Şimdi Ara

Epic Games'in bu haftaki ücretsiz oyunları erişime açıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
5.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Epic Games'in bu haftaki ücretsiz oyunları erişime açıldı

Epic Games Store ücretsiz oyun kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu hafta da toplam değerleri 88,5 TL olan Overcooked 2 ve Hell is Other Demons oyunları ücretsiz oldu. İki oyunu önümüzdeki bir hafta boyunca ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Haftanın dikkat çeken yapımı Overcooked 2 olmuş. Mutfağa gelen siparişleri zamanında teslim etmeye çalıştığınız Overcooked 2, yemek pişirme teması üzerine kurulu bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor. Tek başına veya online olarak oynanabilen Overcooked 2, Steam'de 20 binin üzerinde oydan 'Çok Olumlu' yorum ortalamasına sahip.

Epic Games daha önce Overcooked 1 oyununu da ücretsiz dağıtmıştı. İlk oyunun ardından ikinci oyunu da denemek isteyenler ve seriye ilk kez giriş yapacak olanlar için çok iyi bir kampanya olmuş diyebiliriz.

Haftanın diğer oyunu Hell is Other Demons ise iki boyutlu aksiyon-platform türünde bir yapım olarak dikkat çekiyor. Roguelite türünden de ilham alan oyunda kendinizi hızlı bir aksiyonun ve zorlu boss dövüşlerinin içerisinde buluyorsunuz.

Overcooked 2 ve Hell is Other Demons oyunlarını hemen şu anda Epic Games Store'dan edinebilir ve Epic Games Launcher yardımıyla da bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Kampanya 24 Haziran 18.00 itibarıyla sona erecek ve yerine yeni bir oyun verilecek. 

• Güzel.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oh bee

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Androidciler garibandır.

• Yemeği deneyebiliriz.

• Kütüphaneye ekleyelim

• Kendime yemek yapmaya üşenen bir insan olarak şu oyunu bir deneyebilirim 😬

• Epic adamdır

• Overcooked çok iyi oldu

• overcooked 2 almak istiyordum fiyatı yüksek geliyordu. Epic games te bulamamıştım indirim kodum varken çok güzel bir oyun bence.

• Roguelite, roguelike olmasın :)

• napolyon94 kullanıcısına yanıt
    Editör doğru yazmış oyun roguelite.

Roguelike = progress completely resets after a run. You start run #n+1 exactly as you started run #n. Roguelite = some form of progress is preserved from one run to the next. Examples would be money, skill upgrades, etc.

• tşkler epic. kahrolsun epic batsın iflas etsin, yaşasın steam.

• Overcooked 2 güzele benziyor, yorumlar da olumlu, kütüphaneye ekleyelim.

• Hmm, o zaman hades de aslında roguelite oluyor. Tesekkurler bilgilendirme icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epic verdiği bu oyunları eş zamanlı geforce now ile de ilişkilendirse etki gücünü epey arttırırdı.

• Tony Ferguson kullanıcısına yanıt
    steam bitince ne elde edeceksin anlamadım.

• 1ses1 kullanıcısına yanıt

steam benim baş düşmanım 2018de bana attıkları çalımı unutmadım

• quote:

Orijinalden alıntı: antonio_06

Androidciler garibandır.

iosçular boynuzcudur.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.