Şimdi Ara

ENGLISH PLUS HAKKINDA DENEYİM VE İNCELEME. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
7.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • English plus 12 cd seti nasıl temin edebiliriz ?
  • Ben de bunların cdleri var. Zamanında almıştım. Eski bilgisayarımda çalışıyordu. Şimdiki sistemim 64 bit olduğu için çalıştıramadım. O zamanlar bu cdlerle ingilizceyi çok ilerletmiştim. İnternetten bulabilen varsa indirsin. Sanırım artık satışı yok bu setin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlleinMann

Ben de bunların cdleri var. Zamanında almıştım. Eski bilgisayarımda çalışıyordu. Şimdiki sistemim 64 bit olduğu için çalıştıramadım. O zamanlar bu cdlerle ingilizceyi çok ilerletmiştim. İnternetten bulabilen varsa indirsin. Sanırım artık satışı yok bu setin.

Eski bir set olduğu için hiçbir yerde yok. İnternette indirme linklerinin hepsi ölü
  • çatıda cdlerin arasında buldum 1996 görünüyor bende. eğlenceli aslında retro learning keyifli
  • Zamanında kullanıp çok faydasını görmüştüm.
    Şimdikiler gibi sıkıcı da değildi.

Windows 10'da denemedim.

• Chaplin1907 C kullanıcısına yanıt

link kırılmış

• Konuyu hortlatacağım, ancak senelerdir bu seti arıyorum. Küçükken annemle beraber bu setten çalışırdık, benim için manevi değeri çok büyük. Yıllardır aramama rağmen hiçbir yerde bulabilimiş değilim, elinde Raks New Media'nın CD'leri mevcut olan ve satmayı düşünen olur ise almak istiyorum. Lütfen özel mesajdan ulaşın...

Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.