Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

EPIC STORE'un Bu Haftaki Oyunları *** NUCLEAR THRONE ve RUINER ***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
766
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> EPIC STORE'un Bu Haftaki Oyunları *** NUCLEAR THRONE ve RUINER ***
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    11732 Mesaj
    Ruiner'ı oynamıştım, çok uzun sürmese de gayet zevkli bir oyun.

https://www.epicgames.com/store/tr/product/nuclear-throne/home

https://www.epicgames.com/store/tr/product/ruiner/home

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 8 Kasım 2019; 14:48:32 >

************ LG V30 + SENNHEISER HD600 + BEYERDYNAMIC DT770 + IBasso IT01 + FIIO A3 ************
  • Ben daha 2 aydır falan ücretsiz oyunları alıyorum ve aldıklarım içinde gayet iyi oyunlar var.

Batman Arkham Trilogy
    Lego Batman Trilogy
    Abzu
    Metro 2033 Redux
    Alan Wake's American Nightmare
    Q.U.B.E. 2
    Layers of Fear
    SOMA

Bunların dışında küçük ama kaliteli oyunlar var hep. Steam kırk yılda bir hediye veriyor da bunlardan çok da kaliteli oyun vermiyor. Ben 4 senedir Steam kullanıyorum ve yüzlerce oyunum var ama hiç üst seviye oyun hediyesi almadım. Belki bana denk gelmemiştir ama bu da denk gelmenin zorluğunu gösteriyor zaten. Epic Games ise her hafta kaliteli oyunlar hediye ediyor. Kaçırma gibi bir durum yok çünkü 1 hafta sürüyor. Steam gibi günlük veya birkaç saatlik değil.

• Yarbay
    2205 Mesaj
    Epic store un verdigi free oyunlarin sayısı, steam kütüphanemin sayısını gecicek neredeyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Orijinalden alıntı: shockwave error

Epic store un verdigi free oyunlarin sayısı, steam kütüphanemin sayısını gecicek neredeyse
    Steamın verdigi oyunların yanından bile geçemez bu oyunlar unutmamak lazım.
    Youtube/BelgeselciDayı

AMD Ryzen 5 1600 || Asus B350 Prime Plus || MSI GeForce GTX1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 256Bit Nvidia DX12 || GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z DDR4 3200MHz CL16 RGB LED || Samsung 860 Evo 500gb || Samsung 850 Evo 250gb || Seagate 1 TB 210MB || FSP HYDRO 700 80 BRONZE 700W || NZXT S340 ELİTE || Asus MX279H 27" İPS
  • Yarbay
    11732 Mesaj

Steam ne veriyor ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Galatas4ray kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

************ LG V30 + SENNHEISER HD600 + BEYERDYNAMIC DT770 + IBasso IT01 + FIIO A3 ************
  • Yarbay
    3114 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Steam ne veriyor ki?
    Her zaman vermiyor ama verdiği oyunlarda kaliteli oyunlar oluyor.
    Youtube/BelgeselciDayı

AMD Ryzen 5 1600 || Asus B350 Prime Plus || MSI GeForce GTX1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 256Bit Nvidia DX12 || GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z DDR4 3200MHz CL16 RGB LED || Samsung 860 Evo 500gb || Samsung 850 Evo 250gb || Seagate 1 TB 210MB || FSP HYDRO 700 80 BRONZE 700W || NZXT S340 ELİTE || Asus MX279H 27" İPS
  • Yarbay
    11732 Mesaj

Ben daha 2 aydır falan ücretsiz oyunları alıyorum ve aldıklarım içinde gayet iyi oyunlar var.

Batman Arkham Trilogy
    Lego Batman Trilogy
    Abzu
    Metro 2033 Redux
    Alan Wake's American Nightmare
    Q.U.B.E. 2
    Layers of Fear
    SOMA

Bunların dışında küçük ama kaliteli oyunlar var hep. Steam kırk yılda bir hediye veriyor da bunlardan çok da kaliteli oyun vermiyor. Ben 4 senedir Steam kullanıyorum ve yüzlerce oyunum var ama hiç üst seviye oyun hediyesi almadım. Belki bana denk gelmemiştir ama bu da denk gelmenin zorluğunu gösteriyor zaten. Epic Games ise her hafta kaliteli oyunlar hediye ediyor. Kaçırma gibi bir durum yok çünkü 1 hafta sürüyor. Steam gibi günlük veya birkaç saatlik değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 8 Kasım 2019; 15:53:26 >
    |
    |
  • Teğmen
    177 Mesaj

hangi oyun ya o? ben mi kaçırdım diye soruyorum. steam en son baba oyun seviyesinde for honorı vermişti diye hatırlıyorum. ki biz ondan önceki hafta epicten almıştık
    |
    |

Orijinalden alıntı: eskikarateci

hangi oyun ya o? ben mi kaçırdım diye soruyorum. steam en son baba oyun seviyesinde for honorı vermişti diye hatırlıyorum. ki biz ondan önceki hafta epicten almıştık
    Steam (kaçırdıklarımda vardır)

EpicStore

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 8 Kasım 2019; 16:49:23 >
    Youtube/BelgeselciDayı

• Teğmen
    105 Mesaj
    O kadar oyunu napiyonuz turşusunu mu kuracaksınız? Valla benim udemy hesabıma benzemiş 430 küsur kurs var şu an Yaş 40i gecince oyun oynamayı biraktim. Ama hala çok da oynamak istiyorum, çocuklardan vakit kalmiyor.

quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Steam (kaçırdıklarımda vardır)

EpicStore

Alıntıları Göster
    Hocam yalnız bu oyunların çoğu humblebundle gibi 3.parti sitelerden verildi :)

LENOVO Z580, Intel Core i5-3210M 2.50GHz, 8GB DDR3, Kingston SSDnow 120GB SSD, 500GB 5400 RPM HDD, 2GB GT630M 15.6 HD LED

• Yarbay
    3114 Mesaj

Sonuç olarak steamda bu oyunlar o istemese bedava olmazdı Epicstoreden babasının hayrına vermiyor ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    yu5uf37 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7034 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cevahiroglu

O kadar oyunu napiyonuz turşusunu mu kuracaksınız? Valla benim udemy hesabıma benzemiş 430 küsur kurs var şu an Yaş 40i gecince oyun oynamayı biraktim. Ama hala çok da oynamak istiyorum, çocuklardan vakit kalmiyor.
    pc ya da ps oyun tarafına gel. senin gibi evli çocuklularin olduğu oyun takas grupları var. sana ekmek çıkar ordan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
SEO
Masal
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,937
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.