Şimdi Ara

Epic Games'ten bu hafta 3 farklı hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Epic Games'ten bu hafta 3 farklı hediye

Her hafta ücretsiz oyunlar veren Epic Games'in bu haftaki hediyesi erişime açıldı ve haftaya vereceği hediye belli oldu.

Ayrıca Bkz.PlayStation 5'in Türkiye fiyatına beklenen zam geldi: PS5 12.000 TL

3 Farklı Hediye

Epic Games'in bu hafta oyunculara verdiği hediyeler Black Widow: Recharged, Centipede: Recharged ve Epic Slayer Kiti. Hediyeyi 10 Mart 2022 Türkiye saati ile 19:00'a kadar Epic Games'ten kütüphanenize eklerseniz, tamamen sizin olacak. Mağaza sayfalarını aşağıda bulabilirsiniz.

Epic Games'in haftaya vereceği hediye ise Cities: Skylines. Onu da 10 Mart'tan itibaren ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz. 

• Bedava oyunlar gelmiş gene, hemen saldırdım.

• Teşekkürler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu adamlar ne zaman bırakacak bu bedava oyun muhabbetini merak ediyorum. Her oyunu güzel olmasa da büyük yatırım bu kadar oyun dağıtmak.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bir kaç tane kaliteli oyunları 130 TL lık epic kupon indirirmiyle aldık arada bir de bedavalar oluyor işimize yarayacak olanları kütüphaneye ekliyoruz..

• at sepete dursun orada. kimseye zararı yok.

• Nerede arkadas bu oktan oyun vermişler bunların yerine dying lıght 2 god of war rdr 2 yi bari bedave versinciler :D :D yakınlarda birazdan gelirler :)

• manesnuc kullanıcısına yanıt
    Küçük oyunlar için reklam oluyor. Mesela dauntless paketi ile tekrar şans vermek istiyorum bu oyuna.

Bu yüzden cüzi rakamlar veriyorlardır bence

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Epic games'in bu bedavaya oyun alma oyununu çok seviyorum her hafta 2 dakika oynuyorum. :) Haftaya City Skyline geliyor hadi iyiyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legendh -- 4 Mart 2022; 18:41:27 >
  • saçma saçma oyunlar geliyor artık

• Epic varsa bizde varız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sniper23 kullanıcısına yanıt

Pc de paralı oyunlar da mı var? Epic Games'ten bu hafta 3 farklı hediye 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.