocam . Çünkü onlarda "tacizde tecavüzde kadın beyanı esastır" gibi saçma sapan erkek düşmanı bir kanun yok.Hatta gelişmiş Avrupa ülkelerinin hiçbirinde yok.İngilizcem olduğu için internetten kaynaklara baktım , yabancı ülkelerin hukuk sitelerine ve kaynaklarına baktım. Özellikle İskandinav ülkelerinde yüzde 100 kanıtlara bakıyorlar. Ama tabi İsveç ile ilgili söylediklerine kısmen katılıyorum. Alkol ile bağlantılı sahte tecavüz olayına.
    Dediğim gibi İsveçdeki f*ministler bu yüzden İskandinav ülkelerinde sahte taciz ve sahte tecavüzün artması için açık bulamıyorlar.Bu sebepten alkol konusuyla bu durumu zorluyorlar.
    Umarım anlatabilmişimdir İsveç'deki durumu.Yani kısacası orada sadece alkol düzenlemesi ile sahte tecavüz ihtimali olabilir.Çünkü yüzde 100 kanıtlara bakıldığını biliyorum.Yani sadece kadının söylemlerine bakan "kadın beyanı esastır" gibi bir saçmalık yok İsveç'de.Alkol konusundaki açığı ise İsveçli f*ministler(erkek düşmanları) kovalıyor.Çünkü erkek düşmanlığı yapabilmek ve sahte tecavüz bildirebilmek için tutunabilecekleri tek dal bu.O dalı da yakında koparacaklar zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxkingdom -- 25 Şubat 2018; 19:18:26 >

• Konuyu canlandıralım, bizim gibi düşünen bir çok insan var hepimiz insanız. Kadın hakları gibi icat edilmiş insanın tabiatına aykırı kavramlar cinsiyet ayrımcılığı körükler biz bu dünyanın insanları olarak İNSAN HAKLARI kavramı ile bağlıyız. Bunun üzerinde kadını/erkeği ön plana çıkartan onları spesifikleştiren kavramlar doğru değil. erkek ve kadınların düşünceleri, duyguları aynıysa neden başta medya olmak üzere sivil toplum kuruluşları vb. topluluklar bir kadın hakları kavramını bir metaya dönüştürdü benim gibi düşünen insanların dünyanın her yerinde sayısı artıyor umarım gelecekte bu tür icat edilmiş kavramlar olmaz bu durumu değiştiririz.

Attila İlhan’ın söylediği gibi “Sen İnsansın” ne eksik ne fazla

• InScienceWeTrust kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin bu yorumunuzda bir yanlışlık var. Tartıştığın kişi bir f*minist(erkek düşmanı). Bu bir ideoloji , nefret ve kin dolu bir ideoloji.Ve bunun kadınlarla hiçbir alakası yok.Çünkü kadınların hepsi f*minist(erkek düşmanı) değil. Bu durumda senin kadınlardan değil ,f*ministlerden ve f*minizmden nefret etmen gerekiyor.Lütfen ikisini birbirine karıştırma. Anti feminist olan , erkek-kadın eşitliğini savunan , erkek haklarını da savunan, erkeklerden nefret etmeyen, sevgi dolu çok harika kızlar da var.Ve bunlardan çok tanıdım.O yüzden kavramları birbirine karıştırmayalım.
  • Yazı uzun keşke okuyabilsem tembel tenekeyim.
  • Ben kesin öyle bir meydan dayağı yerim kadınlardan.
  • İşin bir garip tarafı da tek tük erkek haklarını savunanların da genelde kadın olması. (En azından benim rastladıklarım) Yerli basında erkeklerin haksızlığa uğradığını belirten yazarlar kadın, bu belgeseli çeken kişi kadın. Erkekler harbiden suda pişen kurbağa gibiler. Ve ayrıca meriçleri muhattap almayalım.
  • batıdan ithal çomarlık bu da afferim devam aynen kadinalrin cok fazla hakki var yuaavv erkekler eziliyoruz uhuhu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.