Şimdi Ara

Erdogan:Bir aksilik olursa kaybeden biz degil Türkiye olur. (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
3
Favori
30.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
358 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş

Gittiği gün bu ülkenin ne kadar bataklığa battığı, gün yüzüne çıkacak. Diktatörler, ardında daima acı,gözyaşı ve yıkımı miras olarak bırakır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heliosaga -- 26 Mart 2018; 20:55:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aminoasit

Ataturk kismi icin neden ayni seyi yazmiyorsunuz ki? at gozlugunu birakin artik en basitinden basi kapali insanlari bile okula almak istemeyen bir muhalefet vardi icten ice hala istemiyor. Akp ise icten ice Ataturk karsiti ortasini aramak mi sacma bahane hadi ordan.

Bu ülkede baskı hep oldu.. en azından hiç Kürt kökenli arkadaşımız yokmuydu.. sokakta kürtçe konuşsalar terörist damgası yiyorlardı oysa ingilizce fransızca almanca konuşsan kimse karışmıyordu

Kürtçe eğitim veren okul yasaktı ama ingilizce fransızca almanca eğitim serbestti, TV lerde ingilizce şarkı dinleyebiliyorduk ta Kürtçe şarkı hemen tepki doğruyordu.. PKK itleri ile aramızdaki Kürt kökenli Türk vatandaşı arkadaşlarımızı bir tuttular.. sonuna kadar yanlıştı.. Bundan da Apo iti sebeplendi..

Başı açık kapalı konusunda da özgürlükçü düşünürüm ama heşeyin bir sınırı olmalı

Üniversite yaşında bir kızı başını örttü diye kimse okula almamazlık edemez. yaptılar mı.. ne yazık ki yaptılar.. yanlış mı? sonuna kadar yanlış.. ama ilkokul çocuğunun başını bağlayıp okula gönderemezsin.. bu da yanlış.. bu da siyasi..

Kamu da çalışan bir kadın başını bağlayamaz.. o zaman ben Budistim diyen biri turuncu ihram giyip kamu da çalışmak ister, yahudi vatandaşımız kafasına kipa takıp çalışmak ister, liberaller de mini eteği giyer..

özgürlük nereye kadar?

Kamu da kılık kıyafet yönetmeliği vardır.. buna uymak her görüşten her inançtan insan için olmazsa olmazdır.

İnancın ağır basıyor ve kılık kıyafet yönetmeliği seni zora sokuyorsa kamuda çalışmazsın olur biter.
    bu tüm inançlar için geçerli..

Sadece benim inancım önemli diğerleri umurumda değil mi diyeceğiz?
    ben çoğunluğum bana ne azınlıktan mı diyeceğiz?

Bir hak varsa tüm Türk vatandaşları için vardır..

birine inancı gereği hoşgörü gösterdiğinde aynı hakkı diğerine de göstermen gerekir o zaman da devlet devlet olmaktan çıkar.. maskeli baloya döner.

Ne baskıyı kabul ederim ne de işin cıvığını çıkartacak özgürlük talebini..

Batı bu işi çözmüş.. yeniden keşfetmeye gerek yok
    Bakarsın insanlar nasıl hangi yolla mutlu huzurlu yaşıyoır uygularsın olur biter..

haa sen kafanı orta doğu bataklığına döndürürsen işte olacağı bu olur.

• Arkadaşlar hevesinizi kırmak istemiyorum ama kk ve meral akşener amerikan projesi olduğuna inanıyorum ben rte de halifecilik oynuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayhanbeyiaradim

Arkadaşlar hevesinizi kırmak istemiyorum ama kk ve meral akşener amerikan projesi olduğuna inanıyorum ben rte de halifecilik oynuyor

Valla heves mi kalmadı kırılacak:)

ancak sağlam bir düzeltme yapalım..
    Amerikan projesinin RTE olduğu zaten biliniyor malum BOP eş başkanıyım deyip duruyordu kendisi..

KK ve AKŞENER in ise Amerikanın hiç ama hiç işine gelmeyecek liderler olduğu kesin. Bu konuda karalanmayacak kadar mazileri ve icraatları temiz.

Amerikan emperyalizmi ve onun kuklaları kimlerdir diye düşünürsek işin özü şu;

kim ki demokrasiyi savunuyor, o ABD nin işine gelmez.
    Kim ki demokrasiyi ortadan kaldırıp tek adamlık istiyor işte ABD projesi o dur.

Tüm dünyada örnekleriyle mevcut.. ABD koskoca meclisle falan uğraşmak istemez..
    tek adama verir talimatı görür işini..

Çok fazla detaya bakmayın.. işin temeli bu dur.

Bu durumda ülkemizdeki liderlere bakınca zaten kabak gibi herşey ortada değil mi...

• Pexo P kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam ne diyeyim benim tek sıkıntım türkler kendi ülkesinde azınlık hale gelmeye başladı iyi parti ile saadeti yanyana görmek isterim şahsen kk ya güvenemiyorum suriye müdahalelerini yapmak zorunda olmamıza rağmen sürekli bir laf ebeligi yapıyor bu yuzden cekincem var biz şuan suriye ve iragin baslangicindayiz içimize nefret tohumları atılmaya başlandı rte yüzünden
  • quote:

Bilmiyorum hocam ne diyeyim benim tek sıkıntım türkler kendi ülkesinde azınlık hale gelmeye başladı iyi parti ile saadeti yanyana görmek isterim şahsen kk ya güvenemiyorum suriye müdahalelerini yapmak zorunda olmamıza rağmen sürekli bir laf ebeligi yapıyor bu yuzden cekincem var biz şuan suriye ve iragin baslangicindayiz içimize nefret tohumları atılmaya başlandı rte yüzünden

Suriye konusunda bende sonuna kadar destek verirken aynı KK gibi neden girmek zorunda kaldık kısmını tartışıyorum her fırsatta.

KK da artık girmek zorundaydık diyor aksini hiç duymadım ağzından ama zamanında o da herkes te uyardı yapmayın suriyenin işlerine bulaşmayın diye.. Haklı çıktı adam değil mi?
    biz ne yaptık.. YPG yi ellerimizle Suriye ye davul zurnalarla göndermedik mi
    YPG lideri Salih Müslim teröristini Ankara da protokoller ile ağırlamadık mı?

Şimdi sınırımız PKK YPG dolduysa sorumlusu kim?

Bu halk bunu da duymalı..

Şimdi elimizle soktuğumuz teröristleri temizlemek Mehmetçiğe düştü.. yazık değil mi askerimize?

bazıları da "ne var görevleri" demiyor mu?

tabi ki görevleri kardeşim ama sen işini doğru yapsan bunlara hiç gerek kalmayacaktı.
    Sırf mezheb nefreti Esad düşmanlığına dönüştü
    bize ne Suriye den esad tan.. yok demokrasi götürüyormuşuz.. hade lan.. siz kim demokrasi kim
    bunu avrupalı yer de biz yermiyiz ülkenin haline bak..

Bu ülke RTE den kurtulmadıkça başı beladan kurtulmayacak...

Tam gaz uçurumdan uçuyoruz hala particilik oynayanlar var şaka gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pexo -- 26 Mart 2018; 18:8:12 >

• ABD nin işine gelen lider profiline güncel bir örnek vereyim düşünün biraz..

Bu ülkede Trump ile direk telefonda konuşabilen belki de tek kişi Aydın Doğan..
    Malum başkan seçilmeden evvel kurulmuş İş ortaklığı var adamın Trump'la..
    Başkanlık merasimine davetliydi dikkat.

Yani A.Doğan'ın en güçlü olduğu dönemi yaşıyoruz şu anda artık öyle vergi cezası kes bilmem ne yemez..
    Anında bir telefonla işi bitirebilirdi.

ülkemiz için belki de son seçim 2019 seçimleri öncesi bir de baktık bunca zamana tüm baskılara direnebilen Doğan tüm medya grubunu Yandaş'a satıverdi.

Doğan grubu ne tam yandaştı ne tam muhalifti ortada gidiyor her iki tarafa da söz hakkı vermeye çalışıyordu ama RTE nin bu bile işine gelmedi.. O Tam destek istiyor malum.

Şimdi düşünelim RTE nin Rakibi Akşener eğer bir ABD projesi olsa üstelik sahibi kendi ortağı olan ve AKŞENER i destekleyecek bir medya grubunun Yandaş'a satılmasına ABD izin verirmiydi?
    Aydın Doğan a yapılan baskıyı bir telefonda ortadan kaldıramazmıydı?

Trump ve ABD de kendi çıkarları için 2019 da RTE nin kazanmasını istiyorlar

Kendileri getirdiler.. bu ülke ile işleri daha bitmediğinin kanıtıdır bu satış.

Bakalım Türk Halkı ne zaman uyanacak.

• Var mı bir aksilik arkadaslar, egleniyormuyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pexo

quote:

Orijinalden alıntı: carric

quote:

quote:

yorumların hepsini okumadım ama ortada bir gerçek var ki o da ALTERNATİFİ YOK!!! Kılıçdaroğluymuş mılıçdaroğluymuş geçin bu ayakları. Ben akp ya da değilim bunun önemi yok.Bildiğim birşey varsa kimse Türkiye için çırpınmıyor.Hepsi taht kavgası.Yeterki seçimi biz kazanalım düşüncesi.Ve bunları desteklemeye çalışan milyonlarca insan kütlesi.Ya birinizde çıkın deyin ki şu adam başa geçsin şunun böyle projeleri var. Kimse bilmiyorki.. Benim partim kazansın beni işe alsın mantığı... AKP Parsel parsel yedi türkiyeyi sağolsun toki ayağına 80-90 binlik daireleri 500 bine bi güzel yedirdi. Ağaoğlu diye ahlaki yapımıza uygun olmayan birisini müteahit kralı yaptı. Milletin biyerlerine koyarım diyeninde elektriğini kullanıyoruz. Ama yok kardeşim alternatifi yok!! Bu iş kılıçdaroğluylada yürümez Tayyiplede Bahçeliylede... Ama yok! ALTERNATİFİ YOK.

Alternatif mi yok?

Bu toprakların, Osmanlı dönemi dahil yaşanmış en büyük yolsuzluğunun mimarına mı alternatif arıyoruz?
    Ülkeyi Fetö ye teslim edenlere mi?
    Apo ile anayasa hazırlayanlara mı?
    Salih Müslim'i protokolle karşılayıp YPG itlerini davul zurna ile ülkemizden geçirip Suriye ye gönderenlere mi?
    TC yi ortadan kaldırmaya çalışanlara mı?
    İstiklal marşımızı yok etmeye çalışanlara mı?
    Andımızı yasaklatanlara mı?
    Hukuku Adaleti bitirenlere mi?
    Eğitimi yerle bir edenlere mi?
    Ahlak'ı sıfırlayanlara mı?
    Baba -Oğul sabaha kadar evden bavullarla para kaçıranlara mı?
    Ekonomiyi batıranlara mı?

Bunlara mı alternatif yok yani size göre?

10 yaşında çocuğu koy yönetimin başına bu ülkeye bunlardan daha az zarar verir..

Mal ortada.. Niyet ortada
    Hala ne alternatifinden bahsediyoruz
    Dürüst, namuslu, Hukuku adaleti savunan,Cumhuriyet ve demokrasi ile zoru olmayan kim aday ise bunlardan milyar kat iyi yönetirler hiç merak etmeyin..

Bırakalım bu alternatif saçmalığını artık.

hangi partiyi destekleyelim? Hangi parti temiz?

Parti temiz olmaz.. Kişiler temiz olur
    Her parti içinden ahlaksız çıkabilir ve çıkacaktır da önemli olan parti liderinin bu durumda gösterdiği reaksiyondur

Hırsızı kollayan bir lider kendiside hamuduyla çalıyordur demektir.
    Zafer Çağlayan, Muammer Güler, Egemen Bağış gibi milyonlarca dolar rüşbvet aldıkları artık dünyada bilinen kişiler neden hala sorgulanmıyorlar?

HALK Bank eski genel müdürü neden elini kolunu sallaya sallaya dolaşabiliyor
    Neden

Çünkü biri gitse bildiği herşeyi anlatacak.. aralarındaki bu bağ bir dava bağı değil.
    sevgi saygı yok.. sadece kişisel menfaatler var..

Sen temiz olsan sen yememiş olsan bunların hepsini gönderirdin yüce divana

ama gönderemiyorsun

Erdoğan Bayraktar ne demişti 17-25 Aralıkta.. ben istifa ediyorum ama asıl Başbakan istifa etmeli...
    Neden bunu dedi
    Peki adam istifa etti neden mecliste AKP çoğunluğuyla istifası kabul edilmedi?
    MV liği düşecek ve sorgulanacaktı.. buna bile izin vermediler.. Neden?
    Hiç mi şüphelenmiyorsunuz?

en ufak korkusu olmayan adam mal varlığını herşeyini ortaya döker..
    kendisi hakkında araştırılması için savcılığa başvurur.

emekli öğrekmen dünür, oğlu, koruması yok şusu busu MAN adasından tam 15 milyon dolar para geldi..
    15 milyon dolar.. makbuzlu belgeli

MASAK ne yaptı? sana 100bin dolar gelsin bak 40 tane soru yersin .. bunlara ne yaptı

üstelik meydana da çıktı.. artık umurlarında değil.. açık açık her haltı yiyorlar
    sen de alternatif yok diyorsun..

KK hayranı değilim ama adamın dürüstlüğüne hayranım.. ama bu seçimde oyumu Başkan adayı olarak Akşener'e vereceğim

Yıllarca İç işleri bakanlığı yapmış biri.. yaşadığı mütevazi hayata bakınca namusuyla çalışmış olduğu görülüyor
    siyasi kararlarda insanlar hata yapabilir.. yuapmıştırda bilemem kimse kusursuz değil

ama diğer tarafta madde madde yazdım alternatif yok dediğiniz adamın yaptıklarını..

Kısacası ülke yönetimi için RTE artık bir alternatif bile değil

KK na mı verelim AKŞENER'e mi diye gider bu liste ama o listeye RTE nin giriyor olması akıl tutulması demektir.

Bak Birader ; Erdoğan Bayraktar 'ın oğlunun adı karıştığı için o dosyaya istifası istendi! Ben şunu yaptım o bunu yaptı! Başbakan bunu yaptı diye değil. Üstelik Bayraktarin açıklaması senin ifade ettiğin gibi değil.. "Benim imza attığım yerde Başbakan' ında imzası var Dolayısıyla ben yanlış bişey yapmadım" dedi... MAN adası belgelerinin de fos çıktığını biliyoruz! KK 'yı bu konuda biraz umitlendirdiler ama olmadı..

KK' nun madem dürüstlüğüne hayransınız oyunuzu neden kendisine değil de akşenere veriyosunuz? KK aday olmayacağını açıkladı heralde yada ben kaçırdım..

Size göre RTE alternatif bile olamaz ama bide gerçekler var.. O da Rte'nin 2019 seçimlerini rahat alacağı..

Ha bana sorarsanız da yakışır.. Çok büyük emek verdi. Büyük mücadeleler geçirdi. Hakkıdır diye düşünüyorum.

• quote:

Arkadaşlar hevesinizi kırmak istemiyorum ama kk ve meral akşener amerikan projesi olduğuna inanıyorum ben rte de halifecilik oynuyor

Google amcaya sor bakalım yahudi cesaret madalyası neymiş kime vermişler Türkiye’den.

• quote:

Orijinalden alıntı: digital_version

quote:

quote:

quote:

quote:

yorumların hepsini okumadım ama ortada bir gerçek var ki o da ALTERNATİFİ YOK!!! Kılıçdaroğluymuş mılıçdaroğluymuş geçin bu ayakları. Ben akp ya da değilim bunun önemi yok.Bildiğim birşey varsa kimse Türkiye için çırpınmıyor.Hepsi taht kavgası.Yeterki seçimi biz kazanalım düşüncesi.Ve bunları desteklemeye çalışan milyonlarca insan kütlesi.Ya birinizde çıkın deyin ki şu adam başa geçsin şunun böyle projeleri var. Kimse bilmiyorki.. Benim partim kazansın beni işe alsın mantığı... AKP Parsel parsel yedi türkiyeyi sağolsun toki ayağına 80-90 binlik daireleri 500 bine bi güzel yedirdi. Ağaoğlu diye ahlaki yapımıza uygun olmayan birisini müteahit kralı yaptı. Milletin biyerlerine koyarım diyeninde elektriğini kullanıyoruz. Ama yok kardeşim alternatifi yok!! Bu iş kılıçdaroğluylada yürümez Tayyiplede Bahçeliylede... Ama yok! ALTERNATİFİ YOK.

Alternatif mi yok?

Bu toprakların, Osmanlı dönemi dahil yaşanmış en büyük yolsuzluğunun mimarına mı alternatif arıyoruz?
    Ülkeyi Fetö ye teslim edenlere mi?
    Apo ile anayasa hazırlayanlara mı?
    Salih Müslim'i protokolle karşılayıp YPG itlerini davul zurna ile ülkemizden geçirip Suriye ye gönderenlere mi?
    TC yi ortadan kaldırmaya çalışanlara mı?
    İstiklal marşımızı yok etmeye çalışanlara mı?
    Andımızı yasaklatanlara mı?
    Hukuku Adaleti bitirenlere mi?
    Eğitimi yerle bir edenlere mi?
    Ahlak'ı sıfırlayanlara mı?
    Baba -Oğul sabaha kadar evden bavullarla para kaçıranlara mı?
    Ekonomiyi batıranlara mı?

Bunlara mı alternatif yok yani size göre?

10 yaşında çocuğu koy yönetimin başına bu ülkeye bunlardan daha az zarar verir..

Mal ortada.. Niyet ortada
    Hala ne alternatifinden bahsediyoruz
    Dürüst, namuslu, Hukuku adaleti savunan,Cumhuriyet ve demokrasi ile zoru olmayan kim aday ise bunlardan milyar kat iyi yönetirler hiç merak etmeyin..

Bırakalım bu alternatif saçmalığını artık.

hangi partiyi destekleyelim? Hangi parti temiz?

Parti temiz olmaz.. Kişiler temiz olur
    Her parti içinden ahlaksız çıkabilir ve çıkacaktır da önemli olan parti liderinin bu durumda gösterdiği reaksiyondur

Hırsızı kollayan bir lider kendiside hamuduyla çalıyordur demektir.
    Zafer Çağlayan, Muammer Güler, Egemen Bağış gibi milyonlarca dolar rüşbvet aldıkları artık dünyada bilinen kişiler neden hala sorgulanmıyorlar?

HALK Bank eski genel müdürü neden elini kolunu sallaya sallaya dolaşabiliyor
    Neden

Çünkü biri gitse bildiği herşeyi anlatacak.. aralarındaki bu bağ bir dava bağı değil.
    sevgi saygı yok.. sadece kişisel menfaatler var..

Sen temiz olsan sen yememiş olsan bunların hepsini gönderirdin yüce divana

ama gönderemiyorsun

Erdoğan Bayraktar ne demişti 17-25 Aralıkta.. ben istifa ediyorum ama asıl Başbakan istifa etmeli...
    Neden bunu dedi
    Peki adam istifa etti neden mecliste AKP çoğunluğuyla istifası kabul edilmedi?
    MV liği düşecek ve sorgulanacaktı.. buna bile izin vermediler.. Neden?
    Hiç mi şüphelenmiyorsunuz?

en ufak korkusu olmayan adam mal varlığını herşeyini ortaya döker..
    kendisi hakkında araştırılması için savcılığa başvurur.

emekli öğrekmen dünür, oğlu, koruması yok şusu busu MAN adasından tam 15 milyon dolar para geldi..
    15 milyon dolar.. makbuzlu belgeli

MASAK ne yaptı? sana 100bin dolar gelsin bak 40 tane soru yersin .. bunlara ne yaptı

üstelik meydana da çıktı.. artık umurlarında değil.. açık açık her haltı yiyorlar
    sen de alternatif yok diyorsun..

KK hayranı değilim ama adamın dürüstlüğüne hayranım.. ama bu seçimde oyumu Başkan adayı olarak Akşener'e vereceğim

Yıllarca İç işleri bakanlığı yapmış biri.. yaşadığı mütevazi hayata bakınca namusuyla çalışmış olduğu görülüyor
    siyasi kararlarda insanlar hata yapabilir.. yuapmıştırda bilemem kimse kusursuz değil

ama diğer tarafta madde madde yazdım alternatif yok dediğiniz adamın yaptıklarını..

Kısacası ülke yönetimi için RTE artık bir alternatif bile değil

KK na mı verelim AKŞENER'e mi diye gider bu liste ama o listeye RTE nin giriyor olması akıl tutulması demektir.

Bak Birader ; Erdoğan Bayraktar 'ın oğlunun adı karıştığı için o dosyaya istifası istendi! Ben şunu yaptım o bunu yaptı! Başbakan bunu yaptı diye değil. Üstelik Bayraktarin açıklaması senin ifade ettiğin gibi değil.. "Benim imza attığım yerde Başbakan' ında imzası var Dolayısıyla ben yanlış bişey yapmadım" dedi... MAN adası belgelerinin de fos çıktığını biliyoruz! KK 'yı bu konuda biraz umitlendirdiler ama olmadı..

KK' nun madem dürüstlüğüne hayransınız oyunuzu neden kendisine değil de akşenere veriyosunuz? KK aday olmayacağını açıkladı heralde yada ben kaçırdım..

Size göre RTE alternatif bile olamaz ama bide gerçekler var.. O da Rte'nin 2019 seçimlerini rahat alacağı..

Ha bana sorarsanız da yakışır.. Çok büyük emek verdi. Büyük mücadeleler geçirdi. Hakkıdır diye düşünüyorum.

Bak kardeşim yeğene, dünüre, oğluna korumasına MAN adasından 15 milyon dolar para geldi
    Bu doğrulandı.. bu mu fos çıktı?? Savcılık aldı belgeleri ve sonra ses kesiliverdi..

Sen şunu sorsana bu para neden geldi? emekli öğretmen dünür, eski koruma, vs vs.. kim bunlar
    bahsedilen para 15 MİLYON DOLAR..Ama sormazsın
    Soracak olsan Oğlu ile yaptığı evden paraları kaçırın konuşmasını önce sorgulardın.
    akşama kadar paralar kaçırıldıktan sonra konuştuklarında
    "Bitti sayılır Babacım bi 30 milyon euro kaldı" nın ne demek olduğunu görürdün

RTE normal bir ülkede normal insanlar arasında alternatif bile değil..
    bunca rezaletten sonra ilk seçimde %1 bile alamaması lazım
    memleketi getirdiği yer ortada
    Dolar hedefi 1,97 geldiğimiz yer 4... başarı değil mi
    ekonomi batık
    eğitim bitik
    hukuk ruhuna el fatiha

adam çok çalışıyormuş:)

aman otursun oturduğu yerde.. çalıştıkça ülke batıyor ailece servet üzerine servet yapıyorlar..

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.