Şimdi Ara

EPSON ORİJİNAL TANKLI YAZICI KULLANANLAR KULÜBÜ (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.409
Cevap
182
Favori
474.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tristana

Hepsiburada'nın kendisinin sattığı l8xx (T673) serisi orijinal mürekkepler 75 TL. Güvenirlikte hesaba katıldığında fiyat piyasaya göre uygun gözüküyor.
    Bende siyah sarı ve mavi mevcut orijinal. L7180e gectigim için elimde kalmıştı isteyen olursa satabilirim uygundan.
    EPSON ORİJİNAL TANKLI YAZICI KULLANANLAR KULÜBÜ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• L3060 arıyorum varmı satan?
  • Epson M2140 ile aranıza katıldım, hayırlı olsun.
  • LasTSuRvivoR L kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: my_natsumi

Servisle görüştüm, cihazı getirin dediler, fatura istediler.
    Carrefourdan aldığım için fişi var dedim, fatura olacak dediler. Fatura çıkartmaya uğraşırken birkez daha deneyeyim dedim (2-3 gün fişi çekili bekledi) sorunsuz çalıştı anlam veremedim. Böyle her an arıza verecek korkusuyla kullanılmaz bu cihazlar. EPSON gibi bir marka yazık.

Kullanıcısı olarak tavsiye etmiyorum arkadaşlar.
    Keşke Canon alsaydım.

Alıntıları Göster
    Hocam tam da Canon ip7250 makinemin baskı kafası bozulunca yeni printerı Epson alayı derken araştırma yapıyordum ki mesajınıza denk geldim. Canon'u 3 senedir tabiri yerinde ise tepe tepe kullandım fakat baskı kafası kronik sorunmuş, hiç bir özel servis garantili değişim yapmıyor. Orjinal baskı kafası da bulunabilirse şu an 800 TL civarında. Epson 3151,3160 modellerinde epey sorun var anlaşılan, baskı hızı da videolarda izlediğim kadarı ile çok düşük en azından benim eski Canon'a göre. Hp tanklı yazıcı almak istemiyorum baskı çözünürlüğü Epson'a göre düşük ama Epson'un da okuduğum şikayetleri can sıkıcı. Kafamı karıştırdınız vesselam

• orislevin kullanıcısına yanıt
    Hız konusu sorun değil aslında sessiz mod, yavaş, yüksek hız modu falan var Epson da. Ama anladığım kadarıyla sorun çıkarmayan yazıcı galiba pek yok gibi. Öyle ya da böyle bir şekilde bir sorun çıkarıyor.
  • arkadaşlar l3151 kullanıyorum ancak yazıcım çizgili basıyor nasıl düzeltebilirim?

aktif kullanmıyorum deneme çıktısı alayım dedim bugün renkten renge farklı seviyelerde çizikler vardı biraz daha çıktı aldım ancak çizikler daha da arttı sanki nasıl bir yol izlemeliyim.
    https://www.bidolubaski.com/blog/cmyk-nedir

tüm çıktılarda bu linkteki cmyk yı çıkarttım
  • Arkadaşlar Epson L 605 kullanan var mı?Yazicim 42000 baskıda 3 yıldır kullanıyorum ped hatası kaç binde verir acaba?Şuan siyah renkte sıkıntı var kafa temizliği yaptım defalarca tam açılmadı.Simdi kafa temizliği yap diyorum cihaz başlamıyor.Murekkep seviyeleri az ondan da olabilir diye tahmin ediyorum.
    Orijinal mürekkepleri hesaplı alabileceğim bir yer var mı daha önce n11 üzerinden alıyordum .

• f47xfenerli F kullanıcısına yanıt
    Epson sitesinde orijinal mürekkep bayilerini belirtmiş.
    EPSON ORİJİNAL TANKLI YAZICI KULLANANLAR KULÜBÜ

• quote:

Orijinalden alıntı: Nihatyc

Arkadaşlar Epson L 605 kullanan var mı?Yazicim 42000 baskıda 3 yıldır kullanıyorum ped hatası kaç binde verir acaba?Şuan siyah renkte sıkıntı var kafa temizliği yaptım defalarca tam açılmadı.Simdi kafa temizliği yap diyorum cihaz başlamıyor.Murekkep seviyeleri az ondan da olabilir diye tahmin ediyorum.
    Orijinal mürekkepleri hesaplı alabileceğim bir yer var mı daha önce n11 üzerinden alıyordum .
    Hocam elimde mavi siyah ve sarı var orijinal. 7180e gectigim için elimde kaldı satabilirim. Hatta isterseniz kapıda ödeme de gönderebilirim. Hepsiburada, n11 hepsi de çakma mürekkep satıyor. Hologrami çok önemli

Bu arada 7180 ya da 7160 kullanıp kenarliksiz yazdırma istampasinin kullanım ömrü doldu servise başvurunuz mesajı alan oldu mu hiç, maliyeti nedir acaba ??

• rec25 kullanıcısına yanıt
    Atık mürekkep kutusundan mı bahsediyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet54.45

arkadaşlar l3151 kullanıyorum ancak yazıcım çizgili basıyor nasıl düzeltebilirim?

aktif kullanmıyorum deneme çıktısı alayım dedim bugün renkten renge farklı seviyelerde çizikler vardı biraz daha çıktı aldım ancak çizikler daha da arttı sanki nasıl bir yol izlemeliyim.
    https://www.bidolubaski.com/blog/cmyk-nedir

tüm çıktılarda bu linkteki cmyk yı çıkarttım
    arkadaşlar bilgisi olan yok mu hiç
  • ahmet54.45 A kullanıcısına yanıt
    Bende de l3160 var. Bizim l3xx serisi hemen hemen aynı. Sorunları da aynı. Bir kaç defa kafa temizleme yap. Örnek baskı çıkar. Kağıt tipi değiştir. Fotoğraf bas. Sonra yeniden düz kağıda dön. Yine bi şeyler bas. Öyle öyle düzelecek. Bu sorunu kafasına göre yapıyor yazıcı. Bu dediklerimi yaptıktan sonra da hemen düzelmiyor. Yine kafasına göre düzeliyor. Bazı sorunlarının sistem yazılımı ile ilgili olduğuna emin gibiyim. Mesela bu sorun. Bekliyorum yeni firmware bu sorunları çözsün diye.
  • arkadaşlar çiçeksepeti.com da 4lü set 65 tl çakma mı? orjinal mi?
    link bu bilen arkadaşlar cevap yazarsa L3160 için sipariş vereceğim...
    photoink-murekkep demiş ne demekse ???https://www.ciceksepeti.com/epson--ecotank-l3160-l5190-l6190-icin-4-renk-1-takim-photoink-murekkep-kc2878778
  • f47xfenerli F kullanıcısına yanıt
    cakma ürün demyelimde muadil genelde sıfır ürünle birlikte maliyet düşürmek için verdikleri marka
  • hocam peki bu mürekkeplerden alınca garanti iptal oluyor mu sonuçta orijinal diye satılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lamborghini61

Bende de l3160 var. Bizim l3xx serisi hemen hemen aynı. Sorunları da aynı. Bir kaç defa kafa temizleme yap. Örnek baskı çıkar. Kağıt tipi değiştir. Fotoğraf bas. Sonra yeniden düz kağıda dön. Yine bi şeyler bas. Öyle öyle düzelecek. Bu sorunu kafasına göre yapıyor yazıcı. Bu dediklerimi yaptıktan sonra da hemen düzelmiyor. Yine kafasına göre düzeliyor. Bazı sorunlarının sistem yazılımı ile ilgili olduğuna emin gibiyim. Mesela bu sorun. Bekliyorum yeni firmware bu sorunları çözsün diye.
    hocam bazı renklerin mürekkepleri az kaldı yeni mürekkep temin edene kadar kafa temizleme yapamam .

orijinal mürekkep kullanmayı düşünüyorum çok fazla çıktı aldığım yok 4lü mürekkep alsam orijinal en azından garanti bitene kadar idare eder diye dğşünüyorum sizce nasıl yapsam daha iyi olur ve mürekkepleri nereden alabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: my_natsumi

Servisle görüştüm, cihazı getirin dediler, fatura istediler.
    Carrefourdan aldığım için fişi var dedim, fatura olacak dediler. Fatura çıkartmaya uğraşırken birkez daha deneyeyim dedim (2-3 gün fişi çekili bekledi) sorunsuz çalıştı anlam veremedim. Böyle her an arıza verecek korkusuyla kullanılmaz bu cihazlar. EPSON gibi bir marka yazık.

Kullanıcısı olarak tavsiye etmiyorum arkadaşlar.
    Keşke Canon alsaydım.

Alıntıları Göster
    Merhaba arkadaşlar, sorun düzelmemiş, ben öyle sanmışım.

Tek taraflı baskı alırken sorun yok, çift taraflı baskı al dediğimde ilk kağıdı alıyor, ikinci kağıdı almıyor.

Yazılımsal mı acaba dedim, sildim yükledim yine aynı.

Bu yazıcıyı resetleme gibi birşey yok mu?
    yardımcı olursanız sevinirim.

Birde bu olmaya başladı.
    Bizzat benim yazıcım.

https://www.youtube.com/watch?v=UX_hlQW5SAU

Varsa burda epson yetkilisi duysun.

EPSON L3151 pişmanlıktır almayın arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi my_natsumi -- 25 Ağustos 2020; 12:26:12 >

• ahmet54.45 A kullanıcısına yanıt
    Bence de orijinal almalısın. Bari mürekkebe bağlı sorunlar çıkmasın. Sağlık sorunu da olmasın. Zaten bunlar kartuşlara göre çok daha fazla verimli ve daha ucuz öyle düşün. Evet muadil mürekkeplerde var daha da ucuz ama ne olacağını bilemezsin. Hem garanti de bozulur gider. Yani ben olsam kesinlikle orijinal alırım. Vatan da var orijinal ama artık orası diğerlerinden hep daha pahalı olmaya başladı. Online pazarlardan alırken de kesinlikle dikkatli ol ORİJİNAL DİYEREK SAHTE SATABİLİYORLAR. BUNLAR MUADİL DEĞİL SAHTE.
  • Hepsiburada da 103 mürekkepler 24tl
  • 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.