Şimdi Ara

erica serverin da oynayanlar bi baksın!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bi yardım edin herseyimi kaybettim erica server indayim

erica serverin da oynayanlar bi baksın!!

• aynen banada oldu bu nasıl iştir böyle anlamadım bende 3 tane +1k vardı infinity bow infinity wings infinity asası hepsi gitmiş oynamam ben bu serverde bi daha
  • serverda artık +1000 yapılmıyor kusura bakma
  • beyler hiç görmesekte duymasakta bu serverında bi admini var ahanda o admin dioki

just.... cant say nothing... no comment

Sieghardt, Kain, Erica was at the same place, and router went wrong.... and every table - what was under writing - get bugged.....

we could save Erica and Sieghardt
    but
    KAIN, it has the most damaged tables :S

so there are THREE opinions
    - 1 week downtime (until Sunday)
    - wipe
    - play from zero until Sunday, then wipe, and rollback to today

kısacası 3 seceneği varmış
    -1 hafta server off pazara kadar yane
    -wipe (allah korusun)
    -pazara kadar oynayalım pazar günü wipeyi atalım tekrardan bugune yani (bugun ayın kaçı ise ) dönelim.
  • bu arada başlığı erca serverı die yazmışsın bence değiştir.infinty serverında sorun gibi bişler yap çünkü officalda de erica isimli server war.belki başka serverlarında ismi ericadır.
  • yaw benimde bu sabah char gitmis wipe mi geldi acaba bilen varmi dunde okum gitmisti ama dün oynuyoduk güzelim 1k lik setlerimle
  • bende +1800bowumu kayetti,m....
    sonradan saah girdiğimde karakterimin yerinde de yeller c esiyodu.....
    yane oda silindi...wipe en şiyi seçenek gibi gözüküyor...
    aksi taktirde donuma kadar kaybettim

clandaki arkadaslara ,2hot4u karakterim..artık yok...
  • 2shot senmisin bende anoobis yeni katilmistim kalan oof oof gitii char lar gelmez bidaha heralde ooofoofof şimdi yeniden mi bascaz onca şeye .
  • yok 2hot ben değilim ben 2sexyim ama 2 hot çok yakın arkadaşımdır bazen benim nikle giriyo foruma
  • yahu beyler kaine gecelim aynı rateler war ama tek fark +1000 deel +20 de son bulmasi bide ench rate %75 yani o kadar kotu deel ben dün baktım bi ara kapalıdı bizim server aynı şekilde eventler falan var gzl bi server yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: engintamer

yaw benimde bu sabah char gitmis wipe mi geldi acaba bilen varmi dunde okum gitmisti ama dün oynuyoduk güzelim 1k lik setlerimle

yap maa beaa cidden gittimi char lar??şu an işyerindeyim , yok bole bisi yaa yeni geçmiştim server a ama hemen hemen herşey +1000 e yakındı uffffffffffffffffffff

hee ben kimmiyim !!!

ByloRD
  • yok bazı arkadaşların charları gtimiş sanırsam seninki duruyodur
  • aga ne is bu bea?napcaz nasil olcak,yeniden mi bascaz,yeni serverda mi baslicaz buna bi karar verelim arkadslar,oyunda guzel bi ortam wardi bunu kaybetmeyelim,---HaNGManTR---
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dj_Gençkan

yok bazı arkadaşların charları gtimiş sanırsam seninki duruyodur

Şimdi girdim server a , benim char duruyo ama +1000 infinity bow gitti dün
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dj_Gençkan

yahu beyler kaine gecelim aynı rateler war ama tek fark +1000 deel +20 de son bulmasi bide ench rate %75 yani o kadar kotu deel ben dün baktım bi ara kapalıdı bizim server aynı şekilde eventler falan var gzl bi server yani

Evet bende kainde oynadim bi ara 2 tane +20 basmistim hatta.
  • bende kaine geçsem diyom ama bilmem ki 5000 x kasmak zor deil ama +20 de guzel gerci basmak zor olmasa gerek %75 le eğer toplu bir geçiş olacaksa ben varım arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRRiddle2

bende kaine geçsem diyom ama bilmem ki 5000 x kasmak zor deil ama +20 de guzel gerci basmak zor olmasa gerek %75 le eğer toplu bir geçiş olacaksa ben varım arkadaşlar

bende gelirim takılırız..
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRRiddle2

bende kaine geçsem diyom ama bilmem ki 5000 x kasmak zor deil ama +20 de guzel gerci basmak zor olmasa gerek %75 le eğer toplu bir geçiş olacaksa ben varım arkadaşlar

pardon 5000x kasmak zor deil deyince saçmaladığımı fark ettim
  • kain serverina girdim biraz para kasip colesyuma gittim basmak icin ama inventoryi acamadim,restrat yaptiim sonra acildi ancak 15dk sonra felan bu olay yeniledi deli oldum..ben Ael2 derim arkadaslar rateler- 5000x EXP
    - 5000x SP
    - 7000x Adena
    - 125x Drop
    - 10000x Quest Reward

ama yinede cokluk neye karar verirse ona katilirm benimki sadece bir oneri
  • abi bole bisey olamaz ya önce oyundaki weaponlarımı kaybettim sonra pc oyun esnasında donmaya basladı simdi pc de anlamadıgım bi hata veriyo ve pc acılmadan kendi kendine taram yapıyo ve pc yi hep saglıklı buluyo ama hata veriyo bu gidisle format atacam pc ye bu arada erica gibi bi server biliyosanız ve cogunluk oraya gecmeyi kabul ederse en azından eski ortam gene bulussun bi servera baslayalım ortak olarak oyunda bi saltanat kuralım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.