Şimdi Ara

Ergenliğin son yılları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuan 18 yaşıma 1,5 yıldan az bir süre kaldı hiç sevgilim olmadı yada derdimi anlatabileceğim bir arkadaşım :/ biraz durup düşününce zamanım çoğunu hiç etmişim.

Bazen yaşım sorulduğu zaman ağzımdan tam 14 çıkacakken 16 diyorum yakında 17 olucam.

Bir çok kişinin aksine oldukça asosyel ve kendi dünyama kapanık biriyim Ailem ben küçükken genellikle akrabalara emanet ediyordu kuzenlerimin çoğu benden yaşça büyüktü o ortamda uzun süre durunca haliyle o günlerden beri biraz biraz yetişkin gibi takılıyorum. farkındalığım insan ilişkilerinde biraz yüksek kimin ne yaptığını veyahut bakışlarından ne düşündüğünü az çok anlıyabiliyor veyahut tahmin edebiliyorum ve genellikle tutuyor.

Yada ne bileyim :/ kafam allak bullak bugün okula gitmedim oturdum telefonla oynadım biraz matematik çalışayım dedim kafam bir türlü basmadı biraz daha uğraştım ama olmayınca saldım.

Kilo alma sorunlarım var ve ailemin pek maddi durumu yok ayrıca yaşadığım bazı olaylardan dolayı insanlardan oldukça fazla çekiniyor ve korkuyorum.

Sizce geriye kalan süreçte neler yapılabilir ? veyahut ileriye yönelik kendime fayda sağlıyabilecek neler yapabilirim ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• bol mast yap 

• Ogooo daha çok var ergenliğin bitmesine 18e gelince şıp diye her şey geçmiş olmuyor.
    Ne kadar iyi yaşıtlarından daha olgunsun. Ben de ablamın arkadaşlarıyla vakit geçirmekten sanıyorum daha olgun davranıyordum yaşıtlarıma göre.
    Ağırbaşlı olmak iyidir.
    Sınav çalışmalarına gelince de kendini çok zorlamana gerek yok, bir arabayı çok zorlayınca motor ısınıyor sonra da yanıyor.
    Yapabildiğin kadarı yeterli, herkes mühendis olursa ürünü kim üretecek.
    Erkenden meslek edinmek daha iyi gibi üniversiteye gidenlerin çoğu kendi mesleğini yapmıyor.
    Amacın ne?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tam yerine geldin

eline kiz eli degmemis 28 yasinda insanlarin diyari

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.