Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (6242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
128.960
Cevap
153
Favori
2.158.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 62406241624262436244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Havalar serinlese de ps açsak :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hutne

eylül geldi geçiyor, sen gelmez oldun

ne oynayacağız ?

Alıntıları Göster
    bir süre daha gitsin böyle bakalım. sonra karar veririz.
  • İyi haftalar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: souris

bir süre daha gitsin böyle bakalım. sonra karar veririz.

Alıntıları Göster
    Ekimde yeni DLC geliyo destiny ye. Bekleriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TakoPlay

Ekimde yeni DLC geliyo destiny ye. Bekleriz.

Alıntıları Göster
    salon işi ne oldu bırak destinty falan şimdi ?
  • benide aranıza alırmısınız arkadaşlar :) evli ve 3 çocuklu biri olaraktan :)
  • RDR2'nin online güncellemesine dün bakabildim, daha ilk girişte kopunca ulannnraksıtarrrr dedim ama sonra bir daha kopmadı...
    "Bu oyun çok yavaş" dedirten pek çok animasyonu iyileştirmişler.
    3 farklı yol seçeneğinde ben sadece birini seçip orada ilerleyeceğiz zannetmiştim, baktım hepisini seçebiliyorum gittim hepsini şaabtım. Zırt biraz sonra trader'de mal bitti üretim durdu dedi, gta5 koko fabrikam geldi aklıma, gözümden bir damla yaş taçpede düştü.
    Yeni random eventler eklemişler, tek başınaysan yapamıyorsun, ille de pose diyor, git burdan diye kovuyor seni npc.
    Yeni modlar eklemişler ama onlara bakamadım.
    Bir tane Wheeler Rawson klüp diye bişe çıktı katalogda, 35 altın tam şaabamadım onu, dolandırıcı mesajı gibime geldi.
    Yani ekibi yeniden kurmamız lazım genşler, bak kaybediceksiniz beni, iki görev yapıp gidip Fallout oynuyorum, piperle kendime ev yaptım nohut oda bakla sofa...

• quote:

Orijinalden alıntı: El Amra

RDR2'nin online güncellemesine dün bakabildim, daha ilk girişte kopunca ulannnraksıtarrrr dedim ama sonra bir daha kopmadı...
    "Bu oyun çok yavaş" dedirten pek çok animasyonu iyileştirmişler.
    3 farklı yol seçeneğinde ben sadece birini seçip orada ilerleyeceğiz zannetmiştim, baktım hepisini seçebiliyorum gittim hepsini şaabtım. Zırt biraz sonra trader'de mal bitti üretim durdu dedi, gta5 koko fabrikam geldi aklıma, gözümden bir damla yaş taçpede düştü.
    Yeni random eventler eklemişler, tek başınaysan yapamıyorsun, ille de pose diyor, git burdan diye kovuyor seni npc.
    Yeni modlar eklemişler ama onlara bakamadım.
    Bir tane Wheeler Rawson klüp diye bişe çıktı katalogda, 35 altın tam şaabamadım onu, dolandırıcı mesajı gibime geldi.
    Yani ekibi yeniden kurmamız lazım genşler, bak kaybediceksiniz beni, iki görev yapıp gidip Fallout oynuyorum, piperle kendime ev yaptım nohut oda bakla sofa...
    Fallout devam dide boşver rdr yi felan :)
    Format atınca yaptığım modlar gitti, şimdi ne kurmuştum onlarıda hatırlamıyom

• quote:

Orijinalden alıntı: e.c.i

Fallout devam dide boşver rdr yi felan :)
    Format atınca yaptığım modlar gitti, şimdi ne kurmuştum onlarıda hatırlamıyom

Alıntıları Göster
    Yok yok RDR biraz daha dikkat çekebildi. Ben de oynamaya başladım. Yapacaz bişeyler yavaş yavaş

• Günaydın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günaydın.
    Hayırlı cumalar.
    Öncelikle 2019-2020 Eğitim ve öğretim yılında öğrencilerimize başarılar dilerim.
    Benim ufak çocuk tatil boyunca ps oynuyordu.
    Malum okullar açıllınca ps yi kaldırmak zorunda kaldım. Bakıcaz hâl çaresine

• *ceneviz* kullanıcısına yanıt
    fırına kur abi, ekmekler pişerken arada bakarsın oyunlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferli

Trabzonluyum,Trabzon’da yaşıyorum devlet memuruyum 31 yaşındayım.2014te PS3 ile başlayan maceram 2017 PS4 ile devam ediyor. Sıkı bir God Of War hayranıyım hikaye tabanlı oyunlar öncelikli tercihimdir. Plus aldıktan sonra online modlara takılmaya başladım zevkli fakat bir hata yaptım Netflix aldım bizim hanımda müptelası oldu tvde mevcut olmadığından ps4 üzerinden izliyor ve ondan beri çok fazla oynayamıyorum :) psn listesine siz değerli arkadaşları en kısa sürede ekleyip online oyunlarda takılmayı düşünüyorum :)
    Aramıza hoşgeldin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • El Amra kullanıcısına yanıt
    Erhan abi adam lazım olursa seslen gelirim ben 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zaferli kullanıcısına yanıt
    hoşgeldin zafer
  • Hayirli pazarlar arkadaşlar

• Herkese iyi pazarlar. Zafer hoşgeldin. Bu hafta gears 5 ile ps4 ü biraz aldattım gibi olsa da sonrasında Valiant hearts ile gönlünü aldım yavrucağın. Çok başarılıymış Valiant bu arada çok daha evvel oynamak lazımmış .Neyse bugüne kısmetmiş. oynamayan varsa benim gibi hala daha da bekletmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TossA CoinTo Your Witcher -- 15 Eylül 2019; 15:36:8 >
  • Hoşgeldin Zafer...

Arkadaşlar bir sorum var. LG OLED65C8PLA TV alayım diyorum. Bunun hdmi’ları 2.0, ps5’inki 2.1 olacakmış. Sıkıntı yaşar mıyım ? Bilen ilgilenen vardır illa...

• Pekmezci kullanıcısına yanıt
    Sen coin isini unutmada gerisi kolay....

• Bu kadar oyun oynamaya evli olup da nasıl vakit bulabiliyorsunuz? Bir de zaten çocuk varsa daha da zor bir durum. Ama "Dırdır Savar" gibi bir teknoloji geliştirildiyse bilemem.
  • 
Sayfa: önceki 62406241624262436244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.