Şimdi Ara

EPSON ORİJİNAL TANKLI YAZICI KULLANANLAR KULÜBÜ (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.409
Cevap
182
Favori
474.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Epson L3050 almayı düşünüyorum. Alışveriş sitelerindeki yorumlar olumlu. Burada uzun süre kullanan kullanıcılar memnun mu merak ediyorum?
  • Bir süredir Epson L386 almayı düşünüyordum. Mediamarkt'tan 699₺'ye alacaktım. Dün satın almak için bilgisayarın başına oturdum ürün tükenmiş.
    Hevesim kursağımda kaldı.
  • dsemq D kullanıcısına yanıt
    Üzülecek bir durum yok, L3050 zaten L386 ile teknik olarak aynı yazıcı sadece tasarım farkı var, yeni model olan L3050'de tanklar yazıcıya tam entegre. Üstelik L3050 çok daha uygun fiyata satılıyor.
  • Arkadaşlar şu duruma bir çözüm bilen var mı? Murat hocam siz deneyimlisiniz, karşılaştınız mı böyle bir durumla?
    EPSON ORİJİNAL TANKLI YAZICI KULLANANLAR KULÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celutska -- 15 Mart 2018; 20:48:8 >
  • celutska kullanıcısına yanıt
    Birkaç kez oldu, bilgisayara USB çoğaltıcı ile bir kaç yazıcı bağladığımda yaşadım. Sanırım USB portu fazla yazıcıyı besleyemedi ve yazıcının biri böyle dengesizleşti. Diğer yazıcıların bağlantısını kesince düzeldi.
  • merhaba, L3050 yi 1 hafta evvel aldım. ev kullanıcısıyım ve fotograf basıyorum. bilgisayar ekranında ya da telefon ekranında aldığım görüntüyü yazıcıdan alamıyorum. Özellikle mavi tonu fazla oluyor ve daha karanlık çıktılar veriyor.

Epson yazdırma ayarlarından mavi ayarını da en aza indirdim ama değişen bir şey olmadı. Atladığım bir şey mi var? Bu şekilde bir problemi olan ve çözen varsa yardım rica ediyorum.

Aşağıda sizlerle fotoğrafın orjinalini ve çıktıyı paylaşıyorum:

• arcu A kullanıcısına yanıt
    -yeni yazıcın hayırlı olsun güle güle kullanmak nasip olsun
    -yazıcının özellikler bakım sekmesinden püskürtme denetimi yap bir bak tıkalı göz var mı
    alalı bir hafta oldu deme epson servisi ararsan kurulumda bir hata olmuş olabilir derler
    -püskürtme demetimindeki çizgilerde eksiklik varsa aynı yerden kafa temizleme yaptır , foto baskısını standartta dene bir bak istersen
  • çetin68 Ç kullanıcısına yanıt
    teşekkürler cevap için deneyip sonuçla dönüş yapacağım.
  • arkadaşlar benim yazıcı iki buçuk yılda ömrünü tamamladı gibi
    kullanan arkadaşlardan bilgi almak istiyorum 4 renkli yazıcılarla 6 renkli yazıcıların ömürleri hakkında bilgi sahibi olan varmı. ben yazıcıdan büyük çoğunlukla fotoğraf baskısı aldım. epson l 850 alma niyetim var fakat bu kadar sürede ömrü bitecekse 4 renge devam kararım olacak
  • arcu A kullanıcısına yanıt
    Eğer ikinci foto yazıcı baskısıysa inan bana orjinalden çok daha güzel çıkmış
    Eğer 1 nci foto yazıcı baskısıysa buda çok kötü olmamakla beraber idare eder

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni çıkacak bekle dediğiniz bir model var mı yoksa 3050 ye devam mı? yarın alacağım da...
  • Epson l3050 için adjustment yazılımı çıkmış yabancı sitelerde var

https://www.resetyourprinter.com/product/reset-epson-l3050-reset-ink-pads-counter100-epson-l3070-adjustment-program-copy/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi geceler herkese l3060 aldım bende pc den wifi ile gönderim yapamıyorum wifi direct var yazıcıda bi ayarı eksik mi yapıyorum arkadaşlar

• L386 cihazımda çıktıların bazı kısmı silik çıkıyor,3-5 defa kafa temizleme işlemi yaptım %80 düzelttim ama tam olarak düzelmiyor,sorun nedir? tşk.
  • complete_ kullanıcısına yanıt
    aynı sorunu bende yaşadım. Siyah renk bir türlü düzgün çıkmadı. Hatta yazıcıdan bir ara umudumu kestim. Şimdi düzgün çalışıyor.
    Kafa temizliği yap 2 saat bekle kafa temizliği yap 2 saat bekle bunu 3 defa tekrarla ve 12 saat bekle beklemelerde yazıcıyı fişten çıkart. Biraz sabır gerektiyor ama düzelene kadar yap. Benim yazıcı bu şekilde düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çetin68

aynı sorunu bende yaşadım. Siyah renk bir türlü düzgün çıkmadı. Hatta yazıcıdan bir ara umudumu kestim. Şimdi düzgün çalışıyor.
    Kafa temizliği yap 2 saat bekle kafa temizliği yap 2 saat bekle bunu 3 defa tekrarla ve 12 saat bekle beklemelerde yazıcıyı fişten çıkart. Biraz sabır gerektiyor ama düzelene kadar yap. Benim yazıcı bu şekilde düzeldi.

tamam hocam bu şekilde denemelere başlayayım tşk.ederim.
  • complete_ kullanıcısına yanıt
    çetin68 Ç kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bu yazıcı kafalarının tıkanmaması için kaç günde bir baskı almak gerekli, 4 günde bir almama rağmen 2. hafta da mutlaka sınama yaptığımda bir renkte de olsa ufak bir çizgi eksik çıkıyor. Tamam baskıyı etkilemiyor ama beni rahatsız ediyor. Var mı bir çözümünü bilen 4 gün değilde 2 yada 3 günde bir mi basayım?
  • Merhabalar,

L386 model yaziciya sahibim. Yasadigim sorun su, epson iprint ile bir dosyayi pdf olarak taratmak istedigimde her bir sayfa icin ayri pdf dosyasi yapmak zorunda kaliyorum. Acaba 3-4 sayfalik bir dokumani tek pdf olarak kaydetmem mumkun mudur ? Gectigimiz gunlerde teknik destek ekibine sormustum fakat sorumun cevabini alamadim. Var midir yardimci olabilecek birileri ? :)

• cega C kullanıcısına yanıt
    Abby fine reader programini deneyebilirsiniz hocam. Pes pese tarayarak tek pdf olusturabilirsiniz. Fazladan bir ton ozelligide var.

• Bahsettiginiz program sanirim sadece telefondan fotograf cektigimiz dokumanlari pdf formatina ceviriyor. Benim aradigim program ya da yontem yazicidan scan ettigim belgeden coklu sayfa olarak tek pdf dosyasi almak.

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.