Şimdi Ara

Erdoğan nereye kayboldu? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
413
Cevap
0
Favori
34.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
347 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aman boşverin çıkmasın sıkıldık yeminle her kanalda bu suratı görmekten Erdoğan nereye kayboldu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iyiki çıkıpta bu virüs cehapenin işi demedi
  • Burada eleştiri yapanlara önceden tahammülüm yoktu ama sonradan tanımaya başlayınca o kişilerin sosyal hayattan silik, ezik, hayattan soğumuş beklentisi olmayan, evinde bile varlığı hissedilmeyen tipler olduğunu gördüm ve şu paylaşımlarında haksız olsalar bile anlayışla karşılamaya karar verdim.

• Epsilon kullanıcısına yanıt
    bak 155 i ararırrım. 15 temmuz alçakları ksjsjdjsjd

• Epsilon kullanıcısına yanıt
    yoruma bak ya adminler boyle gereksiz yorumlari bize okutuyor..... ulkenin en zor halinde konusmasin evet kesinlikle millet cok garip!
  • Suların durulmasını bekliyor beyimiz.
    Ortalık biraz sakinleşince çıkar kahkalarla egonomi coh eyi turuzim çok iyi olacah
    Alkış kıyamet.
    Bu kılıştar sesegayı batırdı.
    Ahahah bu kılıştara 3 goyun versek güdemez.
    Zillet itifakı annamadığı işlere burnunu sokmasın.
    Alkış
    Kapanış.

İşi uzmanına bıraktı diyenlerede 2 çift laf edeyim..

Kendisi değilmiydi herşeyi bildiğini idda eden? Onnnaağğğ bişi anlamaz ben bilirim benn diyen?

Neyseki ilk defa işi bilen en azından güven verebilen bir bakan bulmuş ki iyi idare ediyor gibi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tilki gibi adam öyle kötü şeyler olduğunda onlarla anılmamak için ortalıktan kaybolabilme yeteneğine sahip sanırım
  • 30 vaka olunca ekrana çıkarsa 3000 vaka olunca ne olacak ? şuan işte bakanla falan oyalıyor eğer çok yükselirse ekrana çıkar 2 kuran gösterir 2 dua okur herkes sakinleşir
  • Telekonferansla görüşmeleri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

bana hasta mı diyorsunuz hocam?

ona göre şikayet edicem

Alıntıları Göster
    155 i ara, daha hizli islem yapiyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hani sıkılmıştınız hergün görmekten karar verin çıksın mı çıkmasın mı

• Erdogana ne gerek var Hatay valisi neyinize yetmiyor.

• Keşke birazda forumda hükümet veya muhalefete laf atmayı bırakıp sözde ticaret yapıyorum ayağına 50 adet maskeyi 30 lirayken 300 tl'ye satan firmaları 1 litre dezenfektan 30 tl ye satılırken 70 e satanları kolonyanın litresi 10 tl iken 40 tl ye satanları eleştirseniz. zor gibi biraz kapasiteniz ancaak bunlara yetiyor.Çünkü araştırmacı olarak yeteneksizsiniz kolaya kaçmaya bayılıyoruz. Rastgele.
  • Trump reyiz yardiriyor
    Erdoğan nereye kayboldu?

• Ekonomi paketi ahahahh şu zani damat açıklayacaksa çekirdeğimi alır izlerim.TV dizilerinden daha az beyin içeriyor zaten.

Bu arada size tavsiye bu paketi önemsemeyin bekleyin ileride ya fiyatı düşer ya da yeni paketlerle rafa kalkar. Acele etmeyin yani ahahah

• 15 temmuz u hatırlatırım.

• Şimdi onu ecel korkusu sardı çıkar mı hiç? 4 tarafı anti bakteriyel ile çevrilmiş bir fanusa girmiştir. Allah'ım sen durumu biliyorsun. Çok aminnnn
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    Ya bi git allah aşkına :D ne güldürdün beni yaaaa. Ümmetin bilmem nesiymiş. 1924 yılında halifelik kaldırıldı bir hatırlat istersen reyizine
  • Bu forumda ne kadar cins insanlar ne kadar cins konular açıyor.
    Gülüyorum he

Covid konusunda bile CB'na çatan cinsler var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyokari12 -- 17 Mart 2020; 20:5:43 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.