Şimdi Ara

EPİC HESABİM SATİLİKTİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık Key/Gift #Diğer Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 EPİC HESABİM SATİLİKTİR

HESDABİMDA GTA V VE SAGLAM OYUNLAR VARDİR MAİL DEGİŞİMİ OLUYOR ALAN WAKE 2 DEAD İSLANT 2 YENİ CİKAN OYUNLAR VARDİR 29 TANE OYUN VAR İSTEDİGİM FİYAT 3000 TL

EPİC HESABİM  SATİLİKTİR

EPİC HESABİM  SATİLİKTİR

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kocaeli Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• kanka %95 i ücretsiz dağıtıldı 3000 tl istediğin olay nedir tam olarak , fiyatı rezerve edebilirsin bence.

• rajko kullanıcısına yanıt

dogrudur ama bazi oyunlar ben aldim tabiki alicak arkadaşa kolaylik yapariz fiyatta indirim

sende alsaydın ozaman. gereksiz ölücü yorumlardan sakının artık arkadaş... ha şöyle indirim vardı onun üstünde satıyorsun dersin anlaşılır, gerisi seni ilgilendirmez. alsaydın sende zamanında bedavaya.

• Madara Uchiha kullanıcısına yanıt

1 kaç adet epic hesabım var ve piyasayı bildiğim için , acaba oyun içi hesap mı değerli gibisinden ya da görmediğimiz birşey mi var ı sorgulayarak böyle bir yorum yazdım. "sende alsaydın o zaman gereksiz ölücü yorumlardan sakının ne demek " 3 bin liralık ne var burda kardeş yazmadım. dingil dingil yorum yapmayın ya

Benim Steam hesabım bile 3 bin lira etmeyebilir. 3 bin lira gerçekten çok ölü bir fiyat kalmış.

https://steamcommunity.com/profiles/76561199187829493/

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ama foruma kayıtlı bir eşşek bana , sende alsaydın o zaman ile başlayan cümleler kurmuştu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.