Şimdi Ara

erica serverin da oynayanlar bi baksın!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ula benim charmi gitmis sadece uuuuuf bidaha kasamam malesef bak şimdi iyice uyuz oldum armor u yeniliodum 7 parcada 1k olcakti hay ben bole servera ...
  • forumdada bazi klan lar eventta hile yapiolar onlari sildik işlem tmamlandi felan yaziodu rollback feln olmucak silahlarinizi geri vermicez yaziodu
  • ben ael 2 deyim hep beraber oraya geçelim bence hem orda wyvern de satılıyo :D:D:D:D:D:D ama para kasması zor 60kk yapamadım wyvern için 60 ı bırak 15kk bile yapamadımhadi hep beraber oraya geçelim clan kurarız ama orda global gatekeeper yok :(((
  • tamm bende geliyorum simdilk ael2 ye nick hangmanTR.
  • benim nick wyner hehe :D tek amacım şuanlık para toplamak sonra bi wyvern alcamsonra 78 oluruz ama global gatekeeper yok istediğim yerlere gidemiyom :(
  • beyler bu serverde cristal bug nasıl yapılıyor????acilen paraya ihtiyacım var
  • bende cicikiz. nereye gececeksek gecelim. ama clanda oynamayi bilen saglam adamlar alin tek ricam bu. gecende 2 kere sahit oldum. bizim turk bayragi altinda colesium daydi bende bi yandan enchant basiyordum. 5 dk sonra savasmaya oyle biraz can sıkıntısını gecıreyım dedım. ana bızım clandakı adam clandan cıkmıs o an colesıum un meydanını alan clana clan please dıyo. bu nedır boyle. bu olay aynen 2 gun oncede gordum. lutfen clana gırıceklerı bı testten fılan gecırelım bu testte yaş testi olsun lutfen. clandakılerın bazıları cocuktu adamın sınırlerını attırıyorlar. bırde hangı serverse yazın lutfen
  • ben kaine gectim. hem x ratesi yuksek hemde silahlara ve armorlara + basmak oldurmuyor ;) bugun de surekli erica yoktu. saten sadece 1 arcana staff a bide tatoo ya +1k bastim biraktim. dahada basamadim oldum basmaktan. neyse ben ordayim
  • gelim işte ael2 ye ben 72 lvl oldum anca kendime bi wyvern alabildim param bitti ama yaratıl müthiş bişey ayrıca lvl kasmak için en iyi yer blazing swamp(50 lvl için)herkes gelsin!:Dclandaki bütün herkes kendine bi wyvern alsın ama clanca wyvern gezisi düzenleriz :D:D:D:D:Dsiz yeterki gelin clanı kurarız lvl 5 yaparız herkes 78 olur yardımlaşırız çok iyi olurherkesi bekliyorum ayrıca bu serverde cristal bug yapamadım yapan biri yardım edebilirmi?
  • Admin forumda olayı açıkladı zaten, SQL de donmamı ne olmuş o yüzden hero silahları silindi. ve not olarak 2. defaya hero silahlarına boşuna artı çakmayın gene silinme ihtimali yüksek. elinizde varsa çok acil olarak takas edin derim ben
  • kardes ıı guzel de bu serverın ael2 nın bı adresını koysan server hakkında bılgı versen. ratesı kac gıbı mıllete bılgı versen
  • ben starlight a girdim her zaman yuksek rate severim bakalim nasil bi server. bu hafta erica yok ve s gradeler silindgine gore bi buraya bakmakta fayda var
  • arkdaslar erica serverini ael2ye tasimaya calisacagiz,server hakkinda bilgiyihttp://www.ael2.aerogaming.net/bu adresten rahtlikla ogrenebilirsiniz....ayrica global gate keeper yok demis bi arkdas oda war ama luxury gk die geciyor,biz 2hot4u ile birlikte dun gece ordaydik gelin sizleride bekleriz..benim nick yuksektenucar ve hangmantr...pm atin yardimci olmaya calisirz elimizden geleni yaparz yeterki yeniden belirli bi topluluk olusturalim...
  • osman ben geliyorum ael2 ye bugun girerim büyük bi ihtimalle benim nick ya yine sEZaR yaparım ya da d3anFrosT olarak girerim
  • ya beyler bu serverde cristal bug yapmaya çalıştım 30dk jail yedim siz nası yapıyonuz???
  • ael2 güzel yaw ben o crystal bug la suyunu çıkarmıştım :D ama sıktı bıraktım eğer arkadaşlar geçecekse size isteiğiniz kadar para verebilirim bu pm den ulaşınız forumda hile paylaşımı yasak diye biliyorum
  • ben adena isterim çok yoksulum DOA4 adında bi türk buldum bana çok yardım etti +6 damascus verdi ben daha +4 bile yapamıyom bazıları +16 ve üstü yapmış :S goddard da kasıyom normalde ama ordakileri zar zor kesiyom orda para kaznması benim için zor
  • pardon sanırım hile kapatılmış
  • valla kardes benim param duruyorsa sanmıyorum ama üzügünüm ancak bana yeter zaten basmak zor onunla ancient adena alsaydım keşke
  • çok önemli değil ama bi sorunum yardımcı olurmusunuz??ben ael2 ye girerken acc imi yazıyorum serveri seçip karakterimi seçiyorum loading diyen yerde tam yarım saat beklettim yine bişey olmadıyani oyuna girmedi sonra görev y. den oyuna kapattım sonra bi critical error verde o error kendiliğinden kapandı ama neden bu loading yazan yer hiç bitmiyorda oyun açılmıyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.