Şimdi Ara

Erdoğan: Onların uzaya giden şusu, busu her şeyi olabilir. Olsun be. Bizim Allah'ımız var (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
3
Favori
16.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
120 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

Din ve siyasetin birbirinden neden ayrı olmasının, yani laikliğin öneminin açık beyanatı bu. Şuna alkış tutan kesimin bir faydası dokunuyorsa bu dünyaya dişimi kıracağım. Abi cahillik nasıl bir özgüven oluşturuyor insanlarda anlam veremiyorum.

Hadi bunlar boş iş yaptı gördük ekranlarda tamam seni de burada gördük boş boş mesaj yazdığını senin onlardan ne farkın var söylesene madem üstün görüyorsun aklı başında biri olsan tek kelime yazmaz başarına odaklanırsın ama onlar gibi olmak içinde elinden geleni yapıyorsun..

Attığım yorumun ana fikrindeki doluluğu veya boşluğunu anlaman, senin zekan ile doğru orantılı.

Kişi veya kişileri eleştirmek ne zamandan beri narsistlik oldu.

Yeteri kadar açık yazdığım anlayana..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Geldiler konuya bak çay demle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avagadro

Ben inanmıyorum yani benim allahım yok nolcak şimdi ? Bu diyen adam birde koca ülkenin cumhurbaşkanı ne vasıfsız, vizyonsuz bir konuşma

Atatürk diyor ki, "Türk milleti daha dindar olmalıdır, yalnız bütün sadeliği ile dindar olmalıdır. Dinime, bizzat hakikate nasıl inanıyorsam buna da öyle inanıyorum. Şuura muhalif terakkiye aykırı hiçbirşey içermiyor","İslam dini akla ve mantığa tamamen uygun bir dindir."

• quote:

Orijinalden alıntı: ComradeMRX

Din Toplumun Afyonudur” (Karl Marx)

Atatürk diyor ki, "Türk milleti daha dindar olmalıdır, yalnız bütün sadeliği ile dindar olmalıdır. Dinime, bizzat hakikate nasıl inanıyorsam buna da öyle inanıyorum . Şuura muhalif terakkiye aykırı hiçbirşey içermiyor", "İslam dini akla ve mantığa tamamen uygun bir dindir."

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Din tüccarlığı kadar güzel bir şey yok.

Atatürk diyor ki, "Türk milleti daha dindar olmalıdır , yalnız bütün sadeliği ile dindar olmalıdır. Dinime, bizzat hakikate nasıl inanıyorsam buna da öyle inanıyorum. Şuura muhalif terakkiye aykırı hiçbirşey içermiyor", "İslam dini akla ve mantığa tamamen uygun bir dindir."

• SON DAKİKA!

Son dakika haberi… 3 bin 500 eski milletvekiline diplomatik pasaport kıyağı

TBMM'de vergi yasa tasarısı ele alınırken AKP'nin verdiği son dakika önergesiyle Pasaport Yasası'nda değişiklik yapıldı ve 3 bin 500 eski milletvekiline de diplomatik pasaport verilmesi benimsendi. Milletvekilleri görevleri sona erdikten sonra yeşil pasaport alabiliyorlardı. Bu değişiklikle birlikte eski milletvekilleri ve bundan sonra da milletvekilliği sona erecek tüm parlamenterlere diplomatik pasaport verilecek. Daha önce ''Kırmızı pasaport'' olarak bilinen diplomatik pasaportun rengi siyah olarak değiştirilmişti.

• Afedersin ama hamam böceğinin de Allahı var, oda yürüyor bir şekilde. Allah boşuna mı akıl fikir verdi insanlara? Ha şunu yapsa anlarım, onların uçağını kullanmasa, arabasına binmese, tüm teknolojisini kullanmasa da bunu dese, bir nebze hak veririm. Bu açıklamanın, bizden Bi cacık olmaz demekten farkı yoktur. Bunu da kendi için değil ha, yönettiği devlete mensup halk için söylüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: FatihAsl

quote:

Atatürk diyor ki, "Türk milleti daha dindar olmalıdır , yalnız bütün sadeliği ile dindar olmalıdır. Dinime, bizzat hakikate nasıl inanıyorsam buna da öyle inanıyorum. Şuura muhalif terakkiye aykırı hiçbirşey içermiyor", "İslam dini akla ve mantığa tamamen uygun bir dindir."

Dünyaca bilinmektedir ki, bizim devlet yönetimimizdeki ana programımız, Cumhuriyet Halk Partisi programıdır. Bunun kapsadığı prensipler, yönetimde ve politikada bizi aydınlatıcı ana çizgilerdir. Fakat bu prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların doğmalarıyla asla bir tutmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya yaşamdan almış bulunuyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerli_adam

quote:

quote:

Dünyaca bilinmektedir ki, bizim devlet yönetimimizdeki ana programımız, Cumhuriyet Halk Partisi programıdır. Bunun kapsadığı prensipler, yönetimde ve politikada bizi aydınlatıcı ana çizgilerdir. Fakat bu prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların doğmalarıyla asla bir tutmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya yaşamdan almış bulunuyoruz.

Biz derken ?

• Atatürk diyor ki, "Türk milleti daha dindar olmalıdır, yalnız bütün sadeliği ile dindar olmalıdır. Dinime, bizzat hakikate nasıl inanıyorsam buna da öyle inanıyorum. Şuura muhalif terakkiye aykırı hiçbirşey içermiyor", "İslam dini akla ve mantığa tamamen uygun bir dindir."

• Dünya bi biz inançlıyız gerisi inançsız sanki RTE boş açıklamalarla laf olsun torba dolsun diyor onların Allah'ı yok mu var onlarda inanıyor nolcak şimdi.

Biz siyaset yaparken çok din karıştırıyoruz işe ya elin Amerikalısı Yahudisi çok anlar ya dinden dinlemi vuracağız onları tamam bizde inanıyoruz inançlıyız islamiyeti yaşıyoruzda şu savaş ortamında din karışmak gereksiz geliyor bana o senle Allah arasında olan bir şey orasını karıştırma çık deki Savunma Sanayiinde bunu bunu yaptık dünyaya böyle kafa tutcaz teröristleri böyle vurcaz de eyvallah.

Ama laf olsun torba dolsun mantığıyla söylenmiş bir söz.

Ha bizde bunların üstüne birde iman gücü var mantığıyla söylediyse o zaman normal biz Türklerin savaş kazanma istatistiklerine bakarsanız anlarsınız.

• Seni Allah bildiği gibi yapsın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fenerli_adam

quote:

quote:

Biz derken ?

Söz Atatürk'e ait, mecliste vekillere hitabı bu şekilde.

• haber linkine tıklamadım , ben inanmıyorum böyle birşey diyeceğine , inanırsam utanç duygusundan yerin dibine girerim ülkem adına.

• Karikatür verildi mi bilmiyorum burada :))

Erdoğan: Onların uzaya giden şusu, busu her şeyi olabilir. Olsun be. Bizim Allah'ımız var

O zaman ne gerek var savunma sanayine Allah muhafazamız var. Allahım, kendine müslüman diyip, verdiğin aklı kullanamayan, sen ne kadar ayetlerinde defalarca “AKLEDİN” “AKLETMEZMİSİNİZ” diye vurgulamana rağmen bunu kullanmayanlardan bizi ayrı tut. Aklını kullanmayanları pisliğe mahkum kalacağını yine belirttin Kuran da. Biz aklımızı kullanıp, bilim, sanat ve hayatı kolaylaştıracak, zihni açık tutacak, insanlığa faydalı olacak herşey için elimizden geleni yapmaya çalışıcaz. Uzaya roket fırlatıp, senin yarattığın evreni bizzati daha detaylı görüp, büyüklüğünü anlayacağız.

Ahh bee niye be niyee yazıklar olsun neden böylesin (iz). Arkadaş Allahı siyasetinize karıştırmayın artık yeter bee. Kimi taşla konuşturur, kimi bülbülle onlar apayrı neyse. Şu şekilde bilime akla yönelmek yerine, tembel kalıp bataklığa batacaksınız. Oysa ki, zor olan bu, dar görüşlülük bu bee. Allahımız var diyerek ne bekliyorsun. Gayrimüslümler karınca gibi, sürekli disiplin ve düzen içerisinde çalışıyorlar akıllarını kullanıp. Sen(siz) neden kullanmamayı seçipte, Allahın defalarca aklınızı kullanıp dediğini hiçe sayıp yerinde sayıyorsun(uz)

• Erdoğan: Onların uzaya giden şusu, busu her şeyi olabilir. Olsun be. Bizim Allah'ımız var

• Ülkeyi yöneteceklerine din satıyorlar. Söylediği laf şaka gibi ya. Bir ülkenin başbakanı bu. Üçüncü dünya ülkesi olduk. Ama onlarda haklı biliyorlar hedef kitlelerini. Nabza göre şerbet veriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemesis -- 8 Mart 2018; 3:11:47 >
  • Kandırlmasına şaşırmamak lazım.

• "Ya öğreten, ya öğrenen, ya dinleyen ya da ilmi seven ol. Fakat sakın beşincisi olma; (bunların dışında kalırsan) helâk olursun."

Hz. Muhammed (s.a.v)

• Fakir tesellisi oldu buda..

"Bir dahaki seferine kralsın be olum"

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.