Şimdi Ara

epinkolik nasıl?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
941
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. epinkolik instagram hesabı varmış. eskiden web siteleri varmış ve ortalama iyi kötü yorumlar vardı. görüştük konuştuk 350TL lik bir oyun aldık. Tabiki oyunu vermediler. Kendilerince sistemde sıkıntı var. isterseniz 1000küsür liraya şu paketi verelim gibisinden takıldılar ve tabi para isteyip durdular. Yardımcı da olmadılar. İade istediğimde de 21 iş gününde yaparız diye belirttiler ki hiç sanmıyorum. Bakalım. Tüketici Hakem, savcılık ve siber e dilekçelerimi ilettim. Sonuç bekliyorum...

siz siz olun

www.instagram.com
    Login • Instagram
    https://www.instagram.com/epinkolik

den alışveriş yapmayın.

• MbagcivanTR M kullanıcısına yanıt
    Aynı durumu ben de yaşadım. Xbox için F1 22 satın aldım bayramın 3. Günü ve bana bir gün sonra dönüş yaptılar “keylerde sorun var teslim yapmıyoruz isterseniz ücret iadesi yapalım” dediler. Tamam dedim iban yolladım ve 14 gün boyunca ne mesajlarıma ne de attığım yorumlara cevap verdiler. Şimdi dönüş yaptılar yok siteyi yeni devraldık yolladığınız tutar kadarıyla istediğiniz steam üzerinden oyun verelim. Ben key aldım adamlar konsol oyuncusuna steam hesabı teklif edecek kadar aptalca iş yürütüyorlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.