Şimdi Ara

ENPARA Aliexpress ve Amazon Alışverişi %50 indirimli (Ayın Enparalısı) (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
816
Cevap
22
Favori
59.489
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıcak Fırsatlar bölümünde Kod-Hesap-Çek İstek-Alım-Satım-Takas vs. mesajları yasaktır.

Bu tür paylaşımlarınız için lütfen Çek Satış bölümünü kullanınız.

İyi forumlar,
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutKB

günlük alışveriş limitini kontrol etmeni tavsiye ederim. aynı şey benim de başıma gelmişti. günlük alışveriş limiti 100 TL olarak ayarlamışım daha önce. alacağım şey 100 TL yi geçtiği için onay vermiyormuş.

Teşekkür ederim. Aynen dediğin sebepten dolayı imiş.
  • Merhaba,
    Bu kampanya amazon. com için mi? yoksa amazon. de için mi?
  • GleaMugen kullanıcısına yanıt
    ikisi de geçerli
  • Bendr basvurdum 2gundur arayan yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam neye başvurdunuz? enparaya ise bu kampanyayı kullanamazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

ikisi de geçerli

çok sağolun, gece olduğun için buradan sordum, belki uyanıksınızdır ve cevap verebilirsiniz diye, sabah 9 da direk aradım enparayı tam bilgiyi de aldım. çok teşekkürler
  • atheet kullanıcısına yanıt
    Kampanya için degıl zate enpara ıcın basvurdum kampanyada gözüm yok dostum ama kart ıcın aramadılar bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 25 Temmuz 2017; 12:20:57 >
  • Aliexpresten Avantajx ile alışverişi tamamlasak Enparanın bu kampanyasından faydalanabiliriz değilmi ?
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Kampanyayı enpara kendisi yaptığı için aliexpress ile alakası yok, dolayısıyla aliexpress'in avantajix'e komisyon ödemesine bir engel yok.
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam sağolun, ozaman avantajx ile ödeme yapayım. Madem sorun yaratmayacak.
  • Umarım bir dahaki ayda olur Aliexpress kampanyası. Sepet hazır.

• MMistanbul kullanıcısına yanıt
    Dolar da uçuşa geçti
  • MMistanbul kullanıcısına yanıt
    Ben uygulama içi "bize yazın" bölümden dile getireceğim bunu. Siz de yazın talep oluşturalım.
  • Arkadaşlar aldıklarınızı paylaşırmısınız ?
  • Xiomi wifi repeater 2 alacagim nasipse.

• Arkadaşlar Amazon.de den pantolon aldım kargoya verilmiş ama bedeni olmayacak kapıda almadan geri iade edeceğim. Enpara hakkımın 50 tl sini kullandım bunun için. Hakkım yanar mı? Yoksa 100 tl lik bir alışveriş daha yapsam 50 tl de iadem gelince eşitlenir mi olay?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toplam 100 TL ye kadar alışverişlerde diyor? Tek seferde 100 TL üzeri alışveriş yapsak sıkıntı olur mu?

• cekabu kullanıcısına yanıt
    50 lira iade almanız lazım, diğer kampanyalarda hep böyleydi. Yine de emin olmak için müşteri hizmetlerine sorun, zaten bekleme diye bir olay yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.