Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.453
Cevap
516
Favori
1.839.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizce en avantajlı kart hangisi bana özellikle taksit yapan kart lazım bildiğiniz varsa hemen başvurayım
  • Dedigim gibi bu kart icin en buyuk soylenecek avantaj faizsiz 3 taksit olayi ki zaten 3 taksit olduktan sonra online alisverislerde cogu yer maximum a bonus a axess e faizsiz 3 taksit yapiyor.
    Enpara alacaktim fakat cok bos oldugunu gorup vazgectim.
  • Sadoo54 S kullanıcısına yanıt
    Çoğu site faizsiz vade farksız taksit yapmıyor artık. Gittigidiyor bile vade farkı ekliyor. Peşin fiyatına tek çekim alıp 6 aya kadar taksit yapılabiliyor bu kartla.
  • daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    peki hocam kartın tek + sı taksit olayı mı?İnternetten baktım doğru düzgün kampanya yok.Size göre avantajlarını yazar mısınız?
    Hocam faizsiz 3.000 TL ye kadar her ay taksit yapıyor başka hangi kartta böyle bi avantaj var Şahsen ben bilmiyorum. Zaten bana her banka kart vermiyor çünkü işsiz görünüyorum.
    Bugünde QNB ye başvurdum verdi
    Yapı kredi den daha cevap gelmedi ama olumsuz gibi konuştu
    İşbanktan da haber bekliyorum.

Bu Arada çok sorulan bi soru var gelirinizin 4 katından fazla kredi kartı verilir mi diye. Akbank bana 15 ten sonra limit artırmadı yasal olarak veremeyiz dedi ama enpara 8 den 15 yaptı bugünde QNB den 15 onaylandı yani tamamen hikaye benim vergi levham dahi yok
  • meslek bilgisine ne yazdınız
    Pazarlama ve serbest meslek diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePassenger -- 13 Şubat 2019; 20:21:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadoo54

peki hocam kartın tek + sı taksit olayı mı?İnternetten baktım doğru düzgün kampanya yok.Size göre avantajlarını yazar mısınız?
    Evet limit olayı hikaye hocam mesela bende garanti 4450 var 9950 enpara limit artırmıyorlar denİzbank başvurdum 25 bin onayladı tek seferde ssklı çalışanım
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Konuda yazılanlara göre öyle görünüyor.Enpara değişik biraz anlaşılan
  • standartlarabidesi S kullanıcısına yanıt
    Ödeyebilirsiniz istediniz kadar bir dahaki ekstre 0 tl gelir.
    İsterseniz hepsini ödeyip bir daha harcamayın hep 0 tl ekstre gelir
  • fabrizo kullanıcısına yanıt
    6 ay sonra oluyor genelde müsteri hizmetleride 6 ay diyor
    3000 tl 6 taksit yaptırsanız diğer kartlarda 300 lira vade farkı ekleniyor veya
    1. Ay 2500 2.ay 2000 3. Ay 1500 diye giderek 3 bini direk ödemek yerine birikim hesabına yatırıp her ay 500 birikim hesabından öderseniz
    buda diğer kartların vereceği 30 lira puandan kat kat daha işine geliyor herkezin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cono01 -- 13 Şubat 2019; 23:36:17 >
  • cono01 kullanıcısına yanıt
    Başvurayım bi taksit kartı yaparım kendime bakalım kaç lira limit verecekler
    Edit:5 bin lira limit boslugum olmasina ragmen limite takildi diye mesaj geldi.Ilginc bir banka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadoo54 -- 14 Şubat 2019; 9:7:19 >
  • strat41 S kullanıcısına yanıt
    İkisi ayrı banka limit tabi ki ayrı olacak aynı limit olsa hiç işime yaramaz
  • strat41 S kullanıcısına yanıt
    Ortak limit
  • Merhaba, Enpara kredi kartımla aliexpressten alışveriş yaptım. 130 TL ye aldığım ürün ilk başta harcama dökümünde de 130 görünüyordu sonradan 133 yapmışlar. Diğer tüm aliexpress harcamalarımda aynı şey. Bu durumda şikayet oluşturup sonuç alan var mı? Bu işin yasal dayanağı var mı?
  • bugün 0850 305 6566 numaradan arayıp kredi kartı ve banka kartının gelecek hafta cumaya kadar iptal olacağını söyledile ziraat bankası ile mi ne anlaşmışlar ve şubedein gidip kredi kartını almamı söylediler.belliki bu scam ve kredi kartı bilgimi vs istemediler ama nasıl ulaşmışlarsa adres bilgilerim falan vardı onlarda bu nasıl olabilir ?
  • selamlar, televizyon alıp taksitlendirirken 3 taksit üzerine çıkabiliyor muyuz? ürüne göre taksit sayısı değişip değişmediğinden tam emin olamadım.
  • yazilimsever kullanıcısına yanıt
    Ortak limit ise iptal ederim
  • Kredi kartı başvurunuzun olumlu olarak değerlendirilmesi durumunda Enpara.com tarafından size bir kredi kartı limiti tanımlanır, bu limit tüm QNB Finansbank kredi kartları için ortaktır. Kredi kartı limitiniz belirlenirken ilgili yasal düzenleme çerçevesinde aylık net geliriniz üzerinden hesaplanan tüm bankalardan alabileceğiniz toplam kredi kartı limitiniz de dikkate alınır.

https://www.qnbfinansbank.enpara.com/urunler/enparacom-kredi-karti.aspx
  • 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.