Şimdi Ara

Eren Holding Sanal Çadır Açıldı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
661
Cevap
26
Favori
93.392
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tek ihtiyacım renkli yeri gül kurusu olan stan smith. öncelikle var mı diye bakabilirmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen beyler ayakkabi için vip üyelik bekliyorum sevgillerle vip üyeligi olan bir arkadaş yardımcı olursa çok sevinirim.
  • Beyler sanal çadırı uzun zamandır takip ederim.lacoste için konuşuyorum.çeşit çok az ve beden neredeyse hiç yok ben tüm ürünlere baktım sadece 1 gömlek beğenebildim.(bu arada vip hesap benim değildi)

• En kötü sanal çadır lacoste hiç beden çeşit yok eylüldeki sanal çadırda olan geçen occasionda gördüğüm mont bile yok eylüldekinde 30 sayfa gömlek ve bütün bedenler vardı bu sefer neredeyse sayı 4/1 ve beden yok mont 7 sayfaydı geçen dönem bu sefer 3 sayfa yani tekstilde bir şey yok alınacak

• 130 liraya aldığım lacoste ayakkabı 160 lira olmuş iyiki zamanında almışız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vip olmadanda bakabiliyorsunuz ama biraz bakındımda çöp dolu
  • Geçen seferki sanalçadır gibi değil arkadaşlar beden yok ürün çeşitliliği az.
    Standart L1212 polo yaka lacoste tshirt için soluk renkler var hep.
    Gömlek skalası her zamanki gibi geniş ama beğenecek ürün çok zor çıkar.

Vip ler alış-veriş yapmıyor arkadaşlar beden kalmadı paniği yaşamanıza hiç gerek yok.

Dün gece girdim yarım saat dolandım alış-veriş yapmadan çıktım bugün yine aynı stoklar devam.

Ayrıca sonradan beden ekleme işlemleri oluyordu. Bu çadırda rastlamadım bu duruma.

Arkadaşlar güvenlik nedenlerinden kimseye şifre vermeyeceğim ama yardımcı olmaya çalışırım merak ettiğiniz konuda.LÜTFEN ŞİFRE İSTEMEYİN. Bir dahaki çadırda bende vip olamayacığım ve endişede etmiyorum bu durumu çünkü bedenler duruyor. Ayrıca geçen sefer aldığım bütün ürünlerin fiyatları artmış. 50 TL artanlar görüyorum.

Birkaç resim ekliyorum.

Eren Holding Sanal Çadır AçıldıEren Holding Sanal Çadır AçıldıEren Holding Sanal Çadır AçıldıEren Holding Sanal Çadır Açıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VBaranX -- 17 Şubat 2017; 11:0:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sekodemo

Kur farkından dolayı fiyatların aynı kalmasını beklemiyordum ancak bazı fiyatlar 500 bın ayakkabı ile aynı bazıları 20 ile 60 TL daha fazla.asics bekliyorum bir tane daha alacağım çok memnun kalmıştım yedek olarak evde dursundöviz artışı piyasaya yansıdıktan sonra fırsat bulmak zorlaşacak gibi

Bunların çoğu yerli fason üretim. İthal olmadığı için kurla bi alakası yok.
  • Vip üyelik bekleniyor

• VBaranX kullanıcısına yanıt
    Hocam komple Burberry koleksiyonunu koyabilirsen çok iyi olur
  • Camper Pelotas Ariel modeli ve tüm Camper marka ayakkabılar.

Eren Holding Sanal Çadır AçıldıEren Holding Sanal Çadır AçıldıEren Holding Sanal Çadır AçıldıEren Holding Sanal Çadır Açıldı

• Lacoste indirimli gömlek 150tl

3 gömlek 100tl fln oluyor gideri olan markalarda sezon sonu muhabbeti ile. Hani lacoste alan arkadaşla varsa bu bahsettiklerim ile arasında feci fark varsa belirtebilir mi acaba? Bana çok geldi 150 belki lacoste için normaldir bilmem?

• PVH kullanıcısına yanıt
    Hocam 9 sayfa Burberry var :))) min20 ssde falan ancak çekilir..

İstediğiniz birşey varsa bakıyım söyleyeyim.
  • new balance alacaklar sneaksup sitesine de baksın, oradan 140 tl ye aldığım 574 modeli çadırda daha pahalı.
  • Acaba pazar günkü genel açılışta yeni ürün ve stok eklemeleri olurmuki

• JMaharaja kullanıcısına yanıt
    hocam ben şahsen 3 gömlek 100tl çok aldım eskiden. sadece 1-2 sezon giyebildim.

Ama lacoste dan aldığım 5 yıl giydiğim gömlekler var. Belki denk gelmiştir. Kumaş kalitesi ve pamuk oranı iyi.

%100 pamuklu ürünlerinden memnun kaldım genelde. Dediğim gibi şansda olabilir. Bide beden olarak kilolu olduğumdan lacoste rahat oluyor üzerime.
  • 500binayakkabı dakilere göre daha pahalı ayakkabılar. lacoste un çoğu modeli 129 tl idi şu an aynı modeller 159 tl olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VBaranX

Hocam 9 sayfa Burberry var :))) min20 ssde falan ancak çekilir..

İstediğiniz birşey varsa bakıyım söyleyeyim.

Hocam atkı ve kaz tüyü yelek var mı?
  • lakosttan gömlek, börbırdan montlar, hep ayaklarda deyvıdsın botlar
    caddede kızlar hep karizmalar bizde para yok kaldık biz bekar
  • PVH kullanıcısına yanıt
    Atkı yok hocam.

Eldiven, Cüzdan,bayan çantaları var.

yelek 1 tane var ama kaz tüyü mü bilemedim :S
    Eren Holding Sanal Çadır Açıldı
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.