Şimdi Ara

EPSON RX425 YAZICI BÖYLE Bİ SORUN DAHA ÖNCE DUYDUNUZMU??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya epsonun bi yazıcısını aldık kampanya vardı bilmem ney ilk aldığımda kartuşlar bitene kadar kullandım sonra (kartuşları 4 ad. )tekrar doldurttum taktığımda çalışmadı tamam buna eyvallah dedim gittim 0 km. kartuşlar alıp taktım şimdi ise çalışıyormuş gibi yapıp çalışmıyo yani yazdır diyince kağıdı alıyor sanki yazıyormuş gibi işliyo üstünde kağıt çıktığı zaman BOŞ çıkıyo ??
    yazıyormuş gibi yapıyo sanki dalga geçiyo benimle yahuu..

kartuşların ağızlarında ki bantları çıkarttım.
    defalarca söküp tekrar kurup taktım.
    içlerinde ki boyalar geliyo yani donma gibi bişey yok

HELP ME

• duymadınız demek ki enteresan dimi ama?
  • büyük ihtimal dolma mürekkep kafayı tıkadı,bendede r200 e muadil kartuş taktıktan sonra kafa tıkandı,ama nasıl açılır bilmiyorum?
  • onu alalı 2 yıl`dan fazla olmuştur. kesin onun sarfını alacağına kartuş parasına yazıcı alabilirsin. çünkü onun nozzle`ları tıkanmış. teknik servise götür diyeceğim 20$ ayak bastı parası istiyecek.
  • saolun beyler
    içini açıp bi ameliyat yapmaya çalıştım (üstten açamadım bende kartuşların takıldığı soketlerden söktüm mantığını anlayamadım o yüzdende her yerini elledim melledim bişeyler yaptım
    ama içinde baya orda burda boyalar vardı ? yanı orda ki demir çubuğun gittiği yolda bile wardı

size bu satırları yazarken bi yandanda yazıcıyı gözlüyorum veee eweett kağıt gene boş çıktı.
    bütün emek veren arkadaşlara teşekkür ederim şimdi camdan aşşağı atıyorum
  • Merhabalar

Sizi bu sıkıntıdan kurtaracak bir önerim var.Devamlı mürekkep besleme sistemi..Orjinal kartuşları çıkarttıktan sonra bu sitemle beraber yer alan kartuş ünitesini takıyorsunuz bundan sonra yapacağınız tek şey mürekkep tankına mürekkep doldurmak olucak her mürekkep haznesinde 80 gr mürekkep bunmakta.Ayrıntılı bilgi içinwww.zetabilgisayar.com a bakabilirsiniz
  • saol biliyorumo olayıda daha tam oturmadı gibi olabilir ama benim sorunum boyadan kartuşdan değil tıkanma olmuş galiba neyse saolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.