Şimdi Ara

Epson L71** Fotoğraf yazıcısı Bilgi Paylaşımı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
3
Favori
6.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mehmet İstanbullu orjinal mürekkep bayii. Telefonu benden aldığı söyleyebilirsin.
    0532 720 94 24

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doctorfo -- 8 Mayıs 2020; 15:24:57 >
  • doctorfo kullanıcısına yanıt
    Şu anki mürekkep fiyatları ne kadar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eagle58 kullanıcısına yanıt
    Hiçbir fikrim yok maalesef 😢

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Yazıcıdaki bu renk sorununa bir çözüm bulabildin mi yoksa yine sarartıp mı çıktıya gönderiyorsunuz?

Aynen devam sarıya yüklenip basıyorum gayet güzel çıkıyor, sorun yok 😉

Bende çıktı kalitesi olarak çok memnunum da bı seviye bir Yazıcı için hızı biraz düşük geldi. 10-15 i yaklaşık 70 saniyede anca çıkaarıyor. L850 de mi bu sürede basıyordu?

90saniye gibi bir sürede çıkarıyordu. L850

Öyleyse süre yönünden gelişme bile olmuş desene. Benim eski IP7250 yazıcının kafasını servis değiştirdi. IP7250, 50 saniyede falan basıyor. L7160 a bir kaç kat fazla para verince hız yönünden de biraz beklenti içine girmiştim. Sorunsuz kullanalım da artık buna da şükür...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagle58

Bende çıktı kalitesi olarak çok memnunum da bı seviye bir Yazıcı için hızı biraz düşük geldi. 10-15 i yaklaşık 70 saniyede anca çıkaarıyor. L850 de mi bu sürede basıyordu?
    L850 10x15cm baskı hızı standartta 1 dakikada 2 foto. Yuksek kalitede 2 dakikada 1 foto

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle58 -- 29 Mayıs 2020; 22:50:31 >
  • Arkadaslar atık kutusu olayını nasıl yapıyorsunuz.? Fiyatlar çok değişken.. ben yetkili servisten 100 liraya mürekkep alıyorum ama baskı 2000e geldi acilen atık kutusu almam lazm. Bu böyle olmaz 2000de bir 140 lira verip atık kutusu alınmaz...

• rec25 kullanıcısına yanıt
    Ben n11 den 92 TL ye aldım. Şu an 87 TL ye de satan var ama ben ayrıca Çin’den resetleyici sipariş ettim. Önceki kullandığım kutuları resrtleyip öyle kullanmayı düşünüyorum.

Siz de resetleyici almayı düşünüyorsanız atık kutunuz dolmadan çıkarın. Komple dolu kutuyu resetlemiyor diyor satıcı. Ben geç öğrendiğim için benim bir kutu gitti. Yine de resetleyici geldiğinde deneyecem bakalım olacak mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: eagle58

Ben n11 den 92 TL ye aldım. Şu an 87 TL ye de satan var ama ben ayrıca Çin’den resetleyici sipariş ettim. Önceki kullandığım kutuları resrtleyip öyle kullanmayı düşünüyorum.
    N11deki geldi mi??
    Birisi komple doldu yazdırma işi durdu çıkarttım onu attım ama çöpten alabilirim

Çindeki ne zaman gelir ? Sınırsız reset hakkı var mi acaba ?
    Ayrıca bir kutuyu resetleyince pamuk vs riskli olmaz mi? Boş diye atacak atık mürekkebi cunku

N11 den aldığım atık kutusu geldi. Orijinal, üzerindekinin aynısı. Çin’deki 1 aya ancak gelir. Mantıken sınırsız resetleme özelliği var ama illaki bir noktadan sonra sıkıntı çıkaracaktır.

Resetledikten sonra içindeki padlerin mürekkebini temizleyip tekrar takılacağı gibi benim kafamdaki atık kutusunun içinden hortum geçirip dışarda bir kutuya atık mürekkebi akıtmak. Yani atık kutusu takılı olacak ama atık mürekkep dışarı akacak. Böylelikle uzun süre kullanılır gibi.

Normalde bu atık kutusu 65 TL ye satılıyordu. Virüsten dolayı ithalatta sıkıntı oldu kara borsaya düştü bu sebeple fiyatlar yükseldi.

• Duzeygroup'tan mi aldınız yoksa onlineticaretdunyasi'ndan mi? Evet hortum olayı mantıklı olur. Ama onun için komple kutuya delik açmak gerekebilir..
    Bakacaz artık:)

Kutu dolunca normalde zaten çöp olduğu için delik delince çöl bir kaybımız olmaz.

Onlineticaretdünyası’ndan almıştım. Aldığımda en ucuz buydu. Şu an olsa düzeygruptan alırdım herhalde. Ama ondaki orijinal mi orasını bilemiyorum.

Çinden hangi firmadan aldın resetleyiciyi.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.