Şimdi Ara

ep-430

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar telefon ve bilgisayarda sony ericsson hpm-70 kulaklık kullanıyordum. Şimdi creative ep-430 almayı düşünüyorum.acaba bu ep-430 hpm-70 den sonra beni tatmin eder mi ikisinide kullanan arkadaşlar varsa benim için daha iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

• yok mu yardımcı olabilecek arkadaşlar
  • Paran cebinde kalsın
  • peki o fiyat aralığında tavsiye edebileceğiniz kulaklık var mı bass ları iyi olan 30 lirayı geçmeyecek şekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuttFTS.

Paran cebinde kalsın

Aynen. Bugüne kadar kullandığım en kötü kulaklıklar arasındaydı. 6-7 TL'ye geçici sürelik Creative''ler aldım, o bile daha iyiydi. Tavsiye etmiyorum.
  • v-moda vibe II 20 dolar arti kargo ile 25 dolara geliyor ebay linkinden make offer i tikla ve 20 dolar teklif ver 1-2 güne kabul ediyor fakat kulakligi nokia larda kullanmiyorsun nfakat sony walkman telefonlarinda olan mikrofonlu kulaklik jaciyla kullanabilirsin ben kullanmistim nokia icin ise mikrofon tusuna basili tutarsan kulakliktaki ses normale dönüyor ama sürekli nasil basili tutucan oda ayri muamma ama mp3 calarla bir problem yasamazsin imkanin varsa bu fiyata kacirma derim
    quote:

Orijinalden alıntı: ozan_1991

peki o fiyat aralığında tavsiye edebileceğiniz kulaklık var mı bass ları iyi olan 30 lirayı geçmeyecek şekilde

http://cgi.ebay.com/NEW-V-Moda-Vibe-II-Chrome-Rouge-Earphones-FREE-SHIPPING-/320552122619?pt=Other_MP3_Player_Accessories&hash=item4aa26538fb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatsb -- 2 Eylül 2010; 21:59:23 >

• gold da ep-630 54 lira onu alsam değer mi acaba o paraya
  • ex300 kullanmak istemez misin Satıcı değilim bu arada
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.