Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (5896. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
128.959
Cevap
153
Favori
2.158.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 58945895589658975898
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaz boyu fırsat bulup da oyun oynayamayan EPKYD mize hayırlı günler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fırsat yok zaten de, oynanacak oyun da pek yok sanki.
  • 15 gün sonra tüm bunlara çözüm gelecek. Heyecanla bekliyoruz. Oyunsuzluk çeken arkadaşları bekleriz Destiny2 ye. Bol bol uyuyun da depolayın, uykusuz geceler bekle bizi.
  • Destiny alasım var da biliyorum 2-3 aya yeni paketleri çıkar. bekleyip öyle alayım diyorum.
  • bozkan38 kullanıcısına yanıt
    En mantiklisi baskanim bizde beklicez.ayni oyunu bikac ufak yenilik ekliyip cilaliyip yediremezler tam paraya

istedigi kadar zevkli olsun.ayni bossu 150 defa oldurup ise gidince uykusuz cilede cekmeye niyetimiz yok
    Ben& brom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spaceman81 -- 23 Ağustos 2017; 14:22:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkan38

Destiny alasım var da biliyorum 2-3 aya yeni paketleri çıkar. bekleyip öyle alayım diyorum.

Abi şu an aldığımız sürümde iki adet ek paket dahil zaten. En az 1 senesi var. Şu oyunsuzlukta ilaç olacak yeminle.
  • Cod geliyo baskanim bekle harika olucak zaten destiny ciktintan 2.5 ay sonra kara cuma var ucuza alirsin en kotu cod sararsa dahada beklersin dahada ucuza alirsin

• Tansucum, ne gömdün be. Oyun sadece boss öldürmekten mi ibaret? Bi silah için bi ayaklık için ne kastık vaktinde. Bir tane egzotik için ne uğraşıyorsun.. Hepsinden ötesi PvP si canlı ve zevkli. Osiris diye birşeyi var..

Aylarca sabahlayarak oynadığımız oyunu ne kolay karalıyorsun öyle.
  • Karalamiyorum guzel ama yetersiz bi suru para verip ayni seyleri yapmak icin.hakketmiyor takocum. pc ye cikartmak icin konsolculari satip tam para istiyolar normalde buyiuk dlc ye.ayrica altust oluyo duzenin.farkli seylere yelken acmak varken robot gibi ayni sey bi kez cekilir

• oyunda neymiş mesai candır.
  • Just cause3 eğlenceli oyunmuş beni sardı fena değil çoluk çocukta oynuyo eğlencelik

Takocum uzmandan iyimi bilcen tırt diyosa tırtdır cod 10 sende 1 müthiş yeniliklerle çıktığı için destiny sarmamış olabilir ayrıyeten cod şaşırtıp gerçekten bambaşka doyurucu bi oyun çıkartır alır oynarım zaten olayımız pvp fps

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximum54 -- 23 Ağustos 2017; 21:53:21 >
  • Bir sürü para konusuna +1 bencede gereğinden fazla pahalı Destiny 2 - Digital Deluxe Edition 409 TL !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcknight -- 23 Ağustos 2017; 22:6:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Destiny anlatılmaz yaşanır boşuna nefesinizi tuketmeyin arkadaşlar.

• Günaydın paşalar herkese kolay gelsin

Tatilin başlamasına son 2 iş günü :)
  • mcknight kullanıcısına yanıt
    az daha ekler kurbanda koyun alırım :)))
  • günaydın dernek ne kesiyonuz bu bayram
  • zebani666 kullanıcısına yanıt
    Orc

• melkor kabul etsin kardiş
  • Gunaydin dernek

Destiny 2 mi, COD WW2 mi, iki oyunda guzel gozukuyor :D
  • 
Sayfa: önceki 58945895589658975898
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.