Şimdi Ara

Epic Games Store’da dev indirimler başladı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
710
Cevap
19
Favori
60.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeş iyi hoş diyosun da, sepet gibi olmuyo ya :( epic games neden kurnazlık yapmış burada ki.. :(
  • Absnthe kullanıcısına yanıt
    hacı nasıl alacağız 80 tl ye oyun bulamadım ben epicte :)
  • Bannerlord gelseydi alınırdı 60 tl kuponda uygun fiyata gelirdi. Neyse 1 Kasım'a kadar süresi varmış kuponun bekleyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Class -- 14 Mayıs 2020; 22:31:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Far Cry® New Dawn Deluxe Edition, Zombie Army 4 Super Deluxe Edition bu ikisini ayrı ayrı kuponlarla birlikte 75 e geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hawk-Claw -- 14 Mayıs 2020; 22:39:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avese

hacı nasıl alacağız 80 tl ye oyun bulamadım ben epicte :)
    Odys Tarzi 79.99 üstü oyun satin Al elindeki kupon ile birleştir.. git metro al :) üstüne 4 lira koy.. mis gibi oyun.
  • Hawk-Claw kullanıcısına yanıt
    sepete ekleme sistemi var mı ? ben çözemedim. Uygulama üzerinden bir oyunun sayfasına girdiğimde sadece satın al butonu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reobig

sepete ekleme sistemi var mı ? ben çözemedim. Uygulama üzerinden bir oyunun sayfasına girdiğimde sadece satın al butonu var.
    Ayrı ayrı almıştım. Teklifleri görüntüle diyin.
  • fatihkm kullanıcısına yanıt
    sağol hocam aldım bende :)
  • taktik çok güzel ya. standart paketleri verip dlclerden kazanıyor. benim gibi dlc severler için çok üzücü gerçekler :D şimdiden epic reyizci olduk orası net de dur bakalım daha ne kadar kızıştıracak iş. sanırım steamde beleş oyun vermeye başlamış :D bu artık ciddiye aldığının kanıtıdır bence. kumunda oyna diyordu aylardır. şimdi blöfünü gördüm kardeş diyor. adamlar fortnitetan kazandığını geleceğe dönük yatırım yapıyor. burada kütüphanesi olan adama nereden alayım sorusunu sordurmamak amaç. emin adımlarla ilerliyor bakalım. bir de motoru var adamların. yıllardır steam kullananlar olarak öyle ya da böyle kabul ettirecek bu adam kendisini. geçen ps5 unreal şovunu da gördük. çokca tercih edilip parayı vurursa pc piyasını domine etmesine çok olsa da pastadan ciddi pay kapabilir kanımca. bakalım. güzel hareketler. yıllardır crack oynamadan %75 almasını beklediğim GTA V'i beleş verdi. Artık epic ağadır benim için.

• 403 hatasının çözümü ne ya giremiyoruz siteye saat 6 dan beri
  • Absnthe kullanıcısına yanıt
    Metro Exodus mu başkan? 4 lira fark göremedim de :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: B-2 Spirit

403 hatasının çözümü ne ya giremiyoruz siteye saat 6 dan beri
    Hocam saatte binlerce kişi tagliyor :D normal bir durum bende zar zor aldim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avese

Metro Exodus mu başkan? 4 lira fark göremedim de :)
    herhangi 1 oyun almalisin elindeki kuponla birleştirmelisin :)
  • İnanirmisin 10 yildir oyun oynarim.. ben böyle deli manyak bir şirket görmedim.. Epic'de biriken efsane oyunlarimin hepsi Bedava sadece 1 tanesini yeni aldim :D Bu adamlar ilgiyi hakediyor.. Oyunculari nasil ikna edecegini iyi biliyor.. Bunlar cok degil 1 sene bu gazla devam etsin.. steam cok kan kaybeder..
  • İnternet explorer hiç sevmem ama bu iş için ideal tarayıcı. Chrome açmadı.
    Epic programını indirdikten sonra default tarayıcınız chrome ise direk chrome acıkacak fakat sayfa görüntülemedigj icin giriş yapamayacaksınız. Tam bu arada chrome daki linki copy-paste yapın explorer da acın. Sonra yapıştırın download.
    Yalnız talep yüzünden bant genişliğini kısmışlar. Download bir artıyor bir sıfıra düşüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .PanxeR.

Görseldeki oyunları satın almayın GTA dan sonra sırayla bedava olacaklar.

Epic games PS5 için show yaptıktan sonra şimdi tekrar show yaptı.

.
    Keşke sızmasaydı ya tüm heyecanı kaçtı
    Ne diye böyle liste yaparlar ki

• epic gamese bugüne kadar verdiği oyunlar adına teşekkür babında alışveriş yaptım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • man utd kullanıcısına yanıt
    steam de sağlıyor karıştırmışım.
  • Avese kullanıcısına yanıt
    80 TL üstü tek oyun alındığında tekrar 60 TL`lik kod tanımlanıyor hocam.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.