Şimdi Ara

ERDOĞAN:OSMAN ÖCALAN'IN KIRMIZI BÜLTENLE ARANDIĞINI BİLMİYORUM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
2
Favori
22.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
206 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Japonya ziyareti öncesi açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, PKK ele başı Abdullah Öcalan'ın kardeşi Osman Öcalan'ın TRT'ye çıkmasına ilişkin bir soruya, "Kırmızı bültenle arandığını bilmiyordum" şeklinde cevap verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G-20 Zirvesi için Japonya'ya hareket etmeden önce açıklamalarda bulundu.Erdoğan, terör örgütü PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'ın kırmızı bültenle aranan kardeşi Osman Öcalan'ın 23 Haziran seçimleri öncesi 'oy için' TRT'ye çıkarılması hakkında konuştu.Erdoğan, "Doğrusu ben Osman Öcalan'ın kırmızı bültenle arandığını bilmiyorum. Ancak TRT Kürdi'ye müracaat yapmışsa bunu da TRT'deki arkadaşlarım bilirler. Bu konuda arkadaşlarıma güveniyorum. TRT Kürdi'yi kurarken kimse bize 'Niye kurdunuz' demedi. TRT Kürdi'deki arkadaşlarımız hassasiyetleri göz önünde bulundurarak adımları atarlar ve buna göre de adımlarını atmışlardır" dedi.

Kaynak:
    Yeni Çağ Gazetesi
    Erdoğan'dan ilginç Osman Öcalan açıklaması
    https://www.yenicaggazetesi.com.tr/erdogandan-ilginc-osman-ocalan-aciklamasi-239691h.htm
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• AK seçmen yutar.Onlar için mesih ne diyorsa doğrudur.
  • İç işleri bakanı da mı bilmiyordu? TRT'ye çıkartanlar da mı bilmiyordu? Her şeyi geçtim, adamın soyadından da mı kıllanmadınız peki? Teröristi devlet kanalına çıkartmayı ''bilmiyordum'' diye savunmaya çalışmak nasıl bir bahanedir?
  • Hakan Fidandami bilmiyordu? İçişleri bakanı? Yada MSB ? Yuttururum sandı vatandaşa zaar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumdaki ak üyeler gelebilecekler mi bakalım? Onlar bile bu açıklamayı yememişlerdir.

• Allah Allah pkk'nın kurucularından 8 ayrı suçtan yakalanma kararı olan, örgütün sorumlularından Öcalan aranmıyormuş yani

İnandık tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 26 Haziran 2019; 20:5:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bahaneye bak bilmiyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 21 Temmuz 2021; 11:5:4 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 25 Aralık 2020; 4:35:29 >
  • Yine mi kandırıldı..
    Devlet adamlığı; TRT Genel Müdürünü görevden alıp hakkında teröre ve teröriste yardımdan dava açtırmayı gerektirir ama nerdeeeeeee..
  • “Ortadoğu’da bizden habersiz yaprak kıpırdamaz”

" Fırat'ın kenarında bir koyun kaybolsa, hesabı benden sorulur!" lardan geldiğimiz noktaya bak.

Haberi yokmuşmuş. Sen onu benim

ERDOĞAN:OSMAN ÖCALAN'IN KIRMIZI BÜLTENLE ARANDIĞINI BİLMİYORUM!

ANLAT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 26 Haziran 2019; 20:15:49 >
  • Yinemi kandırdılar.
  • Aslında bu konuşma ile bir itirafta bulunuyor. Bu katilin kendi izni ile çıktığını ama kırmızı bültenle arandığını bilmiyormuş.
    TRT'ye elini kolunu sallayan herkes girebiliyormuş.
    Hadi onu geçtim kırmızı bültenle arandığını sosyal medyadan öğrenen Reisimiz ve istihbaratımız var demekki.
    Ve bu terörist hala geziyor.
  • Sıvama faslı bu olsa gerek. Bizdeki yöneticilerde hiçbirzaman hata yaptık, özür dilerim gibi lafları göremiyoruz kibirlerinden.

Hep, bilmiyordum, ben bilemem, beni yanlış bilgilendirdiler tarzı yuvarlak içi boş laflar.

Binali Yıldırım da canlı yayında aynı lafları kullandı.

• bildigini sanmıyorduk zaten

• Konuşma içeriğinin tamamı burada...
    Olurda söylemedi diyen çıkar.
  • TRT soyadı Öcalan birini araştırmadan direk yayına almış tabi yersen
  • Bilmiyordum,kandırıldım , ben öyle bişey demedim,görüntüler elimizde cuma günü açıklayacağız.....falan filan

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.