Şimdi Ara

Enpara İhtiyaç Kredisi Hayat Sigortası İptali (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
4
Favori
16.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Machine Wizard

1 ay icinde ederseniz tamamini,sonrasinda ederseniz kesinti ile iade ediyorlar.Mh arayip kredi sigortasi iptalini istiyorum demeniz yeterli
    Tamamdir hocam simdi aradim iade talebinizi aldik dediler. 5 gun icinde yatar dediler sagol

Edit : bankam cepteteb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemturk -- 13 Nisan 2020; 4:15:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yerine hangi sigorta ile anlaşma yaptınız

• Beyler banada 450 soktular nasıl bir tol izlemeliyiz

• Ben de enparadan çektiğim ihtiyaç kredisi için mail olarak sigorta iptal talebi yolladım ancak bana bildirim geldi ve sonucunu telefonla arayarak öğrenebilirsiniz yazıyor. Yazılı bir cevap vermeyecekler galiba. Yazılı cevap almak icin ne yapmam gerekiyor ve bana cevap vermeleri gerek süre nedir bankanın

• Daywalkerr kullanıcısına yanıt
    hocam bunlar dolandırıcı ben enparanın sigortayı iptal ettiğini görmdedim sizde süreç nedir acaba attığınız maiili kişisel bilgilerinizi silip banada atarmısınız bende yollıyım
  • Pm yollandı. Bana olumsuz dönüş yaptılar yazılı olarak. Ben de e-devletten başlattım süreci problem yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • görmemiş olabilme ihtimaline karşı yazıyorum. aegondirekt.com.tr üzerinden hem hesaplamınızı yapıp size çıkacak sigorta bedelini görebilirsiniz hem de dilerseniz telefon numaranızı bırakıp, uzman temsilcinin size destek olmasını talep edebilirsiniz. şikayet nereye yapılıyor, sigorta hangi şartlarla iptal oluyor vs. yok beni kimse aramasın derseniz de blog.aegondirekt.com.tr den kendiniz birçok sorunun cevabına ulaşabilirsiniz.

Merhaba. Biraz zaman geçmiş ama nasıl sonuçlandı acaba? Kaç gün sürdü?

• Hocam iki hafta önce tamamını iade ettiler. Ama 3-4 ay sürdü. Yakın zamanda da CEPTETEB den cektim onlar iki gün içinde iade ettiler sorunsuz.

Anladım dostum hakem heyetine verdin sanırım değilmi? Yoksa bddk dan mı şikayet oluşturmuştun?

• Ben sadece bankaya iptal talebi gönderip olumsuz maili ile beraber e-devletten bankalar birliği hakem heyetine başvurdum. Herhangi birsey takip etmedim bile oldukça kolaydı.

• BDDK dan şikayet oluşturmuştum. 2 günde sigorta iptal edildi ve çekilen ücret hesabıma yattı.

• Bu güzel haber ile enpara kullanabilirz o zaman

• E devlet üzerinden ENPARA bankasından çektiğim sigortanın iptali için başvurdum ama cevap olumsuz geldi.. Enparadan sigorta parasını alabilen var mı? Hangi yolu izlediniz?

• Arkadaşlar merhaba Enpara dan kredi çekeceğim 850 Tl hayat sigortası çıkıyor bunu geri alabilirmiyim? Hiç alan varmı? Teşekkürler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 10 Haziran tarihinde e-devlet üzerinden TBB hakem heyetine sigorta prim tutarının iadesi için başvurmuştum ama hala dönüş yapılmadı. Daha önceki başvurum 1 hafta içinde iade olmuştu ama bu kadar uzaması normal mi? BDDK'ye başvuru yapmalı mıyım yoksa beklemeli miyim?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykpumtt

10 Haziran tarihinde e-devlet üzerinden TBB hakem heyetine sigorta prim tutarının iadesi için başvurmuştum ama hala dönüş yapılmadı. Daha önceki başvurum 1 hafta içinde iade olmuştu ama bu kadar uzaması normal mi? BDDK'ye başvuru yapmalı mıyım yoksa beklemeli miyim?
    https://www.turkiye.gov.tr/hm-sigortacilik-sikayet-basvuru-ve-takip

Ben buradan şikayet oluşturdum iptal edilmişti deneyin

• Limonen kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, deneyeceğim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar kredi çekildikten kaç gün sonra hayat sigortası iptalini yapmalıyız cevap İçin teşekkürler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Merhaba e devlet ten kaydınızı oluştururken karşı taraf olarak nereyi seçtiniz , bankanın ismi yok sigorta şirketinin var sadece .

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.