Şimdi Ara

Er Maaşları Ne Kadar? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
60.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: ottocu

quote:

Orjinalden alıntı: xkumral

er 16, onbaşı 18, çavuş 20 lira olması lazım.

bunlar günlük ücretler mi ????

Günde 20 Ayda 600 Milyon

Bi de ayda 20YTL

Arada 580 ytl war Way bea

• ohal bölgesi 140 ytl aylık peşin trink.normal yerler 17 ytl...aylık
  • arkadaşlar.mayıs 22/2007 de hakkariden geldim.kısa dönem çavuş olarak yaptım.

Er maaşı:91 ytl
    çavuş maaşı:101 ytl

komando maaşı:130 ytl
    asteğmen maaşı :1,800 ytl

bu maaşlar Hakkari için geçerlidir.

BU ARADA 101 YTL BİR AY YETİYOR SAYILIR.KAÇAK SİGARA İÇİODUK.DAVIDIF,CAMEL 2 YTL HAKKARİDE.İRAN SİGARASI AMA İÇİLİODU:))
  • Bizim bi arkadaş uzun dönem er aylık 18tl.alıyordu

Sigara parasına bile yetmiyor,arttırılması şart..içeni var içmeyeni var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALph1940 -- 25 Ekim 2007; 15:18:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ceper

bu parayla 1 gün idare edilmez...

prayı ne yapcan ki;
    ekmeyini suyunu giysini her şeyini TSK karşılıyor para lazım değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: zalupa

arkadaşlar.mayıs 22/2007 de hakkariden geldim.kısa dönem çavuş olarak yaptım.

Er maaşı:91 ytl
    çavuş maaşı:101 ytl

komando maaşı:130 ytl
    asteğmen maaşı :1,800 ytl

bu maaşlar Hakkari için geçerlidir.

BU ARADA 101 YTL BİR AY YETİYOR SAYILIR.KAÇAK SİGARA İÇİODUK.DAVIDIF,CAMEL 2 YTL HAKKARİDE.İRAN SİGARASI AMA İÇİLİODU:))

o kaçak sigaralar maalesef askerimize kurşun olarak dönüyorlar
  • parayı ne yapacaksınız,orada yapacağınız bazı şeylerin ticareti size gelir olabilir.Örneğin 5 karton sigara götürün orada satın.Alın size maaş.
  • Usulca hortlatayım konuyu. bir yakınım Kars- Sarıkamış'ta uzun dönem askerlik yapacak komando olarak. Maaş durumu ne olur?
  • 350-500 arasi, + goreve gore tazminat alırlar.

Batıda 85 lira er maaşı + kantin yardimlari vs alirsaniz 200 u bulur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Int32.Parse kullanıcısına yanıt
    Ben geçen yıl kısa dönem geri destek er olarak Ağrı merkezde yaptım. 162 tl maaş 251 tl tazminat alıyordum. Toplamda 413 tl geçiyordu elime. Komandolar göreve gittikçe ekstra para alıyorlar. Tazminatları da çok yüksek. Net bir bilgim yok ama böyle 400-500 değil aldıkları paralar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Int32.Parse

Usulca hortlatayım konuyu. bir yakınım Kars- Sarıkamış'ta uzun dönem askerlik yapacak komando olarak. Maaş durumu ne olur?

benim arkadaş Hakkari Şemdinlide yaptı. 2015 kasım ayında gitti 2016 ekimde döndü. 4300 civarı almıştı.
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim de Kars Sarıkamış'ta aylık 170 TL alacak. Palandöken kayak merkezi yakınında olmasından dolayı yoksa 400-500 arası doğuda.

• Int32.Parse kullanıcısına yanıt
    kısa dönemse olabilir. bizim arkadaş 4 yıllık lisans mezunu. ondan o kadar almıştı
  • Jandarma'da Er 85 TL Çavuş 110 TL alıyor. Acayip bereketli para harca harca bitmiyor. Hani cem yılmaz diyor ya kampanya ile tank falan alalım bitsin şu para aynen öyle gerçekten. Ben çavuşum 110 TL alıyorum verdikleri para yarana merhem olmuyor anlayacağınız.
  • ben usta birliği şırnak silopi ye gideceğim burada maaş ne kadar bilen var mı acaba
  • Batı maaşı er için 80 TL.

Doğu maaşı er için 440 TL 'dir. Çavuş için 495 TL 'dir. Doğu'da görev yaptığımız için batıya göre bayağı tazminat aliyoruz.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.