Şimdi Ara

Enpara.com size 50 TL'lik bir jest yaptı! (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.770
Cevap
45
Favori
115.592
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dr akasyada hediye kartı almak istedim. Veremeyeceklerini söylediler. Bilginiz olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nolcak şimdi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • öyle bir dünya olmaması lazım. açıklamalarda buna aykırı bir madde yok. istediğimizi alma hakkımız var. bu konuda toplu hareket edip diretirsek ya da mail/ twitter gibi ortamlarda sitem edersek geri adım atabilirler.
  • Akasya'dan alamadim hediye karti, yukarida da yazmis bir arkadas. Mail atmistim sirkete bizimkiler de internette gecsin diye aninda ne yazik ki diye cevap verdiler. Simdi de hediye karti konusunu mail attim. Bakalim gelen cevaba gore yazarim buraya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaduran06

selam arkadaşlar... toyzz shoptan yeğene hediye alayım diyorum. enpara hakkını kullanmayacak olan varsa özelden mesaj atabilir mi? bizimde forumda zamanında çok faydamız dokundu. yardımlaşmak her zaman iyidir. ücretini hemen hafta içi eft yaparım. gerekirse atm den atarım. 88+ den fazla referansım var. artık referans yollamıyorum bile. dediğim gibi kullanmayacak olan enparalıların hakkına talibim. (100 liralık çekler gelince) teşekkürler. iyi forumlar

Ben kullanmıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

öyle bir dünya olmaması lazım. açıklamalarda buna aykırı bir madde yok. istediğimizi alma hakkımız var. bu konuda toplu hareket edip diretirsek ya da mail/ twitter gibi ortamlarda sitem edersek geri adım atabilirler.

Aynen öyle sonuçta mağazaya gidip parayla hediye kartı alınabiliyorsa bu aldığımız jest ıvır zıvırıyla da alabilmemiz lazım
  • Şimdi Kağıthane Axis AVM'de yim 100tl hediye kartına çevirebilir miyim sordum. Yok dedi . Bilgisi olmayabilir. Yapan varsa haber versin

• xemrax X kullanıcısına yanıt
    Bir üyede yazmıştı burada %90 öyle hatırlıyorum.

O kodla ürün alsak sonra iade etsek hediye kartı vermeyecekler mi ?

Kodu verecek halleri yok herhalde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertMeteAlp

quote:

Orijinalden alıntı: mustafaduran06

selam arkadaşlar... toyzz shoptan yeğene hediye alayım diyorum. enpara hakkını kullanmayacak olan varsa özelden mesaj atabilir mi? bizimde forumda zamanında çok faydamız dokundu. yardımlaşmak her zaman iyidir. ücretini hemen hafta içi eft yaparım. gerekirse atm den atarım. 88+ den fazla referansım var. artık referans yollamıyorum bile. dediğim gibi kullanmayacak olan enparalıların hakkına talibim. (100 liralık çekler gelince) teşekkürler. iyi forumlar

Ben kullanmıyorum.

Teşekkür ettim. Mesaj attım hocam.sağolun

• radko kullanıcısına yanıt
    doğru işime yaramıyor. bir çok kişininde işine yaramadığını düşündüğüm için sallıyorum buradan. var mı sizin için bir sakıncası ?
  • Ben benimkini kullanmayacağım

• Gitti 50₺ çöpe 😅

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Gitti 50₺ çöpe 😅

Yorumlara baktım herkes işe yaramaz, bindirim olmuş vs yazmış. Açıkçası bu yorumları görünce herhalde ciddi bir mevzu yok deyip uygulamaya bakmadım. Sizce kullanmalı mıyım?

• beyler cekler nerde kalmamıs mı dr cekı falan
  • İhtiyacın birşey varsa kullan,burda laf olsun die alma

• Dün Toyzz Shop 100 TL hediye çeki almıştım, bugün ufaklığa 129 TL’lik Lego seti aldım, 29 TL ödeyip çıktım. Nefis oldu :)

• Parasetamol1903 P kullanıcısına yanıt
    Ne güzel işine yaramış birde çöp möp diyenlere duyrulur,kendi işine yaramayan herleye çöp diyen zümre doldu

• Kiğılı çeki alacaktım mont beğendim ancak indirim de olan ürünlerde geçmez dedi çalışan e ne anladım bu işten kiğılı indirimsiz bir mont olmuş bin tl

• D&R 100 TL çek aldım. En az 5 ay süresi var.

En kötü senaryo da aynı fiyattan veririm.

Bir kesime cevap olsun.
  • İşin ilginci 50 tl lik d&r çekleride bitmiş kim alıyorsa
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.