Şimdi Ara

Enpara Seslenenkitap ve Babil'de %50 İndirim! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.966
Cevap
54
Favori
107.835
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende de oyleydi;
    sonunda müşteri hizmetlerini aradım. Fiyatlarda güncelleme oldugunu söyledi.))))))
  • 96 sepetim olmuş 100 tl neyse çok abartmamışlar bu gün alsak oluyor sanırım dahada abartmadan bu açlar almak lazım
  • Takipte kalalim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim dün yaptığım sepete 10 TL civarında zam gelmiş bugün bence çok değil gerçi fiyatlar gene iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Calibro fiyatları uçmamış olsaydı güzel fırsat olacaktı.

• baktığım kitaplardaki fiyatlar %5 civarında artmış.bari 1-2 hafta önceden yapında çakmayalım durumu.
    bu tutumları yüzünden kampanya bittikten sonra ne babil'den alışveriş yaparım ne başkasına yaptırırım.
  • Çok iyi oldu. Geçen gün başka bir siteden 24 TL aldığım kitap 9,5 TL'ye geliyor.
  • Görme engelli arkadaşlarida düşünmüşler ne de güzel bir kampanya olmuş , ben cok beğendim hatta fantastik kitap serimdeki eksiklerimide tamamladim enpara her zaman böyle devam etsin başka banka karti vs kullanmaya gerek kalmaz Tebrikler enpara
  • Hee kitapta 3 5 lira zam olmuş. Sanki parayı cebinden veriyor babil.com böyle çıkarcı firmalarla çalışmamak lazım.
    Kampanya bitsin hiç bir işim olmaz kendileri ile.

• aslimdayok kullanıcısına yanıt
    105.01 olmus ...sabah ayniydi.
    Ama yine de super fiyat

• Eragon serisini almaya karar vermiştim. D&R ile bir karşılaştırma yapayım dedim.

D&R'dan seri satın alındığında 79,1 Lira, Babilden alınca ise 90,4 lira tuttuğunu gördüm. Ortada 11,3 liralık bir fark var. Biraz daha bekleyip kitapevi kampanyası bekleyeceğim
  • %25 olan çizgiromanlar %18 olmuş zaten ilknokta da %35 diğer yerlerde %30 ayıp ettiler. Neyse herşekilde %50iade ile cazip olacak. Dün kitapyurdundan verdiğim siparişi iptal ettim. Bkm ile ilk 15bine girdiysem 20/50 verecekti. Kesin olmadığı için iptal edip enpara ile alcam.

Size tavsiyem hemen sömürmeyin. Zaten 3 aylık kampanya bu fiyatlarda düşme olur tekrar. Herkes enpara kullanmadığı için diğer müşterilerini uzaklaştırmamak adına fiyatlarda oynama olacaktır.

• Müzik ile ilgilenen arkadaşlar lp ne oluyor ve fiyatları niye pahalı? Plak arıyorum antika gramofonum var lp ler plak mı sizce?

• gramofonunuz lp çalmaz lp yi çalmak için amfili pikapa ihtiyacınız var grafonon sadece taş plak çalar onu da bulmak olfukça zor ve pahalı ucuz yollu pikaplara bakmanızı tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaladin

Eragon serisini almaya karar vermiştim. D&R ile bir karşılaştırma yapayım dedim.

D&R'dan seri satın alındığında 79,1 Lira, Babilden alınca ise 90,4 lira tuttuğunu gördüm. Ortada 11,3 liralık bir fark var. Biraz daha bekleyip kitapevi kampanyası bekleyeceğim

45 tl 'ye düşmüyor mu kitaplar daha sıcak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cengiz ak

gramofonunuz lp çalmaz lp yi çalmak için amfili pikapa ihtiyacınız var grafonon sadece taş plak çalar onu da bulmak olfukça zor ve pahalı ucuz yollu pikaplara bakmanızı tavsiye ederim.

Hocam bir tanede arkasına kolon bağlanan, sony teypli radyolu vs plak çalar var o çalar mı peki?

• Bright like a Diamond kullanıcısına yanıt
    Sadece kitap alışverişlerinde mi geçerli yoksa plak alımlarında da geçerli mi?

• LP ler long play yani uzun çalar oluyor 33 devir hızındadır her iki yüzünde 1den fazla şarkı olur. Gramofonda bu yeni basımları çalamazsınız pikapibınız olması gerekir.

• JackAvrupa J kullanıcısına yanıt
    öyle olsa da yayınevlerinin yaptıkları %30-35 indirimleri ile daha ucuza getirilebilir.
  • Mobilde kargo aliyor. Benmi yanlis yapiyorum

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.