Şimdi Ara

Enpara resmen banka oldu! Enpara Bank nedir? İşte merak edilen sorular ve cevaplar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
4
Favori
7.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • para transferleri hariç bir faydasını görmediğim bir banka enpara yerine burgan on kullanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne bonus veriyor ne avantaj yuksek taksit kisacasi hicbi halta yaramiyor bana sorarsaniz akbank, ingbank veya garantiden gidin  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bankadan güzeli bile banka olduysa banka daha güzel demek ki

• Katar ortaklığı diyorum. Başka söz söylemeye gerek var mı ??

• Biz insan olarak kendimizi niye bu kadar önemsiyoruz ya? Sence Enpara şu mesajını okusa üzülür mü? Ya da geçeceğin diğer banka sevinir mi? Valla komiğiz.

• Enparanin ilk musterilerindenim. Hatta belkide ilk 10k nin icinde olabilirim. Cok kullandim hala da kullaniyorum transferlerde odemedigim komisyonlar milyarlara ulasali cok oldu. Gel gelelim artik bir esprisini goremiyorum faydalar ayricaliklar azaldi. Kredi fazileri alternatiflere gore yuksek. Ama kullanim arayuz basitlik falan hala bircok bankaya fark atar. Neyse bakalim gorelim.

• Günde ortalama 15-20 eft/havale yapıyorum. Diğer bankalar olsaydı aylık 1000-1500 tl transfer ücreti ödeyecektim..

• Hepsi Faiz lobisinin sovalyeleri..senden 1000 alirlar sana 100 koyup faiz verirler.senin parani baskasina 400 tl faizle vererek hayati birine mutluluk (sozde )digerine iskence ...sende olu etle yedigin yemekle mutlu oldugunu sanirsin ....yastik alti altin en guzeli

• Buraya yazayım da mesajı da takip etmiş olalım.

Faizsiz taksit olayı 15 bin olmalıydı. Gidip kuveytürke başvurasım var. Hem enparadan hemde qnb den vazgeçmek istemiyorum. Sadece taksit yapamayan esnaftaki alışverişte işe yarayabilir.

Süreç nasıl işleyecek bilemiyoruz eft ücretsiz olan bankada paramı bile tutmuyorum ilk kredi kartım limitleri eşit bölerim bir seneye kalmaz yine limit artar diye tahmin ediyorum. Oradaki limiti düşürmem diğer bankalara limit boşluğu açmayacağı için boş ver kalsın diyorum..  

• acilen paparanında banka olması lazım tüm bankaları tekler vaziyete geldi tebrikler papara

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.