Şimdi Ara

Ergenekon ve Balyoz Kumpasları Şehitleri, Yandaş Basın Yazmaz Bunları (Kuddisi Okkır, Ali Tatar) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
7
Favori
27.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Al bir kripto fetocu daha...
  • Ne hayallerle , umutlarla ülkemize hizmet etmek isteyen subaylarımızın bu yaşadıkları gerçekten çok acı , üstelik ailelerinin acıları dahada yüksektir.Koskoca ülkenin geldiği duruma bak , bağımsızlığımızı kaybetmişizde haberimiz yokmuş.
  • Haksız tutuklamalar, yargısız infazlar, kararan hayatlar var kabul. Ama kimse bu ülke de darbeci zihniyete sahip olanları sütten çıkmış ak kaşık göstermesin. Bknz Adnan Menderes in asılması, 28 şubat sürecinde yaşananlar, oğlunun yemin törenini tel örgüler arkasından izlemek zorunda kalan anneler, nineler vs

Ergenekon ve Balyoz Kumpasları Şehitleri, Yandaş Basın Yazmaz Bunları (Kuddisi Okkır, Ali Tatar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paradiso35 -- 6 Aralık 2018; 22:13:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar üzülerek belirtmeliyim ki Ergenekon kaybetti.

Artık meydan neo-ottomancıların. Ergenekoncular düşmanlarını hafife alarak kendi sonlarını getirdi, artık bu ülkenin kaderi hayalperest yeni-osmanlıcıların elinde.
  • Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Evet la öyle diyorum.
    Naapcan?
  • Concordato kullanıcısına yanıt
    Kasa hiç bir zaman kaybetmez

• oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    Kumar oynamıyolar hocam, satranç oynuyorlar ve şah indirildi, artık istesek de kabul etmesek de Neocular zaferlerini pekiştirdi, Ergenekon fetullahçılara tasfiye ettirildi, fetullahçıları da Neocular tasviye etti, ben bu gerçeği uzun süre hazmedemedim ama artık gerçekleşen bu, Ergenekon-bitti
    Sen ergenekonun bitmesinemi üzülüyorsun ? Şayet üzülüyorsan ergenemon şuan eskisinden güçlü bence. Hele ordudaki yerlerin pekiştirdiler. Ergenekon davasıda düştü sanırım.

• oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    Öyle olsaydı üzülmezdim, şu an devletin kontrolü büyük çoğunlukla neo-ottomancıların elinde, Ergenekoncuların elinde olsaydı Afrin'e PTT şubesi açılmazdı, ya da Suriyeli mülteciler kampların dışına çıkamazdı.

Ergenekonda yargılanan paşaların ses kaydından fetullahçı örgütü hafife aldıklarını dinleyebilirsiniz, hafife aldılar ve hata yaptılar, devlet kontrolünü kaybettiler, artık kontrol yeni-osmanlıcılarda.
    Bu durumda fettullahcıları kim tasfiye etti.

• quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Söylesene ne işine yarayacak benim ne işime yarayacak buradakilerin ne işine yarayacak, vallahi ben kul hakkında korkarım ve kimse için bu sözü kullanmamaya çalışırım ha illa benim günahlarıma ortak olmak istiyorsanız ki günahsız bir kul yoktur işte olmak istiyorsanız maaş alıyor yandaş şu bu diye yazın ben şikayetimi yapar mesajı sildiririm şahsıma asılsız iddialarda bulunuyorlar diyerek olur biter.. En azından birazcıkta olsa günahlarım azalmış olur..

Alıntıları Göster
    Maaşlı olduğun iddialarının aslı olmadığını kanıtlarız işte beraber.

Forumda kimse sana laf atamayacak bu konuda.

Bak yararı bu işte

Çay içeriz beraber, ben öderim hesabı. Bünyene çay girince böbreklerin çalışır.

Bak yararları say say bitmiyor.

Neden çekiniyorsun anlamadım, gayet dostane bir teklifte bulunuyorum.

• Geç o işleri sen buradaki hakaret eden dolu bir kesime bir şey ispatlamak zorunda değilim.. Çayımı da kendi arkadaşlarımla içerim.. Çekinilecek bir şey yok sidik yarıştırma yeri değil burası.. Günahlarıma ortak olmaları varken bırak olmadıkları iddialarda bulunmaya devam etsinler daha iyi..
  • quote:

Geç o işleri sen buradaki hakaret eden dolu bir kesime bir şey ispatlamak zorunda değilim.. Çayımı da kendi arkadaşlarımla içerim.. Çekinilecek bir şey yok sidik yarıştırma yeri değil burası.. Günahlarıma ortak olmaları varken bırak olmadıkları iddialarda bulunmaya devam etsinler daha iyi..

Kim demiş idda diye hepsinin ekran görüntüsü var. Seçimden sonra savciya veririz artik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay arkadaş forumdan Fethullahçısı, Adnan Oktarcısı eksik olmuyor. Nasıl bir yönetimi varsa buranın da artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Thanos

quote:

Geç o işleri sen buradaki hakaret eden dolu bir kesime bir şey ispatlamak zorunda değilim.. Çayımı da kendi arkadaşlarımla içerim.. Çekinilecek bir şey yok sidik yarıştırma yeri değil burası.. Günahlarıma ortak olmaları varken bırak olmadıkları iddialarda bulunmaya devam etsinler daha iyi..

Kim demiş idda diye hepsinin ekran görüntüsü var. Seçimden sonra savciya veririz artik.

Alıntıları Göster
    Bu lafları 14 seçimden beri söylediniz 15. den sonra mı vereceksiniz tıpkı 14 seçim olduğu gibi eğer böyle bir şey yapıyorsan senin durumuna cidden üzülürüm.. Maaş alıyorum deyip bunu kanıtlayan biri varsa bana da gönder merak ettim şehir efsanesi diyorlar bizim orada bunlara da bizi aydınlatmış olursunuz ne de olsa aydın insanlarsınız.. :) :)

• Merak etme bir ayı buluyor banlanmaları genelde. Yinede şikayet ettiklerinizi takip edin, ceza almadılarsa yönetime sorun, olmazsa üst yönetime şikayet edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 88mph

Merak etme bir ayı buluyor banlanmaları genelde. Yinede şikayet ettiklerinizi takip edin, ceza almadılarsa yönetime sorun, olmazsa üst yönetime şikayet edin.
    Ben öncesinde çok tecrübe ettiğim için artık şikayet etme gayretinde bulunmuyorum. Yöneticilerin de bu tiplerden bir farkı yok. Kimi kime şikayet ediyoruz bilemiyorum.
  • kendinibilen kullanıcısına yanıt
    Bu hafta forum iyi fetocu yaptı ha. aha bi tane daha...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.