Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Erdoğan'dan Suriyelilere vatandaşlık açıklaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
714
Cevap
4
Favori
10.212
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Erdoğan'dan Suriyelilere vatandaşlık açıklaması
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2597 Mesaj
    yapilabilir ayrimcilik yapmayin ulkenin uretimde ilerlemesi icin sanayinin gelismesi icin isgucu gerekli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

İş gücünden bol ne var işsizlik %10 u geçmiş sen ne diyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ZeroKinTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Senin ben... Bas git o zaman oraya hem ekşın falan yaşarsın hergün allahu snakbar diye bombalar falan bir arkadaşımızın dediği gibi 3-5 avrat falan falan. Party hard

EKLEME: Ayrıca bu pis kokuşmuş aşısız arap şeyleri yüzünden ülkede çocuk hastalıklarında yüksek bir artış yaşanmış. Hastanedeki doktor söyledi ayaküstü. Yakında tekrar çocuk felci falan kaçınılmaz galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDeviLofDark -- 4 Temmuz 2016; 11:54:46 >
    |
    |
    sangokudbgt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    463 Mesaj
    Ulanya saka gibi

|
    |
    hayret la aktroller hiç yorum atmamış yoksa benmi görmedim :D

Orijinalden alıntı: tayfam_30

Kimin vatandaşlığını kabul etmiyorsun.?
    Adam zaten Osmanlı torunu;
    bizim topraklarımızın insanı...
    Ermeni, Rum, Bulgaristan, Yunanistan, Macaristan, Arnavutluk, Yugoslavla, Kıbrıs, Azerbaycan, Ahıska, Özbekistan, Gürcistan göçmenlerine verildi de;
    neden Suriye'liye verilemiyor?
    Vatandaşlıkları verilir;
    bedava ekmek ve su kesilir...
    İş imkanı sağlanır; çalışır, kazanır...
    Elin gayrimüslimi vatandaşlık alırken; benim din kardeşim neden alamasın?
    Asıl sorun ne.?
    Siz bana onu söyleyin.!..

Osmanlı torunu dedikleriniz 1. dünya savaşında bizi arkadan vurup ingilizlerle anlaştılar. siz halen daha bu kalleşleri desteklemeye devam edin. zaten size arkadan vuranlar yaranıyor. bu arada hatırlatayım burası osmanlı devleti değil, türkiye cumhuriyeti osmanlı yıkılalı 1 asır olacak.
    |
    |

• Onbaşı
    39 Mesaj

Ölümüne güldüm buna halada gülüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    eyoruk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: aNTIWIRUS

hayret la aktroller hiç yorum atmamış yoksa benmi görmedim :D

aaa atmaz olur mu ilk sayfanın sonundaki yazıyı okuman yeterli ama konu içinde çok var bunlardan. bunlar içten yanmalı motor gibiler içten içe yorum atıyorlar, maksat piyasa algısı oluşturmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackjack8696 -- 4 Temmuz 2016; 14:17:23 >
    Arkadaşlar bu hiç iyi olmadı bunlara vatandaşlık verilmesi sosyokültürel olarak ülkenin anasının bellenmesidir. İngiltere bile bunlar gelmesin de AB den çıkıyor biz bunlara vatandaşlık veriyoruz. Herseyden önce ülke çıkarları önde gelir bireysel çıkarlar değil. Tayyip mültecilerden de oy koparmak için vatandaşlık veriyor. Peki sonra ? Dilenci sayısı son 1 yılda 5-6ya katlandı cami önlerinde , kırmızı ışıklarda , kaldırımlarda, metro giriş çıkışlarında .... BU ÜLKE YAŞANMAZ HALE GELDİKTEN SONRA ALIP BAŞINIZA ÇALARSINIZ ARTIK.

ULAN DAHA BİKAÇ YIL ÖNCESİNE KADAR ÜLKESİNİ SEVEN BİR VATAN EVLADIYDIM ŞİMDİ VATAN KÜRT SURİYELİ İŞİDLİ PKKLI KAYNIYOR BOMBALAR BİDAHA PATLAMADAN YURTDIŞINA KAÇMAK LAZIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redshift -- 4 Temmuz 2016; 12:09:22 >

Orijinalden alıntı: Skins

iş begenmeyen var işsizlik yok

İşsizlik yok mu yurt dışında okumuş yüksek lisans yapmış arkadaşlarım iş bulamadı torpilleri olmadigi icin neyin kafasındasınız işsizlik yüzdesini veren kurum yalan söylüyor o zaman size göre , kaç yaşındasınız bilmiyorum ama eğer şuan iş sahibi değilseniz iş aramaya başladığınız da göreceksiniz acı durumu.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ZeroKinTR

quote:

İşsizlik gayet var ve piyasalar kötü.
    |
    |

Orijinalden alıntı: asiruhh1903

İşsizlik yok mu yurt dışında okumuş yüksek lisans yapmış arkadaşlarım iş bulamadı torpilleri olmadigi icin neyin kafasındasınız işsizlik yüzdesini veren kurum yalan söylüyor o zaman size göre , kaç yaşındasınız bilmiyorum ama eğer şuan iş sahibi değilseniz iş aramaya başladığınız da göreceksiniz acı durumu.

Çalışıyorum aynı zamanda okuyorum. Ama bu torpile inanmıyorum bi insan sevdigi işi yaparsa önnüde bi engel olamaz. Yaş geçtikten sonra umarım arkadaşın geçmişte torpile dayanmasaydım diye ah edebilir

Yazmak istediğim şeyi file getirmişsin hocam helal olsun

|
    |
    Hazreti Nathan Drake kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN ID : Kavafoglu6
  • Teğmen
    121 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asiruhh1903

Çalışıyorum aynı zamanda okuyorum. Ama bu torpile inanmıyorum bi insan sevdigi işi yaparsa önnüde bi engel olamaz. Yaş geçtikten sonra umarım arkadaşın geçmişte torpile dayanmasaydım diye ah edebilir

işsizlik yok derken sen hangi ülkeden yaşıyon anlamadım. millet aç, hastaneler aylar yıllar sonrasına ameliyat tarihi veriyor. yollarda 100 metre arayla organize olmuş dilenciler var. benden genç suriyeli karı koca dileniyorken 6-7 aylık 2 bebekleri var. adamlar dilenirken çocuk doğuruyorlar. sen ne anlatıyon.
    |
    |

• Binbaşı
    1296 Mesaj
    quote:

quote:

Aynen öyle 1300tl ye köle arayan çok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

quote:

Egitim durumunu bilmiyorum ama doktora yaptiysan ve tecruben de varsa gel sana asgari ucrete gunde 10 saat kole gibi calisacagin is bulayim yada asgari ucrete 12 saat calisabilecegin yerler var. Fazla mesai, haklar falan yok. Begenir misin?

Ayrica zaten ulkede ne is olsa yaparim, yeterki para gelsin diyenlerin gunluk is bulursa sukrettigi yerde bu kaliplasmis bahanenizi kullanmayin artik.
    |
    |

Küfür serbest
    "vahşi bir takımyıldız yalnızlığın ağacı,bir uzay panayırı kurulmuş pencereme,yüzlerimi aranırım hiçbirini bulamam,ensemde düşten bozma kadınların kıskacı,erkekliğim azalır git git şairliğime,o kadar uğraşırım yalnızlığımdan çıkamam"ATİLLA İLHAN
  • Binbaşı
    1171 Mesaj

Çok merak ediyorum çalıştığın isi ve aldığın ücreti okuduğun bölümü de yazar mısın ? acaba benim yurtdisinda yazilim üzerine yüksek lisans yapmış arkadasima akadaşlarım Türkiye'de 2 milyar teklif edildi yurt dışında teklif edilen maaş 6 bin euroydu, her şeyi gectim şuan türkiye de işsizlik yok demek büyük bir yalandır devlet kendisi yüzde 10 11 işsizlik var diyor devletin her dediği dogrudur diyen sizler niye buna yok diyorsunuz resmi olan yüzde 10 11 bir de okumuyorsun sanırım haberleri hiç atanamadigi için şu işi yapıyor tarzı haberleri ekonomik olarak ülkemiz keşke iyi durumda olsa vatandaş olarak ben de bunu çok isterim ama iyi değil iyi olmadığı için darda kaldigimiz icin bu kadar rusyaya İsraile yaptığımız artistikleri geri alıyoruz çark biraz daha dönsün diye ...

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Küfür serbest

Ne akraba ne arkadaş tek bir akpliye hakkımı helal etmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_99971077/f_//tm.htm
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.