Şimdi Ara

Erdoğan: Türk ekonomisi atılım ve şahlanış dönemine girdiğini ispatlamış oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara 2. Organize Sanayi Bölgesi'nde 26 yeni fabrika ve altyapıların açılış töreninde açıklamalarda bulundu.

Burada Türkiye ekonomisine ilişkin olarak değerlendirmelerde bulunan Erdoğan, 2021 yılının ilk çeyreğinde yüzde 7'lik bir büyüme yakaladıklarını belirterek "İnşallah 2. çeyreği ciddi büyümeyle kapatacağız" dedi.

"Türkiye bir taraftan ayağına vurulan prangaları parçalarken, diğer taraftan özellikle üretim ve ihracatta dünyada artık yeni bir lige yükseliyor" ifadesini kullanan Erdoğan, işsizlik rakamlarına da değindiği konuşmasında şunları kaydetti:

Alıntı

metni:

"Geçtiğimiz hafta açıklanan haziran ayı işsizlik rakamlarında işsizlik rekor düşüşle yüzde 10.6'ya geriledi. Böylece Türk ekonomisi toparlanma sürecini geride bırakarak atılım ve şahlanış dönemine girdiğini ispatlamış oldu. Bu gerçeği yabancı kuruluşlar da kabullenmeye başladı."
    Erdoğan: Türk ekonomisi atılım ve şahlanış dönemine girdiğini ispatlamış oldusputnik türkiye
    https://tr.sputniknews.com/20210816/erdogan-turkiye-ekonomide-tarimda-ticarette-basari-citasini-her-gecen-gun-daha-yuksege-tasimakta-1048068171.html

• Böyle diyerek kendi seçmeninin bir kitlesini de kaybedicek genelini demiyorum bir kitlesini. %65-70 akp li olan bir semtteyim markette kasapta falan insanların konuşmalarını duyunca şaşırıyorum. Burası ağır akp olmasına rağmen öyle şeyler duydum ki bitti bunların devri diyorum. Mesela o konuşmaları 5 sene önce ben söylesem muhtemelen sokakta 5-6 kişi bana dalardı o derece bir yer.

Üstüne üstlük kiracımız akp li ve şu zamanda ekonomik olarak adam çöktü yuvası dağılıcak gibi duruyor kavgalar vs böyle bir adama sen şahlanıyoruz dersen adamda ters teper.

Emin olun devirleri bitti. Seçim zamanında yapılırsa kesinlikle gidecekler.
  • 26 yeni fabrikaaaa :)))))))))))))))

• ver mehteri ver mehteriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

• Türkiye ekonomisi kaç kere şahlandı acaba, ben sayamadım da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu iş de iyice emekliye zam müjdesine döndüErdoğan: Türk ekonomisi atılım ve şahlanış dönemine girdiğini ispatlamış oldu 

• 26yeni fabrika mı adalfdsdf dükkandır o :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Bu iş de iyice emekliye zam müjdesine döndü 

• İçişleri Bakanı da Temmuz'da uçuşa geçeceğimizi söylüyor. Hadi bakalım, inşallah...Temmuz'a şunun şurasında ne kaldı?

• Böyle diyerek kendi seçmeninin bir kitlesini de kaybedicek genelini demiyorum bir kitlesini. %65-70 akp li olan bir semtteyim markette kasapta falan insanların konuşmalarını duyunca şaşırıyorum. Burası ağır akp olmasına rağmen öyle şeyler duydum ki bitti bunların devri diyorum. Mesela o konuşmaları 5 sene önce ben söylesem muhtemelen sokakta 5-6 kişi bana dalardı o derece bir yer.

Üstüne üstlük kiracımız akp li ve şu zamanda ekonomik olarak adam çöktü yuvası dağılıcak gibi duruyor kavgalar vs böyle bir adama sen şahlanıyoruz dersen adamda ters teper.

Emin olun devirleri bitti. Seçim zamanında yapılırsa kesinlikle gidecekler.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gaziantep suriyelilerin ana vatanı oldu kısaca Türk halkına değil suriyeli ümmet kardeşlerine iş imkanı sağlayacaklar.

• Ey Türk halkı bu ekonomideki şahlanmalara Size mi sanıyorsunuz Suriyeli ve afganlara söylenmiştir dağılın!!!...
    Almanya bizi kıskanıyor ABD bize hayran Size noluyor oturun oturduğunuz yerde boş yapmayın

• ya o değilde söylediklerine inana var gerçekten

babannem inanıyor bi dahaki seçimde onu oy kullanmaya götürmicem.

• Seçime gidilsin o zaman....Madem herşey güzel ve şahlanıyoruz.Fırsat bu fırsat.Erdoğan: Türk ekonomisi atılım ve şahlanış dönemine girdiğini ispatlamış oldu 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 16 Ağustos 2021; 19:3:54 >
  • Çoktan gitmişlerdide kılıçdaroğlu zorla Akp'yi iktidarda tutuyor.

Seçim öncesi kılıçdaroğlu bir hdp/pkk güzellemesi yapar fetocuları hapisten çıkartacağını tekrarlar hepsi Akp'ye basar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 16 Ağustos 2021; 19:6:12 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Panzerkampfwaagen VI kullanıcısına yanıt

Benim de inanan 2 büyüğüm vardı rahmetli oldular. Doğal süreç akp yenilsin istiyor…

• Çok şükür reisim allah seni başımızdan eksik etmesin yine şahlanmışız
    Cehabe olsa napardık batardık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakında %40 Elektiriğe zam gelir şahlana şahlana geliyor mubarekErdoğan: Türk ekonomisi atılım ve şahlanış dönemine girdiğini ispatlamış oldu 

• Erdoğan: Türk ekonomisi atılım ve şahlanış dönemine girdiğini ispatlamış oldu  hazır olun beyler yine uçuyoruz ama uçuruma doğru Erdoğan: Türk ekonomisi atılım ve şahlanış dönemine girdiğini ispatlamış oldu 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.