Şimdi Ara

Erdoğan'ın 500 Milyon $'lık Ultra Lüks Jeti (Ameliyathanesi Bile Var, Antalya-Muğla Orman Yangını) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
380
Cevap
2
Favori
36.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
223 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: furkangunes04

Where is the jet man?

Alıntıları Göster
    Once it was in our pocket
    now it was sticked up in our ......
  • Abartıyorsunuz arkadaşlar , jet değil bu jetcik, herkes alabilir kredi ile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca ekonomik kriz yokmuş, manipülasyon varmış, güçlenerek büyüyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • venge V kullanıcısına yanıt
    Hah işte biz de onu anlatamıyoruz.. şunun şurasında planörün az daha iricesi..ne gerek var ki bu kadar büyütecek..zaten milletin uçağı sonuçta..bana sms geldi az önce ;"sayin vatandaşımız,yeni uçağımızın kullanım sirasi bugun sizde, akşam 18-22 saatleri arasında full depo ve hazir mürettebatıyla emrinizdeyiz" diye..gelin akşam 2 tur atalım da catlasinlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu uçağın alınması hibesi vs. Doğru yanlış vs. Bir tarafa, Abdüllatif Şener in ufurmesi dikkatimi çekti uçak ağustosta saw a gelmiş mis. Yok öyle birşey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: venge

Abartıyorsunuz arkadaşlar , jet değil bu jetcik, herkes alabilir kredi ile.
    Bir şey değil ya. Asgari ücretli insanlar da alabilir. Sadece 167.000 yıl çalışarak

• Biz ne kadar tartisirsak tarsisalim, birsey degismeyecek... Dagdaki cobanla benim oyum birmi diyordu sanatci, cidden hakliymissin be abla

• quote:

Orijinalden alıntı: Kankkunen

Padişahım çok yaşa

Padişahım çok yaşa

Padişahım çok yaşa

Şimdi verin mehteri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kankkunen

Padişahım çok yaşa

Padişahım çok yaşa

Padişahım çok yaşa

Şimdi verin mehteri
    By fazla oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRoZeNBoDy -- 19 Eylül 2018; 23:33:59 >
  • kayihani K kullanıcısına yanıt
    Canım benim 1. dünya savaşı öncesi Osmanlı nın borcunun ne kadar olduğu 1938 de yeni cumhuriyetimizin ne kadar borcu olduğunu meclis tutanaklarında öğrenebilirsin. Kurulan fabrikaları süper hukuk sistemini gelişmişliği devrim denen garabetleri yıllardır tartışıyoruz dahada tartışırız son 16 yılda yapılanları bende sana sayfalar dolusu yazarım sorun yok sana sadece bir şey soracağım benim gözümdeki "değerini" sen veya başkası belirleyemez sen nasıl ki beğenmemekte eleştirmekte özgürsen bende o kadar "esaret altındayım" malum kanunla korunmakta seninki de dahil yorumları görüyorsun sadece bir benzetme yaptım o kadar. Senin gözünde birisi kahraman olarak her şeyi hak edecek diğeri hain hırsız yalancı yaftası yiyecek sende buna adalet diyeceksin öylemi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A2C4E36DE

İtibardan tasarruf olmaz, merkel dev gibi uçaklarla gezerken Reisimiz onun yanına apache helikopterimi çeksin.
    Güldürdün bro

• eteksen kullanıcısına yanıt
    Senin ulkenden ekonomik ve teknolojik olarak 50kat buyuk ulke o karsilastirdigin ulke. Once ekonomik ve teknoloji olarak onu yakala, sonra ucakmis bilmem neymis bizde niye olmasin diye yaz. Nasil bu kadar mankafa oluyorsunuz inanmak mumkun degil.

Sunu inanaram yaziyorlar ya durunememek ne kadar sahane birsey dimi. Hayat size guzel oh

• size hediye etseler almazdınız değil mi dh tayfası

Selam ve Dua ile

• Bizim insanımız için az bile bunların hepsi.Aklıma gelmişken de bir ingiliz deyimini yazmadan geçmek istemem. The lights are on but nobody's home.
  • fduz kullanıcısına yanıt
    he hü
  • Abi ülkeyi batırıp ,uçağa binip katara yerleşiyorlarmış kabinece.Şerefsizim gülmekden karnıma ağrılar girer.
  • Cumhurbaşkanımız halki test ediyor . Daha nekadar ileri gidebilirim ve seçilirim diye sanirim.

Para verip almasını bir turk olarak tercih ederim . Aksini düşünmek bile istemiyorum.

Aksi durumda ulkeni katar a gebe bırakmak olur. Ben bir turk olarak bunu kaldıramam . Ayrıca rüşvet ve avantaciligi tesvik edici bir davranış olur .

Ülke yönetimindeki siyasilerin butur durumlardan uzak durması gerekli . Zaten thy elinin altında tüm uçaklar senin . Bu neyin hirsi , ülke ekonomik sorunlarla mücadele ederken nasıl bir hareket bu . Mantıkla açıklamak imkansız . Sanki tüm ülkeyi siniyor , nekadar ileri gidebilirim diye .

Turk vatandaşı olarak verilen hediyeyi reddetmeni bekliyorum . Bu hediyeyi cumhurbaşkanı olarak alamazsın , ülke adına almanı istemiyorum ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi classlord -- 20 Eylül 2018; 23:49:49 >
  • bu uçağın yıllık masrafı fenaymış
  • Uçağı katar emiri üretmediğine göre tabiki satıldı yazacak hediyeyi veren kişi satın alır mantıken.En iyimser ve mantıklı bakış bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErrorVerenHesapMakinası -- 21 Eylül 2018; 3:11:5 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.