Şimdi Ara

Erdoğan: Onların uzaya giden şusu, busu her şeyi olabilir. Olsun be. Bizim Allah'ımız var (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
3
Favori
16.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
120 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu zihniyette birisi bu ülkenin en yüksek mevkisindeyde bu ülke çok kötü bir yoldadır arkadaşlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Müslümanlar dunyada soz sahibi olmak ve sömürülmemek istiyorsa bilimde one cikmasi gerek. O da dua ile olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Din ve siyasetin birbirinden neden ayrı olmasının, yani laikliğin öneminin açık beyanatı bu. Şuna alkış tutan kesimin bir faydası dokunuyorsa bu dünyaya dişimi kıracağım. Abi cahillik nasıl bir özgüven oluşturuyor insanlarda anlam veremiyorum.

• başlık cidden türkiye insanı ahlakını özetliyor.

• Yazdım sildim yazdım sildim ciddiyim beynim durdu.Ne yazsam diye.Sonra baktım buna ne yazılır.Neyse.

• Yuh bee. Pes. Helal.

• %50 bunu begendiii

• sarkat kullanıcısına yanıt
    Yani şimdi bakınca disardan pek de allahli birilerine benzemiyorlar acikcasi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakinim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Filistinliler, iraklilar, suriyeliler, libyalilar, afganlar da aynisini soyluyordu.

Aynen, tesadüfe bak ki Saddam da zamanında aynısını söylüyordu

• Bak konu açalı kaç saat geçmiş halen daha dakika kaçta söylediğini yazmamışsınız ayıp.

• https://www.youtube.com/watch?v=-BHtqoP45Bg

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstümüze gelen nükleere kafa atarız artık..

• Gülmeyin beyler başımıza gelebilir diyecem de adam zaten başta

• Allah varsa niye ozaman tank helikopter yapmaya çalışıyoruz.?

Allah varsa niye hastaneye gidiyoruz.?

Kafada
    deli sorular.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinod -- 7 Mart 2018; 5:43:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerli_adam

Her saçmalığa bir cevapları olmasına rağmen aktrollerin konuya hala uğramaması tuhaf.

Onca konuşmasından yani 24 dakikalık konuşmadan takıldığın nokta bu ise demek ki senin onunla ya da senin gibi düşünenlerin onunla ilgili bir sorunu var, ve o yüzden aktroll değilim ama sırf sana cevap olsun diye yazıyorum, beni ipleyen olmadı üzülmeyesin diye.. bu yüzden diyorum ki senin ve senin gibilerin onunla bir sorunu var ise gidin sorunu onunla çözün buradaki diğer üyelerin size ne yazmanızı bekliyorsunuz.. O kadar konuşma umrunda değil nerede değişik bir cümle kurmuş bulayım da eğlenelim peşindesiniz adam sizleri bile eğlendirmek için neler yapıyor neler..

• quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

Din ve siyasetin birbirinden neden ayrı olmasının, yani laikliğin öneminin açık beyanatı bu. Şuna alkış tutan kesimin bir faydası dokunuyorsa bu dünyaya dişimi kıracağım. Abi cahillik nasıl bir özgüven oluşturuyor insanlarda anlam veremiyorum.

Hadi bunlar boş iş yaptı gördük ekranlarda tamam seni de burada gördük boş boş mesaj yazdığını senin onlardan ne farkın var söylesene madem üstün görüyorsun aklı başında biri olsan tek kelime yazmaz başarına odaklanırsın ama onlar gibi olmak içinde elinden geleni yapıyorsun..

• Onca yorumu şöyle bir okudum ve şunu gördüm kimse bana burada çıkıpta birinin düşüncelerini paylaşması sonucu ona bu şekilde ithamlarla istediği gibi yazıp sonra başka bir konu da bu ülke de özgürlük yok demesin ya da benim özgürlüğüme engel olunuyor demesin..

Bu ülke de özgürlüğü geç özgürlüğün içine edildiğini ispatlayan bir konu olmuştur..

Teşekkürler konuyu açana güzel bir sosyal çalışma çıkar bundan.. Klasik üyelerin parti gecesi konusunda toplanmalarını da görmüş olduk..

• quote:

Orijinalden alıntı: SvadyaDerebeyi

Bu adam bizimle billur geçiyor. Başka açıklaması olamaz

Aynen halka rol kesiyor

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.