Şimdi Ara

epson tw550!!! hayal kırıklığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, arkadaşlar önceki kullandığım projektörüm benq dlp 2700 lümen ms512p model cihazdı 800x600. onu satıp bir süre sonra daha iyi bir cihaz almak için "hd" aramalar yaptım, 3d li uygun fiyatlı bir model olması için birde 3lcd merağına gidip kampanyada olunca epson tw550 aldım. cihazı kutusundan çıkardıktan sonra materyali basit ve cihazda küçük bir şey direk moraliniz bozuluyor bumu diye! optik zoom yetersiz kaldı tavana delik açmak zorunda kaldım.
    sorunlarım:
    cihaz video seyrederken ses çıkarıyor özellikle ışığını keserken, lambadan geliyor sanırım.
    siyah ayarını yapamadım bence renk önemli. diğer renkler çok güzel
    yatay - dikey düzeltme dijital ve bence başarısız ve gereksiz eşitlemeye çalışınca bir miktar pixel boşa gidiyor
    pixel aralarında boşluklar dlp ye göre fazla cepte retina boşuna demiyorlar ne kadar çok boşluk o kadar netlik sorunu.
    genelde karşıt renkler başarısız, 3lcd deneyin yeşil üzerine beyaz bir yazı deneyin. denemeyin okumada sorun yaşayabilirsiniz
    abartıldığı kadar yok almadan bir dlp cihazda hd kalitesine bakın. etik bulsam geri iade edebilirim açıp test ettim ya satıcıya ayıp olur.
    epsondan aslında yazıcıda mennunum ama projeksiyonda benim beklentimmi fazlaydı kimseninde aklını karıştırmayayım. sonra üzülüp keşle bu paraya bir akıllı tv alsaydım daha iyi olurdu demeyin yada tam tersi

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.